Zapraszamy na X edycję Limanowa Cup!

Zapraszamy wszystkich na tegoroczną, jubileuszową X edycję zawodów Limanowa Cup. Zawody odbędą się w dniach 27-29 lipca 2012 r. w Starej Wsi i Tymbarku.4.08.2012
W dziale 'Galeria' pojawiły się pierwsze zdjęcia z zawodów. Przypomnijmy sobie te miłe chwile z ostatniego weekendu lipca.


4.08.2012
W dziale 'Medaliści Limanowa Cup' pojawiła się aktualna lista medalistów z lat 2002-2012 oraz lista najlepszych klubów. Zapraszamy do zapoznania się z tymi listami.


1.08.2012
Czas na małe podsumowanie zawodów.
Do rywalizacji przystąpiło 317 zawodników, w tym 31 obcokrajowców z 6 krajów (Norwegia, Finlandia, Węgry, Litwa, Rumunia i Tajwan). Rywalizację ukończyły 253 osoby, czyli prawie 80% wszystkich zawodników.
W klasyfikacji medalowej zwyciężył klub UMKS Orkan Ostróda, który wywalczył 4 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy. Kolejne miejsca w tej klasyfikacji zajęły kluby: WKS Wawel Kraków i UKS Patria Młynne. Jesli chodzi o ilość medali, to najwięcej do domu przywieźli zawodnicy klubów WKS Wawel Kraków i UKS Orientuś Łódź - po 8 sztuk (szczegółowa klasyfikacja jest dostępna w dziale 'Wyniki').
Niedługo zostanie również uaktualniona lista medalistów wszystkich dotychczasowych edycji Limanowa Cup.


29.07.2012
No i jesteśmy po zawodach. Bardzo szybko minął ten weekend.
Na stronie w odpowiednim dziale znajdują się już wyniki dzisiejszego etapu wraz z międzyczasami, a także końcowe wyniki całych zawodów. Najlepszym Góralem w tym roku został Michał Garbacik, natomiast najlepszą Góralką Dominika Kulczycka. W najbliższym czasie powinny pojawić się zdjęcia z zawodów.

Z powodu problemów z serwerem wczoraj nie załączyły się zmiany strony, w tym wyniki 2 etapu i lista startowa na Etap 3. Za niedogodności wszystkich przepraszamy.


28.07.2012
W zakładce 'Wyniki' pojawiły się rezultaty z dzisiejszego etapu wraz z międzyczasami, a także wyniki sprinterskich sztafet. Natomiast w zakładce 'Zgłoszenia' dostępna jest już lista startowa na Etap 3.


27.07.2012
W zakładce 'Wyniki' pojawiły się już ostateczne wyniki i międzyczasy z dzisiejszego etapu. Natomiast w dziale 'Zgłoszenia' znajdują się aktualne listy startowe.

Przypominamy również, że jutro w kategoriach M18, M20, M21, K18, K20 i K21 rozegra się rywalizacja o miano Najlepszego Górala i Najlepszej Góralki - dystans między punktami 38 i 41 będzie wynosił 470m., przy przewyższeniu 140m, czyli masakra.


26.07.2012
Jubileuszowa X edycja Limanowa Cup zaczyna się już jutro. Zaczynamy na Starej Wsi. Pora na nadrobienie zaległości.

Lista startowa: tutaj
Lista startowa klubami: tutaj

Kolejną ważną informacją jest połączenie trzech kategorii - z uwagi na małą liczbę zgłoszonych w kategoriach K35, K40 i K45, zawodniczki statrujące w tych kategoriach wystartują w nowej kategorii: K35-45.


10.07.2012
Komunikat techniczny po angielsku jest już dostępny.


10.07.2012
Na stronie w dziale 'Biuletyny' pojawił się komunikat techniczny, oznaczony jako Biuletyn 2 (w tym momencie w wersji polskiej, za niedługo pojawi się także wersja angielska). Znajdują się w nim wszystkie szczegóły na temat każdego z biegów, a także parametry tras na wszystkie 3 etapy Limanowa Cup i na sztafety Tymbark Orienteering Show. Z powodu wakacji głównego administratora strony newsy na temat zawodów będą znajdowały się pod tym linkiem: Newsy Limanowa Cup. Dlatego też wszystkie maile proszę kierować na adres: witollds@poczta.onet.pl. Przed samą imprezą strona limanowacup.pl znów ożyje.


4.07.2012
Przypominamy o zgłoszeniach na Tymbark Orienteering Show. Samą chęć udziału (bez podawania konkretnych nazwisk) należy zgłosić do 15 lipca poprzez mail: witollds@poczta.onet.pl. Zapraszamy! Z listy dostępnych miejsc noclegowych zniknął internat przy ZS 1 w Limanowej.


3.07.2012
W kategorii męskiej Elity, czyli M21 zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja. W tym momencie zgłoszeni są 4 zawodnicy z Litwy, 3 Norwegów i reprezentant Tajwanu. Zachęcamy polskich (jak również zagranicznych) zawodników startujących w tej kategorii do sprawdzenia się w tak niezwykłym w Polsce towarzystwie.


2.07.2012
Zdecydowaliśmy o przedłużeniu terminu zgłoszeń do 14 lipca, tak więc zapraszamy wszystkich niezdecydowanych do formularza na naszej stronie lub formularza na stronie PZOSu. Dopinamy już szczegóły organizacji poszczególnych etapów, tak więc za niedługo powinny się pojawić na stronie szczegółowe informacje i komunikat techniczny.


27.06.2012
Prezentujemy oficjalny plakat zawodów. Będzie go można zobaczyć w nadchodzącym czasie w wielu miejscach w okolicy Limanowej i Tymbarku.


21.06.2012
Nastąpiły pewne zmiany związane z miejscami zakwaterowania. W formularzu zgłoszeniowym zostały one już uwzględnione (zniknęły dwie opcje - 1 i 3, oraz zmieniona została ilość miejsc noclegowych w pozycjach: 2, 5, 7 i 8). Kolejnym uaktualnieniem jest zmiana na stanowisku Kierownika zawodów - został nim Marek Golonka.


23.05.2012
W menu po lewej pojawiła się nowa zakładka - "Show", a w niej informacja o nowej atracji podczas zawodów. W sobotnie popołudnie po 2 etapie rozegrane zostaną sztafety wojewódzkie. Po więcej informacji zapraszamy właśnie do tej zakładki.


18.04.2012
Mamy już pierwsze zgłoszenia zarówno przez formularz na stronie PZOS, jak i przez formularz na stronie zawodów. Wśród zgłoszonych są również 2 osoby z Finlandii. W dziale "Teren i Mapy" pojawiły się zdjęcia z terenu i centrum zawodów etapu 2 i 3. Mapa sytuacyjna w dziale "Dojazd" została rozbudowana o miejsca noclegowe opisane w biuletynie zawodów oraz centra poszczególnych etapów.


29.02.2012
Do zawodów zostało równo 5 miesięcy, więc najwyższy czas na premierę strony zawodów. Zapraszamy do zapoznania się z biuletynem zawodów, opisem terenu i map, a także lokalizacją poszczególnych etapów. Działa również formularz zgłoszeń. A oto pierwsza zapowiedź:
E1 E2 E3 start meta