Zapraszamy na XV edycję Limanowa Cup!

Zapraszamy wszystkich na jubileuszową XV edycję zawodów Limanowa Cup. Zawody odbędą się w dniach 29-31 lipca 2017 r. w okolicach Limanowej.10.08.2017
Od zawodów minęło już trochę czasu. Można zatem przystąpić do ich podsumowania.
Dziękujemy wszystkich zawodnikom i trenerom, którzy postanowili w te wakacje wybrać nasze zawody. Jest nam bardzo miło, że każdego roku przyjeżdża do nas spora grupa zawodników, by mierzyć się na trasach Limanowa Cup.
Z uwagi na okrągłą rocznicę chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację zawodów (zarówno tegorocznych, jak i wszystkich poprzednich), bez ich pracy i wysiłku zawody na pewno nie wyglądałyby tak dobrze. Dziękujemy również sponsorom, którzy wspierają nasz klub i nasze zawody. Dziękujemy firmie Pawlimex za przygotowanie nam kamiennych statuetek i pozostałym sponsorom (Gmina Limanowa, Miasto Limanowa, Bank Spółdzielczy w Limanowej, Midrew, InDeco, Phoenix, Elfach, Domex, Wojtas) za wspieranie nas w tym roku i wszystkich poprzednich.

W tym roku w naszych zawodach wystartowało 351 zawodników, w tym 50 obcokrajowców (z Białorusi, Belgii, Niemiec, Izraela, Łotwy, Rumunii, Rosji, Węgier, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii, i Ukrainy). Zapraszamy wszystkich w przyszłym roku, by powtórzyć, a nawet poprawić ten wynik.

Zachęcamy do przejrzenia strony zawodów. W galerii znajduje się ogromna liczba zdjęć, dostępne są również mapy z wszystkich etapów dla wszystkich kategorii.

Z okazji 15 edycji zawodów nagrodziliśmy najlepszych w całej historii Limanowa Cup. Zwyciężył (co było już pewne przed zawodami) Jerzy Kryjomski z 7 zwycięstwami i trzecim miejscem. Drugi był Relu Tamas z Rumuni, który przyjeżdża na Limanowa Cup od 7 lat i 7 razy stanął na najwyższym stopniu podium. Uaktualniliśmy również klasyfikację medalową obejmującą wszystkie edycje Limanowa Cup. W klasyfikacji indywidualnej na pierwsze miejsce wrócił Jerzy Kryjomski, który ma na swoim koncie 7 złotych medali. Trzecie miejsce zajęła Paulina Cygler (6 zwycięstw i 2 drugie miejsca). Ma ona taki sam wynik jak Marcin Biedermann, więc konieczna była decyzja sędziego zawodów.
W klasyfikacji klubowej zawodnicy WKS Wawel Kraków zgodnie z przypuszczeniami zdobyli setny medal (w sumie mają ich 102) i ich pozycja nie jest zagrożona na kilka kolejnych lat.

Korzystając z okazji, zapraszamy Was na kolejną, 16. edycję Limanowa Cup, która odbędzie się 27-29 lipca 2018 roku. Bazą zawodów będzie Krynica-Zdrój. Przygotowujemy dla Was 3 bardzo ciekawe tereny, tak by rywalizacja była emocjonująca i każdy czerpał przyjemność z pokonywania swej trasy. Do zobaczenia za rok!


30.07.2017
Zakończyła się kolejna edycja Limanowa Cup. Dziękujemy wszystkim za przybycie. Cieszy nas niesłabnące zainteresowanie naszymi zawodami. Przepraszamy za wszystkie niedociągnięcia, szczególnie za zamieszanie z punktami kontrolnymi podczas Etapu 3. Dołożymy wszelkich starań, by podczas kolejnej edycji wszystko było bez problemów.

Jak po każdym etapie prezentujemy wyniki, zdjęcia oraz mapy kategorii K21E i M21E. Wszystkie mapy z trasami umieścimy na stronie jutro.

Już niedługo podsumujemy tegoroczną edycję Limanowa Cup, jak i całe 15 lat naszych zawodów.


30.07.2017
Drugi etap Limanowa Cup 2017 również przeszedł do historii. Prezentujemy wyniki, zdjęcia oraz mapy kategorii K21E i M21E.
Prezentujemy również wyniki zmagań najlepszych zawodników Limanowa Cup oraz O-Games. Można je zobaczyć tutaj

Dostępne są już listy startowe na jutrzejszy etap. Można je zobaczyć tutaj. Przypominamy o konieczności odebrania w biurze zawodów naklejek na numery startowe.

Przypominamy, że jutro funkcjonują 2 starty. Szczegóły podane zostały w komunikacie technicznym.
Przypominamy również o kartach parkingowych, które konieczne są, by wjechać na parking przy wyciągu.


29.07.2017
Jesteśmy już po pierwszym etapie XV edycji Limanowa Cup.
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami zawodów oraz mapami kategorii M21E oraz K21E (w zakładce "Wyniki") i pierwszymi zdjęciami (w zakładce "Galeria")

Jutro startujemy o 12. Link do śledzenia wyników online jest już dostępny w dziale "Wyniki". Jak może zauważyliście w lesie jest radiokontrola, której odczyty również znajdują się w wynikach online.
Nieobecnych zapraszamy zatem do śledzenia zmagań w internecie.


29.07.2017
Zapraszamy do śledzenia na żywo zmagań podczas 1 etapu Limanowa Cup. Link do wyników online można znaleźc w zakładce "Wyniki"


28.07.2017
Osoby, które rezerwowały nocleg na podłodze w ZS1 będą zakwaterowane w internacie ZSTiO na świetlicy lub na małej sali gimnastycznej. Lokalizację tego noclegu można znaleźć na mapie w zakładce "Dojazd".


28.07.2017
Dostępne są już listy startowe na etapy 1 i 2. Można je zobaczyć tutaj.


25.07.2017
Komunikat techniczny po angielsku również jest dostępny.


24.07.2017
Opublikowaliśmy komunikat techniczny. Zachęcamy do zapoznania się z nim. Dostępny jest on w zakładce "Biuletyny"


21.07.2017
Przypominamy, że system zgłoszeniowy będzie aktywny do jutra, tj. sobota, 22.07. Do tego czasu można również edytować wszystkie swoje dane i informacje w zgłoszeniu.
Zapotrzebowanie na posiłki przyjmujemy natomiast do niedzieli, 23.07 (mailowo na: witollds@poczta.onet.pl).
Koszulki można zamawiać do 27.07, a później będzie możliwość zakupu ich w biurze zawodów.


17.07.2017
Aby oszczędzić Wam stresu postanowiliśmy wydłużyć zgłoszenia do najbliższej soboty, tj. 22 lipca. Niezdecydowani mają zatem jeszcze kilka dni do namysłu. Oczywiście zapraszamy.
Za chwilę pęknie 300 osób na liście zgłoszonych.


16.07.2017
Podczas etapów 1 i 2 dostępne będą obiady w cenie 16 zł. Wydawane będą one w centrum zawodów. Podczas 3 etapu będzie działał grill.

Zapotrzebowanie na obiady prosimy wysyłać na maila: witollds@poczta.onet.pl.


15.07.2017
Czas pędzi nieubłaganie. Zawody zbliżają się z każdym dniem. Zostały już tylko dwa tygodnie. Serdecznie zapraszamy wszystkich niezdecydowanych.

Prezentujemy projekt koszulki, którą dla Was przygotowaliśmy. Koszt koszulki to 25 zł. Zamówienia prosimy przesyłać na adres: witollds@poczta.onet.pl. Będzie również możliwość nabycia jej w biurze zawodów.


29.06.2017
Do zawodów pozostał już tylko miesiąc, więc przygotowania idą pełną parą.

Opcje noclegowe zostały uzupełnione o internat w Limanowej. Jutro będzie możliwość rezerwacji ich poprzez formularz zgłoszeniowy.

W tym samym czasie co nasze zawody w Limanowej odbędą się Dni Limanowej. W sobotę po zawodach zapraszamy m.in. na koncert Baciarów, natomiast w niedzielę na koncert Varius Manx. Będzie to dobra okazja na regenerację sił przed kolejnym etapem.


27.03.2017
System zgłoszeniowy na zawody Limanowa Cup 2017 został otwarty.
Zapraszamy do formularza zgłoszeniowego.


2.03.2017
Biuletyn 1 został uzupełniony o pierwsze opcje noclegowe. Dostępne są w tym momencie miejsca na podłodze w dwóch szkołach.
Zachęcamy do zapoznania się z zaktualizowanym biuletynem.


21.01.2017
Na stronie zawodów dostępne są biuletyn 1 oraz ulotka reklamująca nasze zawody. Zachęcamy do zapoznania się z tymi materiałami. Są one dostępne w dziale "Biuletyny".

Do zawodów pozostało nieco ponad pół roku, więc ruszamy poważnie z przygotowaniami. Zachęcamy do częstszego odwiedzania naszej strony i polubienia naszego profilu na Facebooku (panel dostępny jest po lewej).


1.10.2016
Witamy na oficjalnej stronie jubileuszowej 15. edycji zawodów Limanowa Cup.
W 2017 roku Polska jest gospodarzem niezwykłej imprezy na orientację - The World Games. Są to najbardziej prestiżowe zawody w roku na całym świecie, ważniejsze rangą niż Mistrzostwa Świata. The World Games obdywa się w dniach 25-27 lipca. Organizatorzy dla kibiców przygotowują zawody towarzyszące O-games. Limanowa Cup odbędzie się bezpośrednio po O-games stanowiąc dalszą część zawodów towarzyszących The World Games. Program całego tygodnia wygląda następująco:
25.07 - O-games / The World Games day 1
26.07 - O-games / The World Games day 2
27.07 - O-games / The World Games day 3
28.07 - dzień odpoczynku
29.07 - Limanowa Cup Etap 1
30.07 - Limanowa Cup Etap 2
31.07 - Limanowa Cup Etap 3
Ostatni tydzień lipca 2017 będzie wielkim świętem orienteeringu w Polsce. Zapraszamy do udziału zarówno w O-games, jak i w Limanowa Cup.

Jeśli chodzi o XV edycję Limanowa Cup, to wracamy do korzeni, czyli do Limanowej. Planujemy dla Was 3 biegi leśne (middle, klasyk i middle), które zostaną rozegrane w najciekawszych terenach w okolicy Limanowej. Mimo, że jest to teren w większości górzysty, to mapy i trasy będą stworzone tak, by zapewnić jak najciekawsze warunki do biegania na orientację.
W zakładkach "Teren i mapy" oraz "Dojazd" można zobaczyć szczegóły dotyczące poszczególnych etapów i ich lokalizację.

Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!
Poniżej prezentujemy logo przyszłorocznych zawodów.

 

Zawody zorganizowane przez klub UKS Patria Młynne: