Najlepsze kluby Limanowa Cup 2002 - 2018:

      MEDALE
LP.KLUB ZŁOTESREBRNEBRĄZOWESUMA
1WAWEL KRAKÓW463136113
2PATRIA MŁYNNE23262473
3UNTS WARSZAWA18101038
4ORKAN OSTRÓDA1515434
5FLOTA GDYNIA/AZYMUT 45 GDYNIA1412531
6KOŚCIELEC CHRZANÓW145827
7ORIENTUŚ ŁÓDŹ13121035
8STRZAŁA WIELOGŁOWY1311933
9AZYMUT MOCHY12101032
10PUKS MŁODE ORŁY1281232
11AZYMUT PABIANICE1011425
12AZS WAT WARSZAWA95317
13ATU KOSICE812727
14MUKS GLIWICE89623
15SPRIA BAIA SPRIE84214
16AZYMEK ZDZIESZOWICE84113
17ŚLASK WROCŁAW82515
18AZYMUT DĘBÓW691126
19OSIR GÓRA KALWARIA5131937
20START LUBLIN / KU AZS UMCS LUBLIN5101126
21HUNGARIAN TEAM56314
22SOKOL KYSAK44412
23ALNISOK/JNSC42410
24GKS LUZINO4 26
25AZYMUT SIEDLISKA33612
26SIÓDEMKA RUMIA31610
27PAULINUM JELENIA GÓRA3137
28OK ORIENS3115
29OGRE OK/S.C.3 47
30KOBRA BRATISLAVA3 14
31MOS WROCŁAW3 3
32GRUNWALD POZNAŃ2215
TJ LOKO KRNOV2215
34SLAVIA ZILINA2114
RAPID BRATISLAVA2114
EKONOM BANSKA BYSTRICA2114
37KHIMIKI21 3
RASTI-HYRY21 3
39JAVONIS2 35
40KOMETA GLIWICE2 24
41UNIVERSITY SPORT CLUB CRAIOVA2 2
42OKS OTWOCK/VICTORIA JÓZEFÓW/OK! SPORT18110
43UKRAINE1326
4410BKPANC1315
45TUKAN IWINY1258
46GWARDIA WARSZAWA / SPÓJNIA WARSZAWA1247
47SPARTA CZYŻOWICE1236
48ARKADY RASZKÓW1225
49TRAPER ZŁOCIENIEC1214
50MODRZEW SKWIERZYNA12 3
51GÓRZANKA NAWOJOWA GÓRA1124
52PELENG-VIMPEL BLR1113
53NYVSC11 2
KOB SOKOL PEZINOK11 2
BEAC11 2
KOS BNO SZCZECIN11 2
GESTAS VILNIUS11 2
58OGNIWO PIEKIEŁKO1 45
59CZABAŃSKI1 23
PORSGRUNN OL1 23
61NAWOJOWIANIE1 12
62OK SALDUS1 1
OSI ORIENTEERING1 1
CARDINAL1 1
JISKRA HORICE1 1
TEAM 360 STOPNI1 1
STORA TUNA OK1 1
SLAVUTYCH1 1
SAPER KAZUŃ1 1
POGOŃ SIEDLCE1 1
71JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 5 5
72UMKS KWIDZYŃ 3 3
73LOTNA ZDZIESZOWICE 224
SZYBKIE ŻÓŁWIE KRAKÓW 224
75SZAROTKI RZESZÓW 213
CINGOV SPIŠSKÁ NOVÁ VES 213
77PRINCIP 2 2
UKS TECHNIK RUCIANE-NIDA 2 2
GIGANT PASZYN 2 2
GUTAK 2 2
81JEDYNKA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ1135
82ORLIK RAJBROT 167
83SK BUG 123
84AZIMUT 112
NORD BAIA MARE 112
ECHO TWARDOGÓRA1 12
87ARON HAKA 1 1
WKS OLEŚNICZANKA 1 1
GYMNASION OFFENBACH 1 1
17 WBZ MIĘDZYRZECZ 1 1
ORIENT PŁAZA 1 1
OLG BASEL 1 1
SARNENA GORA 1 1
C.S. GARAGE RACING 1 1
KOZIOŁKI KRAKÓW 1 1
5 PUŁK ARTYLERII SULECHÓW 1 1
BAEKKELAGETS SK 1 1
PIONERSK 1 1
GB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 1 1
FVO 1 1
SZEGEDI VSE 1 1
KS HADES 1 1
SANDEFJORD OK 1 1
SSV PLANETA RADEBEUL 1 1
105OK ERIDAN 2 2
106OLS TSV DEGGEND 1 1
107TP 22
MARATIN RIVULUS DOMINARUK 22
BIELSKO-BIAŁA O-TEAM 22
REFLEX RYBNIK 22
BKS WATAHA WARSZAWA 22
AUSTRALOPERS TASMANIA 22
RCI KRAKÓW 22
114LEV HASHARON 11
OSK LEVUO 11
KOKKOLAN SUUNNISTAJAT 11
JUNIOR OCHĘDZYN 11
ARTEMIS WROCŁAW 11
SŁONECZKO ŻORY 11
META 11
OSK DEVYNI 11
BWD WKP-W 11
OL CLUB VESZPRÉM 11
MIL OL 11
JW. 5350 ŚWIĘTOSZÓW 11
UKS DĘBOŁĘKA 11
OK NIDAROST 11
STREFA PRZYGÓD 11



Medaliści Limanowa Cup z lat 2002 - 2018:

      MEDALE
LP.NAZWISKO I IMIĘKLUB ZŁOTESREBRNEBRĄZOWE
1KRYJOMSKI JERZYKOŚCIELEC CHRZANÓW8 1
2PARZEWSKI JERZYAZS WAT WARSZAWA7
TAMAS RELUSPRIA BAIA SPRIE7
4BIEDERMAN ADRIANNAWAWEL KRAKÓW621
5FARON PAULINASTRZAŁA WIELOGŁOWY/ WAWEL KRAKÓW62
BIEDERMANN MARCINWAWEL KRAKÓW62
7BARTCZAK JAROSŁAWORKAN OSTRÓDA61
8KUKURYKA JANSTART LUBLIN / AZS WAT WARSZAWA43
9ŚLIWCZYŃSKA ILONAORKAN OSTRÓDA/TEAM 360 STOPNI42
10MOSZKOWICZ PAWEŁWAWEL KRAKÓW411
11GÓRNICKA-ANTONOWICZ ANNAUNTS WARSZAWA4
12NOWAK BARBARAAZYMUT MOCHY321
WAŃCZYK ZUZANNAPUKS MŁODE ORŁY321
14MORAWSKA IRENAAZYMUT 45 GDYNIA32
15DURA KAZIMIERZŚLASK WROCŁAW31
16JAKIELASZEK RYSZARDGKS LUZINO3 1
MORAWSKA MAJAAZYMUT 45 GDYNIA3 1
18WYSOCKA JOLANTAKOMETA GLIWICE3
KREMPIŃSKA JULIAAZYMUT PABIANICE3
20BIZIUK HALINAORKAN OSTRÓDA24
21WOJARSKI KRZYSZTOFMUKS GLIWICE / BIELSKO-BIAŁA O-TEAM232
22MORAWSKI JACEKFLOTA GDYNIA/UNTS WARSZAWA22
PODZIŃSKI RAFAŁORIENTUŚ ŁÓDŹ22
24KRUCZEK STANISŁAWWAWEL KRAKÓW215
25KUCA KACPERSTRZAŁA WIELOGŁOWY/PATRIA MŁYNNE/WAWEL KRAKÓW211
GOLINOWSKI PAWEŁJW. 5350 ŚWIĘTOSZÓW/10 BKPANC / AZYMUT MOCHY211
URBANOWICZ KINGAOSIR GÓRA KALWARIA211
MARSZAŁEK PATRYKAZYMUT DĘBÓW211
SZMULKOWSKI ADAMPUKS MŁODE ORŁY211
BODZIONY MICHAŁSTRZAŁA WIELOGŁOWY211
31KRZYSZTYŃSKI MICHAŁWAWEL KRAKÓW21
NIEDŹWIECKI PATRYKAZYMUT SIEDLISKA21
LUBKIEWICZ TOMASZFLOTA GDYNIA/WAWEL KRAKÓW21
BARAN KAROLINAWAWEL KRAKÓW21
35HUBA KAROLAZYMUT DĘBÓW2 2
36KULCZYCKA DOMINIKAKOŚCIELEC CHRZANÓW2 1
POLEWSKI DARIUSZAZYMEK ZDZIESZOWICE2 1
MOZDYNIEWICZ KAMILASTRZAŁA WIELOGŁOWY2 1
NIESSNER PIOTRWAWEL KRAKÓW2 1
MORAWSKA ANNAFLOTA GDYNIA/AZYMUT 45 GDYNIA2 1
41CZABAŃSKA MAŁGORZATAAZYMUT 45 GDYNIA / CZABAŃSKI2
NIESSNER POLAWAWEL KRAKÓW2
MORDARSKI OSKARPATRIA MŁYNNE2
FIRLEJ MAREKAZYMUT MOCHY2
RZEŃCA KRZYSZTOFORIENTUŚ ŁÓDŹ2
PARFIANOWICZ PIOTRUNTS WARSZAWA2
SEMERDA ALEKSANDRAPATRIA MŁYNNE2
LAJN DARIAAZYMUT PABIANICE2
OLESZEK ALEKSANDRAAZYMEK ZDZIESZOWICE2
OVIDIU MUTIUUNIVERSITY SPORT CLUB CRAIOVA2
BAŁAZIŃSKI ANTONIPATRIA MŁYNNE2
SOBCZAK MARIUSZPATRIA MŁYNNE2
53TARNOWSKI MIROSŁAWSTART LUBLIN / KU AZS UMCS LUBLIN141
54KLIMASZ JÓZEFSZAROTKI RZESZÓW131
PABICH MARIAAZYMUT PABIANICE131
56ROHAC IGORATU KOSICE122
57LEŚNICKA AGNIESZKAAZYMUT DĘBÓW121
BALUTA EDYTAPATRIA MŁYNNE121
DUPLAK MAŁGORZATAPATRIA MŁYNNE121
60MORAWSKA ZUZANNAAZYMUT 45 GDYNIA12
PIERZCHAŁA MICHAŁUNTS WARSZAWA12
HROUZA JAN (54)TJ LOKO KRNOV12
MORAWSKI PAWEŁAZYMUT 45 GDYNIA12
BOHACZEK JANUSZORKAN OSTRÓDA12
BARAN JANWAWEL KRAKÓW12
66ROSOCHACKI MAREKOSIR GÓRA KALWARIA112
67SZURYGA BARTOSZSTART LUBLIN111
SZELIGA MAŁGORZATATUKAN IWINY111
TOPÓR MONIKAPODKARPACIE111
SŁOMCZYŃSKI IGNACYORIENTUŚ ŁÓDŹ111
DZIK MIROSŁAWMUKS GLIWICE / GÓRZANKA NAWOJOWA GÓRA111
LISIAK ADAMORIENTUŚ ŁÓDŹ111
MÓL MAŁGORZATAPATRIA MŁYNNE111
74GRACJASZ JANWAWEL KRAKÓW/ORKAN OSTRÓDA11
KRUK MICHAŁAZYMUT DĘBÓW11
LEWOŃ EWAORKAN OSTRÓDA11
LEBEK HENRYKGB GWAREK TARNOWSKIE GÓRY11
OLEJNIK MICHAŁAZYMUT PABIANICE / GRUNWALD POZNAŃ11
GÓROWSKA JUSTYNASTRZAŁA WIELOGŁOWY11
BLOCK AMELIAORIENTUŚ ŁÓDŹ11
PIETROŃ PAWEŁPATRIA MŁYNNE11
OLECH ANDRZEJSTART LUBLIN11
PŁUCIENNIK WALDEMARMODRZEW SKWIERZYNA11
MIANOWSKA ANTONINAUNTS WARSZAWA11
MATYJA RAFAŁPAULINUM JELENIA GÓRA11
LIPPA GRZEGORZAZYMEK ZDZIESZOWICE11
MATRAS DANIELPATRIA MŁYNNE11
GARBACIK MICHAŁWAWEL KRAKÓW11
KONC KATARZYNAAZYMUT PABIANICE11
KALISIAK DAWIDAZYMUT PABIANICE11
KOZŁOWSKA OLGAKOZIOŁKI KRAKÓW/PATRIA MŁYNNE11
KALATA MICHAŁPAULINUM JELENIA GÓRA11
GAJDOS TOMASSOKOL KYSAK11
WÓJTOWICZ PIOTRPATRIA MŁYNNE11
SOBAS ALEKSANDRAWAWEL KRAKÓW11
WICHA IWONAOSIR GÓRA KALWARIA / OK! SPORT11
WÓJCIK PAWEŁWAWEL KRAKÓW11
RZEŹNICZAK PIOTRSTRZAŁA WIELOGŁOWY11
SOCHACKI BARTŁOMIEJPATRIA MŁYNNE11
100SZMULKOWSKA MAGDALENAPUKS MŁODE ORŁY1 3
101RZEŃCA PIOTRORIENTUŚ ŁÓDŹ1 2
CUPRYŚ GRACJANAZYMUT MOCHY1 2
ZELEK KLAUDIAPATRIA MŁYNNE1 2
104BARTOS ZBIGNIEWORIENTUŚ ŁÓDŹ1 1
KMIECIŃSKI JÓZEFPUKS MŁODE ORŁY1 1
TKACZUK TOMASZAZYMUT PABIANICE1 1
SKOCELAS GRZEGORZGKS LUZINO1 1
ANTONOWICZ JANUNTS WARSZAWA1 1
GMUR KAROLARKADY RASZKÓW1 1
CYCH AGNIESZKAECHO TWARDOGÓRA / ŚLASK WROCŁAW1 1
KOWAL NATALIAKOŚCIELEC CHRZANÓW1 1
CYCH PIOTRŚLASK WROCŁAW1 1
SOBAS JOANNAWAWEL KRAKÓW1 1
SKORUPA PIOTRMUKS GLIWICE1 1
WOJARSKI MICHAŁMUKS GLIWICE/WAWEL KRAKÓW1 1
KOZŁOWSKA JOLANTAUNTS WARSZAWA1 1
ŻEBROWSKA BARBARAUNTS WARSZAWA1 1
FILIPOWSKA ALEKSANDRAORIENTUŚ ŁÓDŹ1 1
WÓJTOWICZ SABINAPATRIA MŁYNNE1 1
CYCH WERONIKAECHO TWARDOGÓRA / ŚLASK WROCŁAW1 1
SKORUPA STANISŁAWMUKS GLIWICE1 1
CZERKAWSKA URSZULAMUKS GLIWICE331
MAZUREK FILIPWAWEL KRAKÓW1 1
124SULCS EMILSOGRE OK/S.C. 1
NEIMANIS NAURISOGRE OK/S.C. 1
KURZYP STANISŁAWMOS WROCŁAW1
KURZYP MICHAŁMOS WROCŁAW1
MŁYNARCZYK PIOTRORIENTUŚ ŁÓDŹ1
SUSEK JULIAOK! SPORT1
CUPRYŚ AMADEUSZAZYMUT MOCHY1
ANDERSONE ELINAOK SALDUS 1
LUKOSEVICIUS AUGUSTASJAVONIS1
SANKIN OLEKSANDRUKRAINE1
PASTUSZAK JULIAJEDYNKA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ1
SLEZIAK WILFRIEDATU KOSICE1
BREMZE ELMAOGRE OK/S.C. 1
KULA MAJAKOS BNO SZCZECIN1
CHERNYKH ZOYAKHIMIKI 1
KOCIUBA WIKTORMKS MOS WROCŁAW1
SOLOGUBOVA ELENAKHIMIKI1
PARKHOMENKO VIACHESLAVSLAVUTYCH1
CHODLEWSKI ANTONI KOŚCIELEC CHRZANÓW1
BIRO ALETTABEAC1
DENYSENKO TAMARACARDINAL1
DURZYŃSKA KATARZYNAHKS AZYMUT MOCHY1
ŁABUZIŃSKI SŁAWOMIRWAWEL KRAKÓW1
POLONIOVÁ DARINAATU KOSICE1
TITOMERS ENDIJSALNISOK/JNSC1
KRUMINŠ RIHARDSALNISOK/JNSC1
CHABIERA FILOMENAUNTS WARSZAWA1
KUBICKA ZUZANNAPUKS MŁODE ORŁY1
SERVIENE RITAOK ORIENS 1
BIELECKA MARTAUKS SIÓDEMKA RUMIA1
KAJZER MARCELPUKS MŁODE ORŁY1
SIRMA GERDAALNISOK/JNSC1
PIESIEWICZ TOMASZORKAN OSTRÓDA1
TRYDZENSKI HENADZIPELENG-VIMPEL BLR1
KUZMINSKIS TOMASGESTAS VILNIUS1
OLSZEWSKI BARTŁOMIEJUNTS WARSZAWA 1
BIOLIK AGNIESZKAUNTS WARSZAWA1
DOMINIAK DAGMARAPUKS MŁODE ORŁY 1
WZIĘTEK BARBARAWAWEL KRAKÓW1
GROSMAN HANNAUKS AZYMUT SIEDLISKA 1
BONAT JULIAKS SPÓJNIA WARSZAWA1
PODWORSKI KACPEROSIR GÓRA KALWARIA1
CHARVAT TOMASKOB SOKOL PEZINOK1
SIRMA SIGNEALNISOK/JNSC1
SUPERNAT-MELZER HANNASIÓDEMKA RUMIA1
FITRZYK KRZYSZTOFPATRIA MŁYNNE1
LAWRYNOWICZ ADAMSIÓDEMKA RUMIA1
BEDNARSKI JANUNTS WARSZAWA 1
ZIELIŃSKA OLIWIAPUKS MŁODE ORŁY1
POLYAKOWA TATIANABIAŁORUŚ1
SOKOLOVA LUDMILASOKOL KYSAK1
KALITKA KATARZYNAAZYMUT MOCHY1
SMELIKOWA TEREZARAPID BRATYSŁAWA1
BEDNAR PAVOLEKONOM BANSKA BYSTRICA1
POLLAK JOZEFATU KOSICE1
HUPEK JOZEFSLAVIA ZILINA1
HORNIAK JURAJKOBRA BRATISLAVA1
PIJAK ONDREJKOBRA BRATISLAVA1
NOWAK MICHAŁPAULINUM JELENIA GÓRA1
PAPUGA MIROSLAVATU KOSICE1
PAPUGOVA KATARINAATU KOSICE1
RAKAYOWA MARTINAATU KOSICE1
FRANKO STANISLAVSOKOL KYSAK1
KOWALSKI WOJCIECHŚLASK WROCŁAW1
WOŁOWCZYK MARIOLAUNTS WARSZAWA1
WASZCZUK ALEKSANDRATRAPER ZŁOCIENIEC1
SEIDEL JULIAAZYMUT MOCHY1
GÓROWSKA JOANNASTRZAŁA WIELOGŁOWY1
VAVROVA BEATAKOBRA BRATISLAVA1
PAPUGOVA ELENAATU KOSICE1
CHUPEKOVA SILVIASLAVIA ZILINA1
STANCIKOVA RIAEKONOM BANSKA BYSTRICA1
SOKOL JURAJSOKOL KYSAK1
WOLNIK PAWEŁAZYMUT MOCHY1
GARGAŁA EUGENIUSZINDYWIDUALNIE1
ZWONEK PAWEŁROWEROWANIE.PL1
WIĘCŁAW CONNORWAWEL KRAKÓW1
GUZIK BARTŁOMIEJOGNIWO PIEKIEŁKO1
KARNIA-BISKUPSKA ANNAWAWEL KRAKÓW1
PETELICKA MARTAKOŚCIELEC CHRZANÓW1
LEŚNIAK PIOTRWAWEL KRAKÓW1
WENSŁAW MATEUSZFLOTA GDYNIA/AZYMUT 45 GDYNIA1
JASIŃSKI MACIEJAZYMEK ZDZIESZOWICE/ŚLĄSK WROCŁAW1
MOREL ŁUKASZKOMETA GLIWICE1
OŻGA MAGDALENAAZYMEK ZDZIESZOWICE1
KOZŁOWSKI JACEKUNTS WARSZAWA1
SMELIK MARTINRAPID BRATYSŁAWA1
ZIAJA MATEUSZNAWOJOWIANIE1
MATLĄG MICHAŁPATRIA MŁYNNE1
ZEMŁA DAWIDKOŚCIELEC CHRZANÓW1
INDYKA MACIEJWAWEL KRAKÓW1
RĄCZKOWSKA KLAUDIAPATRIA MŁYNNE1
POŹNIAK SZYMONINDYWIDUALNIE1
MIKOWSKA KINGAORKAN OSTRÓDA1
BARTCZAK WOJCIECHORKAN OSTRÓDA1
CISOWSKA ANNASTRZAŁA WIELOGŁOWY1
MICHALIK MARCINSTRZAŁA WIELOGŁOWY1
CUBER JAKUBWAWEL KRAKÓW1
RYCHLY PAVELTJ LOKO KRNOV1
LEVENTE TUGYIHUNGARIAN TEAM1
OTTOSSON TORBJORNSTORA TUNA OK1
ČEPAITIENE RUTAJAVONIS1
GARDONYI CSILLAHUNGARY TEAM1
ZOLTAN DENESHUNGARIAN TEAM1
BALČIUNAS DOMANTASOK ORIENS1
SZTOJKA MILÁN NYVSC1
NISKANEN PETTERIRASTI-HYRY1
MAJEWSKA MAJAPUKS MŁODE ORŁY1
VAIČIUNAITE ELZEOK ORIENS 1
PARTANEN JUHARASTI-HYRY1
SŁOŃSKA ANTONINAWAWEL KRAKÓW1
SKORPIL MARTINJISKRA HORICE1
UTSKARPEN AUDRUNOSI ORIENTEERING1
WESTIN KJERSTIPORSGRUNN OL1
GOLDMANN JULIANNAHUNGARIAN TEAM1
KUSTOSZ PAWEŁWAWEL KRAKÓW1
JEŻ KRZYSZTOFORIENTUŚ ŁÓDŹ1
CHARUBA ŁUKASZORIENTUŚ ŁÓDŹ1
MARIAN CIPRIANSPRIA BAIA SPRIE1
POLISCCHUK MARIYAŚLASK WROCŁAW1
DURA MAGDALENAPOGOŃ SIEDLCE1
WŁODARCZYK KAMILSAPER KAZUŃ/AZYMUT 45 GDYNIA1
BANACH ROBERTGRUNWALD POZNAŃ1
WASILEWSKI STANISŁAWSAPER KAZUŃ1
HYLA DAMIANAZYMEK ZDZIESZOWICE1
WIDZIEWICZ REMIGIUSZŚLASK WROCŁAW1
SZTRANEK MACIEJAZYMUT PABIANICE1
KEZDY BORBALAHUNGARIAN TEAM1
252ROSOCHACKA KAROLINAOSIR GÓRA KALWARIA 31
GUTAK MYHAILOAZIMUT 31
254KUCHTA JANATU KOSICE 23
255ŁUŃSKA REGINAORKAN OSTRÓDA 22
WOŁEJSZO TADEUSZAZS WAT WARSZAWA 22
257LEGIĘĆ ROKSANAKOŚCIELEC CHRZANÓW 21
ZENCHENKO TAMARA 21
MARSZAŁEK MARIAJEDYNKA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 21
SMOTER MIROSŁAWPATRIA MŁYNNE 21
KROCHMAL ANDRZEJGWARDIA WARSZAWA / SPÓJNIA WARSZAWA 21
SKORUPA MARIUSZMUKS GLIWICE 21
KONIECZNY ROBERTSZYBKIE ŻÓŁWIE KRAKÓW 21
PLESIŃSKI MARIUSZAZYMUT MOCHY 21
GALLA ZOFIAAZYMUT MOCHY 21
DUTKOWSKI MIKOŁAJARKADY RASZKÓW 21
BYKOWSKI RYSZARDINDYWIDUALNIE 21
DZWONKOWSKA PAULINAOSIR GÓRA KALWARIA 21
WICHA MAŁGORZATAOSIR GÓRA KALWARIA/WAWEL KRAKÓW 21
JURCZYK MACIEJSPARTA CZYŻOWICE 21
271MARSZAŁEK DAWIDJASTRZĘBIE-ZDRÓJ 2
WALICKI RAFAŁ17 WBZ MIĘDZYRZECZ 2
TARNOWSKA EWAKU AZS UMCS LUBLIN 2
BABYCH SERHIYAZYMUT DĘBÓW 2
ZIELIŃSKI JAKUBORIENTUŚ ŁÓDŹ 2
DRĄGOWSKI ROBERTOKS OTWOCK/VICTORIA JÓZEFÓW 2
NITSCH ALEKSANDRAUNTS WARSZAWA 2
MISZEWSKI ROMUALDFLOTA GDYNIA/AZYMUT 45 GDYNIA 2
279KRUK PIOTRAZYMUT DĘBÓW 13
280BUGAJ TERESAWAWEL KRAKÓW 12
KONARZEWSKI SEBASTIANMAZOWSZE 12
HEPCAL ANDREANORD BAIA MARE 12
MARCINKIEWICZ-KAJZER MONIKAPUKS MŁODE ORŁY 12
BIEDERMAN PAWEŁWAWEL KRAKÓW 12
285MARSZAŁEK PATRYKJEDYNKA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 11
ŁUŃSKI ZBIGNIEWORKAN OSTRÓDA 11
DRĄGOWSKA MARIAOKS OTWOCK/VICTORIA JÓZEFÓW 11
BORKOWSKA LENAUKS OSIR GÓRA KALWARIA 11
LEGIĘĆ KAMILKOŚCIELEC CHRZANÓW 11
FILIPCZAK NATALIAPUKS MŁODE ORŁY 11
DRAZDAUSKAS LAIMISGESTAS VILNIUS 11
KOSTRZEWSKA JUSTYNASTART LUBLIN 11
BLIMKE ROMANINDYWIDUALNIE 11
FILIPAU SERAFIMSK BUG 11
OWCZAREK RAFAŁOSIR GÓRA KALWARIA 11
FILIPCZAK JAGODAPUKS MŁODE ORŁY 11
GWÓŹDŹ EWAORIENTUŚ ŁÓDŹ 11
FRANKOVA JANASOKOL KYSAK 11
GARBACIK MAJAWAWEL KRAKÓW 11
JAŁOCHA ROBERTWAWEL KRAKÓW 11
FITRZYK KATARZYNAORLIK RAJBROT/PATRIA MŁYNNE 11
MORAWSKA URSZULAFLOTA GDYNIA/AZYMUT 45 GDYNIA 11
SKORUPA ANETAMUKS GLIWICE 11
MIŚTAL JĘDRZEJWAWEL KRAKÓW 11
GOLINOWSKA EL¯BIETAHKS AZYMUT MOCHY 11
MIŚTAL MATEUSZWAWEL KRAKÓW 11
FITRZYK KAMILPATRIA MŁYNNE 11
308SOBIEPANEK BARBARAOSIR GÓRA KALWARIA 1
MILANOVA DESISLAVASARNENA GORA 1
CUPCEA STELIANSPRIA BAIA SPRIE 1
MASARYK MARTINATU KOSICE 1
MUSINSKY TOMASATU KOSICE 1
SPISIAK MARIANKOB SOKOL PEZINOK 1
GAJKOWSKI BARTOSZWAWEL KRAKÓW 1
TKACHENKO VASYLUKRAINE 1
SŁOMCZYŃSKA EWAORIENTUŚ ŁÓDŹ 1
KASIŃSKI KRZYSZTOFPATRIA MŁYNNE 1
ZAJĄC MATEUSZSTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
HEGEDUS AGNESBEAC 1
RUCHAŁA DOROTASTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
SŁAWIŃSKA KAROLINAGIGANT PASZYN 1
MOZDYNIEWICZ LUCJANSTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
LEŚNIAK BEATASTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
HARTELT HELMUTSSV PLANETA RADEBEUL 1
RINGER STEFANATU KOSICE 1
LENIUK OLEGUKRAINE 1
TÖLGYESI TIBORNYVSC 1
MELZER ARKADIUSZSIÓDEMKA RUMIA 1
OSBORN BECCYFVO 1
PATEREK HONORATAAZYMUT MOCHY 1
BEDNAROVA DOMINIKAEKONOM BANSKA BYSTRICA 1
FRANKO DAVIDSOKOL KYSAK 1
MACUL MARTNATRAPER ZŁOCIENIEC 1
MUSINSKA EVAATU KOSICE 1
KRÓLIK KINGAAZYMUT PABIANICE 1
MACINSKA JANAATU KOSICE 1
FARKASOVA EVACINGOV NOVA VES 1
PAWLAK BARTOSZGRUNWALD POZNAŃ 1
DWOJAK WOJCIECHŚLASK WROCŁAW 1
KRALOVA MIRIAMSLAVIA ZILINA 1
KRAJCIK MICHALATU KOSICE 1
SMELIK JANRAPID BRATYSŁAWA 1
JANIK JAKUBPATRIA MŁYNNE 1
MITELMAN MILANSLAVIA ZILINA 1
LAMANECOVA RADKAATU KOSICE 1
PASHСHENKO KRISTINAUKRAINE 1
DURCOVA IVANAATU KOSICE 1
WARMUZ TOBIASZWAWEL KRAKÓW 1
DARGACZ PIOTRGYMNASION OFFENBACH 1
WOŁEK EWAUNTS WARSZAWA 1
WOJTYNEK ROKSANAAZYMEK ZDZIESZOWICE 1
LEŚNIAK MAGDALENAWAWEL KRAKÓW 1
MAJCHRZAK MARTAAZYMUT PABIANICE 1
GARGAS MAREKSTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
ANTOSZCZYSZYN RADOSŁAWAZYMEK ZDZIESZOWICE 1
BZDAWSKI MACIEJ 1
PIŁKOWSKI PAWEŁOKS OTWOCK/VICTORIA JÓZEFÓW 1
SZTRANEK JANAZYMUT PABIANICE 1
SZUCS BOTONDHUNGARIAN TEAM 1
GJEIN LARS ERIKSANDEFJORD OK 1
FAŁOWSKA PATRYCJASTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
PARTANEN TIMORASTI-HYRY 1
PILIPAITE LAURAOK ORIENS 1
TAMAS DENISASPRIA BAIA SPRIE 1
WÓJCIK NATALIAWAWEL KRAKÓW 1
SOBIEPANEK ZUZANNAOSIR GÓRA KALWARIA 1
KREMPIŃSKI FRANEKAZYMUT PABIANICE 1
PYTEL ZUZANNAPATRIA MŁYNNE 1
FITRZYK MAGDALENAPATRIA MŁYNNE 1
TAMAS LUCASSPRIA BAIA SPRIE 1
ŻESŁAWSKI MATEUSZWAWEL KRAKÓW 1
FERENC JONASSZAGEDI VSE 1
OLESZEK MACIEJLOTNA ZDZIESZOWICE 1
MATLĄG GABRIELAPATRIA MŁYNNE 1
PENTEK GRETIHUNGARIAN TEAM 1
WRONICZ ZYGMUNTINDYWIDUALNIE 1
GORCZYCA MARIAKS HADES 1
KĘDRA KAROLINAPATRIA MŁYNNE 1
PALFI FANNIHUNGARIAN TEAM 1
ORLECKI MATEUSZGIGANT PASZYN 1
MIANOWSKA JULIAUNTS WARSZAWA 1
WIKTOR PIOTRPATRIA MŁYNNE 1
RYCHLA KAJATJ LOKO KRNOV 1
RUDNICKI DAWIDAZYMUT DĘBÓW 1
SKOWROŃSKI MARIUSZORIENT PŁAZA 1
BARTCZAK MACIEJ ORKAN OSTRÓDA 1
GOLONKA KAROLINAPATRIA MŁYNNE 1
STANEK JERZYWAWEL KRAKÓW 1
GOLINOWSKI PIOTR10 BKPANC 1
SKORUPA MAŁGORZATAMUKS GLIWICE 1
KRÓL MONIKASTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
DERKOWSKA MAGDALENAORKAN OSTRÓDA 1
ANIKO ROSTASHUNGARIAN TEAM 1
WEBER MICHAŁOK! SPORT 1
ŚLIWA IRENEUSZAZYMUT DĘBÓW 1
PIETROŃ PIOTRPATRIA MŁYNNE 1
FRANKO VALERSOKOL KYSAK 1
KULA MATEUSZKOS BNO SZCZECIN 1
ODRONIEC SANDRAPATRIA MŁYNNE 1
BĄCZEK DARIUSZUKS TECHNIK RUCIANE-NIDA 1
BĄCZEK MAŁGORZATAUKS TECHNIK RUCIANE-NIDA 1
CEPURDEJ KATARZYNAUMKS KWIDZYŃ 1
CEPURDEJ WŁADYSŁAWUMKS KWIDZYŃ 1
LUDWIN JAKUBKOŚCIELEC CHRZANÓW 1
DUDEK WOJCIECHPUKS MŁODE ORŁY 1
PERFIKOWSKA HANNAUMKS KWIDZYŃ 1
MOSZKOWICZ JULIAWAWEL KRAKÓW 1
SCHERRER MATTHIASOLG BASEL 1
TICHY TOMASWAWEL KRAKÓW 1
TEPPO JAAKKOARON HAKA 1
GROSMAN OLAAZYMUT SIEDLISKA 1
SROKA MAŁGORZATAPATRIA MŁYNNE 1
PIWOWAR PATRYKPATRIA MŁYNNE 1
KHRAPINA NADZEYAPELENG-VIMPEL BLR 1
BARTCZAK NATALIAORIENTUŚ ŁÓDŹ 1
HYLA NATALIALUKS AZYMEK ZDZIESZOWICE 1
CHERNYKH MISHAKHIMIKI 1
GRIGOR COSTANC.S. GARAGE RACING 1
KRYLOV BORISPIONERSK 1
CHODLEWSKI SZYMONKS KOŚCIELEC CHRZANÓW 1
TEMNIKOVA OLYAPRINCIP 1
ŁAKOMA MONIKAHKS AZYMUT MOCHY 1
MURAWSKA MARTAHKS AZYMUT MOCHY 1
GRABOWSKA JOANNAWAWEL KRAKÓW 1
ŠILINŠ AIVISALNISOK/JNSC 1
WÓJTOWICZ KRZYSZTOFUNTS WARSZAWA 1
FREIMANIS ARTURSALNISOK/JNSC 1
PŁÓCIENNIK KONRADUKS AZYMUT PABIANICE 1
KRYLOV BORISPRINCIP 1
MICEK ROBERTCINGOV NOVA VES 1
ALEKSEYONOK MARIAOK ERIDAN 1
CHRAMIEC ALINACICHE 1
BARSUKOVA LIKAOK ERIDAN 1
WOŹNIAK SŁAWOMIRGRUNWALD POZNAŃ 1
WRÓBLEWSKA BOGNAOK! SPORT 1
PIETEK JAKUBORIENTUŚ ŁÓDŹ 1
GROSMAN PAWEŁAZYMUT SIEDLISKA 1
EWIAK NATALIAORIENTUŚ ŁÓDŹ 1
PASTERNAK MATEUSZLOTNA ZDZIESZOWICE 1
INGRID HUFNAGELOLS TSV DEGGEND 1
SAWOŚCIANIK ADAMTRAPER ZŁOCIENIEC 1
PACHNIK STANISŁAWTUKAN IWINY 1
PIŁKOWSKI TADEUSZOKS OTWOCK/VICTORIA JÓZEFÓW 1
JĘDRZEJEK MARCELIPATRIA MŁYNNE 1
CHACHURSKI RYSZARDAZS WAT WARSZAWA 1
WATTERDAL EIRIKBAEKKELAGETS SK 1
KOJDER ANDRZEJSZAROTKI RZESZÓW 1
BORBAS NANDORHUNGARIAN TEAM 1
MASTELA RAFAŁJEDYNKA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 1
SZLENDAK JOANNAUNTS WARSZAWA 1
PRASAŁ JAKUBPUKS MŁODE ORŁY 1
BONTO DIANASPRIA BAIA SPRIE 1
PODSIADŁY LESZEKWAWEL KRAKÓW 1
MICHAŁEK JANUSZMODRZEW SKWIERZYNA 1
ZAWODNIK TOLAWKS OLEŚNICZANKA 1
456CZABAŃSKI EDWARDINDYWIDUALNIE / CZABAŃSKI 3
PARFIANOWICZ JOANNAUNTS WARSZAWA 3
458ETERLE - BIEDERMANN LILIANNAWAWEL KRAKÓW 2
MACHOWSKI WŁADYSŁAWOSIR GÓRA KALWARIA 2
GRABIEC MIKOŁAJAZYMUT MOCHY 2
SOKALSKI DARIUSZŚLASK WROCŁAW/KU AZS WAT WARSZAWA 2
URBANIAK KRZYSZTOFSPÓJNIA WARSZAWA 2
BORGIEL JAROSŁAWJEDYNKA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 2
USAS GINTAUTASJAVONIS 2
HEWELT MACIEJFLOTA GDYNIA/AZYMUT 45 GDYNIA 2
CZOCH MARIUSZORLIK RAJBROT 2
PACHNIK DARIUSZTUKAN IWINY 2
POGODA KINGAKOMETA GLIWICE 2
BARAN ANNAWAWEL KRAKÓW 2
BROMBOSZCZ MAŁGORZATAKOŚCIELEC CHRZANÓW 2
ŁĄCKI JAKUBOSIR GÓRA KALWARIA 2
GALICZ KAROLBKS WATAHA WARSZAWA 2
SŁOŃSKA ZOFIAWAWEL KRAKÓW 2
KIEŁBASA MAREKAZYMUT DĘBÓW 2
MUCHA KAROLOGNIWO PIEKIEŁKO 2
SOŁOWIEJ STANISŁAWKU AZS UMCS LUBLIN 2
KASZA IZABELAREFLEX RYBNIK 2
478KALVA TOMSOGRE OK/S.C. 1
WIŚNIEWSKI PAWEŁWAWEL KRAKÓW 1
KIJAK JAKUBWAWEL KRAKÓW 1
SVILANS ANDRISOGRE OK/S.C. 1
BAŁAZIŃSKI KAROLPATRIA MŁYNNE 1
ZIELIŃSKI MICHAŁPUKS MŁODE ORŁY 1
JAHNZ KAROLINABWD WKP-W 1
PALYI LORINCHUNGARIAN TEAM 1
SZURYGA HUBERTKU AZS UMCS LUBLIN 1
BREMZE ELIZEOGRE OK/S.C. 1
JUMIKE ILZEALNISOK/JNSC 1
WIERTELAK SŁAWOMIRINDYWIDUALNIE 1
KARČIAUSKIENE NARUTEOK ORIENS 1
HARDY JANAUSTRALOPERS TASMANIA 1
ELSON ROBERTAUSTRALOPERS TASMANIA 1
VITOLINS AUDRISOGRE OK/S.C. 1
DUPLAK MACIEJPATRIA MŁYNNE 1
LAMPARSKA IWONARCI KRAKÓW 1
TOPÓR MICHAŁWAWEL KRAKÓW 1
NICU GHEORGHEMARATIN RIVULUS DOMINARIUM 1
WASILEWSKI ANTONIOSIR GÓRA KALWARIA 1
GUZAL KAMILUKS DĘBOŁĘKA 1
SOBCZAK MAGDALENARCI KRAKÓW 1
ŁĄCKI ŁUKASZOSIR GÓRA KALWARIA 1
MIELKO ZUZANNAUKS AZYMUT SIEDLISKA 1
MATL¥G KATARZYNAPATRIA MŁYNNE 1
ODRONIEC NIKODEMPATRIA MŁYNNE 1
SUKHADOLAVA AELITAPELENG-VIMPEL BLR 1
TOPÓR MAGDALENAWAWEL KRAKÓW 1
MICHALAK KACPERUNTS WARSZAWA 1
WOLSKI JAKUBSTREFA PRZYGÓD 1
NOWICKA-BIELECKA KORNELIAUKS SIÓDEMKA RUMIA 1
SEGLINŠ JEKABSALNISOK/JNSC 1
SOŃSKA BOGUSŁAWAWAWEL KRAKÓW 1
MICHEL VAN LOONMIL OL 1
ŠVALBE KEVINSALNISOK/JNSC 1
GŁADECKI DAWIDOSIR GÓRA KALWARIA 1
PIETKIEWICZ WALDEMARINDYWIDUALNIE 1
NALEPKO MATEUSZAZYMUT SIEDLISKA 1
MAMALA PIOTRPATRIA MŁYNNE 1
OLBRYCHT ANNAINDYWIDUALNIE 1
SA MARIAŚLASK WROCŁAW 1
CZAPLA NATALIALOTNA ZDZIESZOWICE 1
KOZŁOWSKA WIKTORIAKOZIOŁKI KRAKÓW/PATRIA MŁYNNE 1
ATHANAZOVA HELENAATU KOSICE 1
KRIVANKOVA IVETAATU KOSICE 1
MICHALOVA DASAEKONOM BANSKA BYSTRICA 1
JANOVCOVA JANAATU KOSICE 1
GALLA KATARZYNAAZYMUT MOCHY 1
CZOCH PAULINAORLIK RAJBROT 1
WIŚNIEWSKI ŁUKASZSIÓDEMKA RUMIA 1
JASIŃSKI WITOLDORIENTUŚ ŁÓDŹ 1
PACHNIK WOJCIECHTUKAN IWINY 1
JARNY MARTINSOKOL KYSAK 1
BOGULAK ADAMPAULINUM JELENIA GÓRA 1
ROGALA MIROSŁAWSTART LUBLIN 1
SIKORA WALDEMARSTART LUBLIN 1
MICHALIK MACIEJORIENTUŚ ŁÓDŹ 1
URBANIAK JERZYGWARDIA WARSZAWA 1
GOLONKA KRZYSZTOFPATRIA MŁYNNE 1
MACHOWSKA WERONIKAOSIR GÓRA KALWARIA 1
DUDZIŃSKA PAULINAARKADY RASZKÓW 1
BOREK EDWARDNAWOJOWIANIE 1
FAZEKAS PAVOLSOKOL KYSAK 1
NOWACKI ŁUKASZGRUNWALD POZNAŃ 1
JARECKI KRZYSZTOFSTART LUBLIN 1
SOLTES FRANTISEKCINGOV NOVA VES 1
HIERWEG KAROLKOBRA BRATISLAVA 1
OPIOŁA MONIKAPATRIA MŁYNNE 1
KALITA KAMILPATRIA MŁYNNE 1
WNĘK MACIEJPATRIA MŁYNNE 1
ZARZEKA SŁAWOMIRSTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
DOMITER ARTURPATRIA MŁYNNE 1
MÓL PAWEŁPATRIA MŁYNNE 1
BUBULA BARTOSZOGNIWO PIEKIEŁKO 1
LEKAN LIDIAAZYMUT SIEDLISKA 1
PODOLAK ZBIGNIEWAZYMUT DĘBÓW 1
GADULA JAROSŁAWINDYWIDUALNIE 1
PIETRZYKOWSKI TOMASZAZYMUT PABIANICE 1
MARKOWSKI MICHAŁAZYMUT DĘBÓW 1
FAŁOWSKA EDYTASTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
KALISZ JERZYSTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
GRABOWICZ SEBASTIANWAWEL KRAKÓW 1
LAGO MIROSLAVRAPID BRATYSŁAWA 1
VISKUP PETERSLAVIA ZILINA 1
KOLLAR MIROSLAVSOKOL KYSAK 1
MOSTEK ŁUKASZPAULINUM JELENIA GÓRA 1
SKORUPA MAREKWAWEL KRAKÓW 1
MARCIN STOKŁOSAORLIK RAJBROT 1
KAPUSTA JAROSŁAWSTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
GONDEK EDYTASTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
ZARZEKA ZBIGNIEWSTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
DRUMLA PATRYCJAWAWEL KRAKÓW 1
SMOTER PRZEMYSŁAWPATRIA MŁYNNE 1
ZAJĄC DOROTASTRZAŁA WIELOGŁOWY 1
STANKIEWICZ FILIPAZYMUT SIEDLISKA 1
DZIK JUSTYNAGÓRZANKA NAWOJOWA GÓRA 1
ŁĄCKA JULIAOSIR GÓRA KALWARIA 1
GĄSIENICA-SAMEK KARINAUNTS WARSZAWA 1
NOIMAN ZIVLEV HASHRON 1
MARTINKUS MANTASJAVONIS 1
POWICHROWSKI PATRYKOSIR GÓRA KALWARIA 1
TATARNIKOV MYKHAILOUKRAINE 1
DUDIENE VIOLETAOSK DEVYNI 1
DEPTULSKA AGNIESZKASIÓDEMKA RUMIA 1
FEDOSIEIEVA HANNAUKRAINE 1
DEPTULSKA MARIAOSIR GÓRA KALWARIA 1
MUZYK ŁUKASZ 1
JURCZYK ANNASPARTA CZYŻOWICE 1
DENES ORSOLYAHUNGARIAN TEAM 1
WESTIN LENKAPORSGRUNN OL 1
HARJU ULLATP 1
BUGAJ KATARZYNAWAWEL KRAKÓW 1
KONIECZNA ZOFIASZYBKIE ŻÓŁWIE KRAKÓW 1
BOŁOZ SYLWIAPATRIA MŁYNNE 1
WRZYSZCZ WERONIKAORLIK RAJBROT 1
TRZMIELEWSKI ROMANWAWEL KRAKÓW 1
HROUZA JAN (81)TJ LOKO KRNOV 1
WESTIN KJELLPORSGRUNN OL 1
HARJU JUHA-PEKKATP 1
KREMPIŃSKI PIOTRAZYMUT PABIANICE 1
PORGANYI MARKHUNGARIAN TEAM 1
MURAWSKI RAFAŁAZYMUT MOCHY 1
KOGUTENKO TOMAMETA 1
GUZIK JULIAOGNIWO PIEKIEŁKO 1
WÓJCIK DARIUSZINDYWIDUALNIE 1
CIESIÓŁKA SEBASTIANARTEMIS WROCŁAW 1
TOTH KRISZTINAOL CLUB VESZPRÉM 1
BIELECKA ALEKSANDRASIÓDEMKA RUMIA 1
NIEDŹWIECKA SANDRAAZYMUT SIEDLISKA 1
STARZYKIEWICZ KACPERKOŚCIELEC CHRZANÓW 1
HANISZEWSKA ANGELIKATUKAN IWINY 1
POMIAN SANDRATRAPER ZŁOCIENIEC 1
SULIKOWSKA WERONIKALOTNA ZDZIESZOWICE 1
DUPLAK SANDRAPATRIA MŁYNNE 1
KOZIOŁEK JULIAŚLASK WROCŁAW 1
KOŁOSIŃSKA JOLANTAUNTS WARSZAWA 1
MAŃKA ZBIGNIEWSTART LUBLIN 1
MOSSAKOWSKI PRZEMYSŁAWINDYWIDUALNIE 1
STOOR ANNEKOKKOLAN SUUNNISTAJAT 1
GROBELNY ALEXAZYMUT MOCHY 1
NOWAK MACIEJPAULINUM JELENIA GÓRA 1
CHABROS BARTŁOMIEJAZYMUT SIEDLISKA 1
WAŃCZYK MAGDALENAPUKS MŁODE ORŁY 1
NITSCH JOANAUNTS WARSZAWA 1
PIEKIELNA ANGELIKAJUNIOR OCHĘDZYN 1
LASZLO MONIKASPRIA BAIA SPRIE 1
HIVOINA MARIYASK BUG 1
LUDWIG MILENAWAWEL KRAKÓW 1
WEISMAN MONIKASŁONECZKO ŻORY 1
LOVAAS BJORN P.OK NIDAROST 1
RATAJCZAK PIOTRORKAN OSTRÓDA 1
POP SAMIRELMARATIN RIVULUS DOMINARUK 1
CHUDZIK DOMINIKORIENTUŚ ŁÓDŹ 1
GRABOWSKI MACIEJUNTS WARSZAWA 1
 

Ogółem 632 osób otrzymało medale w 16 edycjach Limanowa Cup.