Oficjalne wyniki Limanowa Cup 2009
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Seidel Julia               Azymut Mochy         P58  58044    15.21 0b.PK/2   24.19 0b.PK/1   39.40 0b.PK/1   10.19 0b.PK/1   49.59 0b.PK/1   23.29 0b.PK/1   73.28 0b.PK/1  
  2.Biederman Adrianna         Wawel Kraków         K30  30094    10.49 0b.PK/1   32.12 0b.PK/4   43.01 0b.PK/2   13.39 0b.PK/2   56.40 0b.PK/2   34.59 0b.PK/2   91.39 0b.PK/2  
  3.Kozłowska Wiktoria         Koziołki Kraków      101           22.00 0b.PK/4   30.00 0b.PK/3   52.00 0b.PK/4   15.04 0b.PK/3   67.04 0b.PK/4   35.10 0b.PK/3  102.14 0b.PK/3  
  4.Garbacik Maja              Wawel Kraków         K30           42.04 0b.PK/5   40.36 0b.PK/5   82.40 0b.PK/5   31.32 0b.PK/5  114.12 0b.PK/5   41.12 0b.PK/4  155.24 0b.PK/4  
    Horbaczewska Zuzanna       Orientuś Łódź        E75           DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Listek Marta               Wawel Kraków         K30           16.30 1b.PK/3   28.16 0b.PK/2   44.46 1b.PK/3   20.00 0b.PK/4   64.46 1b.PK/3   DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10R                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Leśnicka Agnieszka         Azymut Dębów         R22  22002        10.42/1       25.01/1       35.43/1       18.48/1       54.31/1       31.41/2       86.12/1  
    Moszkowicz Anna            Wawel Kraków         K30               21.24/2       58.42/2       80.06/2   DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Kościelny Aleksandra       Ind Kraków           102                                                                                     35.25/1            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oleszek Aleksandra         Azymek Zdzieszowice  O47  47044        12.10/1       21.11/2       33.21/2       11.05/1       44.26/1       22.12/3       66.38/1  
  2.Galla Zofia                Azymut Mochy         P58  58042        12.55/2       19.26/1       32.21/1       12.11/3       44.32/2       23.28/4       68.00/2  
  3.Czapla Natalia             Lotna Zdzieszowice   O27               19.43/7       24.31/5       44.14/4       16.53/15      61.07/5       23.51/5       84.58/3  
  4.Chruścicka Ewa             Lotna Zdzieszowice   O27               16.35/4       27.13/9       43.48/3       15.00/8       58.48/3       32.24/12      91.12/4  
  5.Guzik Julia                Ogniwo Piekiełko     K38  38001        27.31/17      24.44/6       52.15/8       16.02/12      68.17/6       27.38/8       95.55/5  
  6.Iwan Sylwia                Ogniwo Piekiełko     K38               19.41/6       26.10/8       45.51/5       13.54/7       59.45/4       43.47/23     103.32/6  
  7.Jachowicz Aleksandra       Lotna Zdzieszowice   O27               22.00/11      29.27/11      51.27/7       17.53/16      69.20/9       35.01/16     104.21/7  
  8.Orzechowska Agnieszka      Azymut Dębów         R22               26.49/16      25.38/7       52.27/9       16.48/14      69.15/8       38.41/18     107.56/8  
  9.Miętel Maja                Azymek Zdzieszowice  O47  47051        25.57/15      30.19/12      56.16/10      18.12/17      74.28/10      36.25/17     110.53/9  
 10.Wojkowska Natalia          Azymek Zdzieszowice  O47  47050        28.37/19      39.35/16      68.12/11      19.22/18      87.34/11      26.23/7      113.57/10 
 11.Minkiewicz Ada             Azymek Zdzieszowice  O47  47055        19.58/8       27.42/10      47.40/6       21.04/20      68.44/7       45.35/25     114.19/11 
 12.Moryń Zuzanna              Azymek Zdzieszowice  O47  47042        24.13/12      60.58/23      85.11/16      13.42/6       98.53/13      30.21/11     129.14/12 
 13.Stecko Karolina            Azymut Dębów         R22  22053        35.49/22      33.27/13      69.16/12      30.25/24      99.41/14      30.05/10     129.46/13 
 14.Bugaj Katarzyna            Wawel Kraków         K30               27.55/18      45.51/18      73.46/13      28.05/23     101.51/16      34.31/15     136.22/14 
 15.Sekreta Anna               Azymut Dębów         R22  22055        35.25/21      46.01/19      81.26/15      19.35/19     101.01/15      43.18/22     144.19/15 
 16.Osmann Paulina             Lotna Zdzieszowice   O27               20.17/9       83.21/25     103.38/19      25.46/21     129.24/17      50.30/26     179.54/16 
 17.Majkowska Angelika         Azymek Zdzieszowice  O47  47056        29.12/20     101.46/26     130.58/20      38.37/25     169.35/18      45.05/24     214.40/17 
    Skóra Sonia                Azymek Zdzieszowice  O47               41.12/23      55.16/21      96.28/17  DNF      /    NKl      /        71.23/27  NKl      /   
    Mikulska Ewelina           Azymek Zdzieszowice  O47  47057        17.55/5   NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /        77.22/28  NKl      /   
    Węgrzyn Sandra             Azymut Siedliska     L01               21.08/10  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /        33.27/13  NKl      /   
    Szewczuk Roksana           Azymut Siedliska     L01           NKl      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Legięć Roksana             Kościelec Chrzanów   K48  48011        15.27/3   NKl      /    NKl      /        15.39/10  NKl      /        34.19/14  NKl      /   
    Piszczor Karolina          Lotna Zdzieszowice   O27               25.46/14      73.16/24      99.02/18  DNF      /    NKl      /        40.28/19  NKl      /   
    Oleśniewicz Paulina        Lotna Zdzieszowice   O27           NKl      /        60.47/22  NKl      /        11.49/2   NKl      /        28.19/9   NKl      /   
    Hawzner Katarzyna          Lotna Zdzieszowice   O27               24.33/13      52.00/20      76.33/14      15.55/11      92.28/12  DNF      /    NKl      /   
    Dominiak Zuzanna           Orientuś Łódź        E75           DNF      /        35.24/15  NKl      /        26.35/22  NKl      /        42.39/21  NKl      /   
    Filipowska Aleksandra      Orientuś Łódź        E75  75101    DNF      /        39.39/17  NKl      /        16.35/13  NKl      /        41.29/20  NKl      /   
    Kordala Karolina           Orientuś Łódź        E75  75103    DNF      /        21.41/3   NKl      /        13.38/5   NKl      /        21.33/2   NKl      /   
    Kordala Małgorzata         Orientuś Łódź        E75  75104    DNF      /        34.53/14  NKl      /        15.28/9   NKl      /        26.16/6   NKl      /   
    Kaźmierczak Marzena        Orientuś Łódź        E75  75016    DNF      /        24.25/4   NKl      /        13.08/4   NKl      /        18.37/1   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Waszczuk Aleksandra        Traper Złocieniec    Z06  06023        11.45/2       34.29/13      46.14/6       13.35/2       59.49/4       34.29/1       94.18/1  
  2.Macul Martyna              Traper Złocieniec    Z06  06027        16.54/12      25.34/1       42.28/2       15.08/5       57.36/3       41.05/5       98.41/2  
  3.Bromboszcz Małgorzata      Kościelec Chrzanów   K48  48004        10.40/1       42.34/21      53.14/13       9.48/1       63.02/8       37.58/3      101.00/3  
  4.Maciejewska Angelika       Traper Złocieniec    Z06  06037        17.18/14      35.21/14      52.39/11      15.12/8       67.51/10      35.17/2      103.08/4  
  5.Leśniak Kinga              Kościelec Chrzanów   K48  48009        18.29/18      26.31/2       45.00/5       16.09/10      61.09/5       43.09/6      104.18/5  
  6.Grabiec Magdalena          Azymut Mochy         P58  58022        12.34/5       27.34/3       40.08/1       16.53/11      57.01/1       48.08/10     105.09/6  
  7.Galla Katarzyna            Azymut Mochy         P58  58024        12.16/3       30.57/8       43.13/4       14.21/3       57.34/2       47.53/9      105.27/7  
  8.Plesińska Klaudia          Gwiazdeczki Świętosz D46               15.24/9       39.45/19      55.09/15      15.51/9       71.00/13      38.21/4      109.21/8  
  9.Karbowiak Iga              MOS Wrocław          D91               12.40/6       33.55/12      46.35/7       15.11/6       61.46/6       50.28/12     112.14/9  
 10.Golonka Karolina           Patria Młynne        K31  31006        17.35/16      29.53/5       47.28/8       15.11/6       62.39/7       50.55/13     113.34/10 
 11.Haniszewska Angelika       Tukan Iwiny          D23               20.07/20      31.55/10      52.02/10      18.09/13      70.11/12      45.22/7      115.33/11 
 12.Cych Weronika              Echo Twardogóra      D45               13.05/7       49.05/27      62.10/19      14.49/4       76.59/17      45.23/8      122.22/12 
 13.Wojciechowska Katarzyna    Gwiazdeczki Świętosz D46               21.04/22      29.40/4       50.44/9       17.38/12      68.22/11      54.17/15     122.39/13 
 14.Szymainda Aleksandra       Azymek Zdzieszowice  O47  47028        17.35/16      37.38/17      55.13/16      19.27/18      74.40/15      54.25/16     129.05/14 
 15.Wojtynek Roksana           Azymek Zdzieszowice  O47  47026        12.25/4       30.42/6       43.07/3       21.33/22      64.40/9       64.37/21     129.17/15 
 16.Świniarek Klaudia          Azymut Mochy         P58  58020        16.55/13      37.43/18      54.38/14      19.03/15      73.41/14      56.28/17     130.09/16 
 17.Goutsenko Weronika         KWM Dolny Śląsk      DLN2              22.23/25      36.53/16      59.16/18      19.16/16      78.32/19      53.08/14     131.40/17 
 18.Kulas Joanna               Arkady Raszków       P35               18.56/19      33.48/11      52.44/12      23.57/26      76.41/16      60.08/19     136.49/18 
 19.Mirecka Katarzyna          Azymut Mochy         P58  58030        14.15/8       49.00/26      63.15/21      23.00/24      86.15/21      78.46/26     165.01/19 
 20.Korgól Agnieszka           Azymek Zdzieszowice  O47               22.28/26      53.44/30      76.12/24      18.12/14      94.24/24      73.38/24     168.02/20 
 21.Kiec Magdalena             Azymek Zdzieszowice  O47               29.07/28      51.56/28      81.03/26      23.10/25     104.13/25      64.05/20     168.18/21 
 22.Żok Natalia                Azymut Mochy         P58  58016        15.56/10      53.10/29      69.06/23      24.51/27      93.57/23      74.27/25     168.24/22 
 23.Kanikowska Dominika        Tukan Iwiny          D23               21.05/23      47.58/25      69.03/22      20.07/20      89.10/22      81.28/28     170.38/23 
 24.Knop Katarzyna             Azymek Zdzieszowice  O47               30.03/29      62.05/32      92.08/29      29.57/30     122.05/28      80.29/27     202.34/24 
    Morawiec Milena            Arkady Raszków       P35  01365        17.24/15      44.51/22      62.15/20      21.13/21      83.28/20  NKl      /    NKl      /   
    Brajer Dominika            Arkady Raszków       P35  35042        16.18/11  DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Oremek Izabela             Azymek Zdzieszowice  O47           NKl      /        47.19/24  NKl      /        22.32/23  NKl      /        69.40/23  NKl      /   
    Bogucka Aldona             Azymek Zdzieszowice  O47               20.43/21      68.15/33      88.58/27      29.24/29     118.22/27  NKl      /    NKl      /   
    Noworol Sylwia             Azymut Siedliska     L01  01040    NKl      /        41.53/20  NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Trebus Joanna              Azymut Siedliska     L01               32.46/30      45.13/23      77.59/25      27.28/28     105.27/26  DNF      /    NKl      /   
    Sowa Joanna                Azymut Siedliska     L01               26.37/27  NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Kalitka Katarzyna          Azymut Mochy         P58  58028        22.20/24      35.58/15      58.18/17      19.42/19      78.00/18  NKl      /    NKl      /   
    Białkowska Aneta           Orientuś Łódź        E75  75081    DNF      /        30.43/7   NKl      /        19.18/17  NKl      /        49.15/11  NKl      /   
    Kaźmierczak Aneta          Orientuś Łódź        E75  75082    DNF      /        31.49/9   NKl      /    NKl      /    NKl      /        58.30/18  NKl      /   
    Czoch Paulina              Orlik Rajbrot        K35               35.49/31      56.04/31      91.53/28  NKl      /    NKl      /        66.57/22  NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Morawska Anna              KWJ Pomorze          POM               15.45/7       25.18/1       41.03/2       15.56/11      56.59/3       40.17/1       97.16/1  
  2.Baluta Edyta               Patria Młynne        K31  31004        12.36/1       27.57/3       40.33/1       14.22/9       54.55/1       51.07/7      106.02/2  
  3.Szeliga Małgorzata         Tukan Iwiny          D23               15.55/9       29.52/7       45.47/5       15.02/10      60.49/5       47.07/4      107.56/3  
  4.Kulczycka Dominika         Kościelec Chrzanów   K48  48008        14.28/4       31.18/10      45.46/4       12.14/1       58.00/4       50.44/6      108.44/4  
  5.Sokolova Ludmila           KOB Sokol Kysak      KOB               17.01/12      31.29/11      48.30/6       13.51/7       62.21/6       46.48/3      109.09/5  
  6.Jęśkowiak Sara             Azymut Mochy         P58  58008        13.43/3       28.27/4       42.10/3       13.32/5       55.42/2       54.26/9      110.08/6  
  7.Jęśkowiak Greta            Azymut Mochy         P58  58010        13.34/2       39.36/26      53.10/15      14.09/8       67.19/11      49.17/5      116.36/7  
  8.Lińska Angelika            KWJ Pomorze          POM  27025        16.35/10      32.22/13      48.57/8       16.55/16      65.52/9       56.08/11     122.00/8  
  9.Szlendak Joanna            KWJ Mazowsze         MAZ  87028        15.16/5       39.34/25      54.50/17      12.15/2       67.05/10      56.45/12     123.50/9  
 10.Kasza Izabela              Reflex Rybnik        S51  51047        17.21/15      34.10/16      51.31/12      16.31/15      68.02/13      60.15/14     128.17/10 
 11.Zamojska Angelika          KWJ Pomorze          POM  14008        20.26/28      32.22/13      52.48/14      24.48/39      77.36/21      53.13/8      130.49/11 
 12.Urbanowicz Beata           KWJ Mazowsze         MAZ  81030        17.38/17      31.51/12      49.29/9       18.27/18      67.56/12      67.14/24     135.10/12 
 13.Zawodnik Tola              KWJ Dolny Śląsk      DLN               20.24/27      28.27/4       48.51/7       13.32/5       62.23/7       74.08/30     136.31/13 
 14.Donczew Anna               Azymek Zdzieszowice  O47  47016        19.57/25      35.44/18      55.41/20      19.04/21      74.45/16      63.25/19     138.10/14 
 15.Kantecka Michalina         KWJ Pomorze          POM  14042        18.27/21      35.52/19      54.19/16      19.50/26      74.09/15      65.12/22     139.21/15 
 16.Magiera Anna               Strzała Wielogłowy   K34  34001        18.22/20      41.22/29      59.44/23      18.34/19      78.18/23      61.50/15     140.08/16 
 17.Mól Małgorzata             Patria Młynne        K31  31024        15.42/6       45.21/35      61.03/25      16.07/13      77.10/20      63.42/20     140.52/17 
 18.Siess Małgorzata           Azymut Pabianice     E71  71019        22.57/32      36.07/21      59.04/22      21.52/33      80.56/24      60.01/13     140.57/18 
 19.Klimowska Anna             Traper Złocieniec    Z06  06031        19.54/24      30.32/9       50.26/11      22.35/34      73.01/14      68.44/26     141.45/19 
 20.Fałowska Natalia           Strzała Wielogłowy   K34  34066        22.58/33      37.06/23      60.04/24      16.11/14      76.15/18      67.16/25     143.31/20 
 21.Lipieńska Paulina          KWJ Pomorze          POM  14005        19.57/25      43.09/33      63.06/29      19.46/25      82.52/26      63.20/18     146.12/21 
 22.Stec Gabriela              Śląsk Wrocław        D95  95068        19.30/22      35.43/17      55.13/19      21.09/30      76.22/19      70.46/27     147.08/22 
 23.Konieczna Marianna         Szybkie Żółwie       104               23.55/34      42.37/31      66.32/30      19.16/22      85.48/28      63.57/21     149.45/23 
 24.Kubicka Zuzanna            KWJ Mazowsze         MAZ  03021        24.45/35      30.21/8       55.06/18      22.51/36      77.57/22      71.54/28     149.51/24 
 25.Filipczak Jagoda           KWJ Mazowsze         MAZ  03022        21.40/31      40.23/27      62.03/26      19.23/23      81.26/25      71.59/29     153.25/25 
 26.Rychlicka Daria            Tukan Iwiny          D23               21.30/29      41.12/28      62.42/27      20.34/27      83.16/27      75.53/33     159.09/26 
 27.Skrzypkowska Iwona         KWJ Mazowsze         MAZ  03025        17.04/13      41.58/30      59.02/21      28.36/41      87.38/29      79.15/34     166.53/27 
 28.Gawor Katarzyna            Śląsk Wrocław        D95  95067        16.36/11      64.07/43      80.43/35      21.39/31     102.22/35      66.02/23     168.24/28 
 29.Gargas Renata              Strzała Wielogłowy   K34  34065        17.33/16      50.31/40      68.04/32      20.36/28      88.40/31      90.00/36     178.40/29 
 30.Kuźba Justyna              Siódemka Rumia       G14  14044        19.38/23      47.03/37      66.41/31      33.59/42     100.40/34      91.34/37     192.14/30 
 31.Czaplińska Agnieszka       KWJ Mazowsze         MAZ  81005        17.52/18      54.23/42      72.15/33      21.47/32      94.02/32     110.11/38     204.13/31 
    Mistewicz Helena           Arkady Raszków       P35  35060        18.03/19      45.02/34      63.05/28      24.42/37      87.47/30  DNF      /    NKl      /   
    Piwowar Magdalena          Azymut Mochy         P58  58014        21.35/30      53.59/41      75.34/34      20.43/29      96.17/33  NKl      /    NKl      /   
    Kluczka Aleksandra         KWJ Mazowsze         MAZ  81014    NKl      /        26.21/2   NKl      /        13.20/4   NKl      /        46.25/2   NKl      /   
    Magiera Jagoda             Orientuś Łódź        E75           DNF      /        49.23/38  NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Bartczak Natalia           Orientuś Łódź        E75  75020    DNF      /        42.52/32  NKl      /        22.45/35  NKl      /        62.14/16  NKl      /   
    Stankiewicz Agata          Orientuś Łódź        E75  75019    NKl      /        36.33/22  NKl      /        18.15/17  NKl      /        74.53/31  NKl      /   
    Ścieszko Natalia           Orientuś Łódź        E75  75051    DNF      /        28.30/6   NKl      /        18.43/20  NKl      /        62.40/17  NKl      /   
    Banaś Aleksandra           Orientuś Łódź        E75  75050    DNF      /        38.17/24  NKl      /        16.06/12  NKl      /        55.15/10  NKl      /   
    Hanuszkiewicz Karolina     Orientuś Łódź        E75  75060    DNF      /        46.02/36  NKl      /        25.41/40  NKl      /        87.26/35  NKl      /   
    Kupniewska Patrycja        Orkan Ostróda        N61  61008    NKl      /        49.49/39  NKl      /        19.37/24  NKl      /        75.23/32  NKl      /   
    Lipowska Paulina           Orkan Ostróda        N61  61013        17.12/14      33.01/15      50.13/10      24.46/38      74.59/17  NKl      /    NKl      /   
    Baran Karolina             Wawel Kraków         K30  30001        15.54/8       35.56/20      51.50/13      12.43/3       64.33/8   DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Faron Paulina              Wawel Kraków         K30  30022        13.56/3       30.41/3       44.37/2       13.07/3       57.44/1       43.58/1      101.42/1  
  2.Morawska Urszula           KWJ Pomorze          POM               13.15/1       31.52/5       45.07/4       13.41/4       58.48/2       53.18/4      112.06/2  
  3.Wicha Małgorzata           KWJ Mazowsze         MAZ  81013        13.33/2       30.58/4       44.31/1       16.12/13      60.43/5       53.39/5      114.22/3  
  4.Fitrzyk Katarzyna          Patria Młynne        K31  31020        15.28/8       32.08/6       47.36/6       12.08/1       59.44/3       55.08/7      114.52/4  
  5.Kobusińska Adrianna        Grunwald Poznań      P69  69066        14.40/5       32.43/7       47.23/5       13.04/2       60.27/4       55.43/8      116.10/5  
  6.Ewiak Natalia              Orientuś Łódź        E75  75087        14.33/4       34.01/11      48.34/7       15.55/10      64.29/7       54.13/6      118.42/6  
  7.Papugova Katarina          KOB Sokol Kysak      KOB               15.58/11      38.18/17      54.16/13      15.59/11      70.15/11      60.17/9      130.32/7  
  8.Dyzio Natalia              Wawel Kraków         K30  30021        18.14/17      33.03/8       51.17/11      17.44/17      69.01/10      61.59/11     131.00/8  
  9.Pipka Alicja               KWJ Pomorze          POM               15.44/9       33.15/9       48.59/9       15.43/9       64.42/8       68.30/16     133.12/9  
 10.Piłkowska Alicja           KWJ Mazowsze         MAZ  81022        18.14/17      40.09/18      58.23/16      15.08/6       73.31/12      63.37/13     137.08/10 
 11.Kołodziej Paulina          Śląsk Wrocław        D95  95064        17.18/14      40.47/19      58.05/14      16.10/12      74.15/13      63.34/12     137.49/11 
 12.Stefaniak Sandra           Śląsk Wrocław        D95  95065        15.16/7       33.31/10      48.47/8       15.16/7       64.03/6       74.23/20     138.26/12 
 13.Kwiatkowska Olga           KWJ Mazowsze         MAZ  03011        15.57/10      34.37/12      50.34/10      17.35/16      68.09/9       71.08/18     139.17/13 
 14.Lubak Kamila               Śląsk Wrocław        D95  95060        22.15/21      36.33/15      58.48/17      24.52/23      83.40/16      64.39/14     148.19/14 
 15.Lisztwan Kamila            Śląsk Wrocław        D95  95059        17.43/16      45.58/23      63.41/18      15.23/8       79.04/15      72.33/19     151.37/15 
 16.Żanowska Aleksandra        Wawel Kraków         K30  30012        16.12/12      41.54/20      58.06/15      17.20/15      75.26/14      79.45/21     155.11/16 
 17.Kozieł Marta               KWJ Pomorze          POM  14003        23.57/22      42.50/21      66.47/19      21.58/22      88.45/17      84.16/24     173.01/17 
 18.Adamczuk Patrycja          Azymut Siedliska     L01  01019        21.06/20      56.12/26      77.18/20      20.40/21      97.58/18      89.48/26     187.46/18 
    Gryzio Sylwia              Azymut Pabianice     E71  71026    DNF      /        36.45/16  NKl      /        19.32/20  NKl      /        69.46/17  NKl      /   
    Wilczyńska Marta           Azymut Mochy         P58  58048        18.49/19      59.31/27      78.20/21      33.46/25     112.06/19  NKl      /    NKl      /   
    Kołosińska Jolanta         KWJ Mazowsze         MAZ  87009        15.11/6       29.43/1       44.54/3   DNF      /    NKl      /        49.56/2   NKl      /   
    Kozłowska Katarzyna        KWJ Mazowsze         MAZ  03012    NKl      /        49.56/25  NKl      /        26.34/24  NKl      /        82.15/22  NKl      /   
    Klimkowska Hanna           LKO Leszno           P40  40002        17.23/15      35.05/13      52.28/12  NKl      /    NKl      /        50.47/3   NKl      /   
    Iwan Magdalena             Ogniwo Piekiełko     K38               39.17/23  DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Winczewska Beata           Orientuś Łódź        E75  75045    DNF      /        43.40/22  NKl      /        19.12/19  NKl      /        82.30/23  NKl      /   
    Winczewska Katarzyna       Orientuś Łódź        E75  75046    DNF      /        48.00/24  NKl      /        16.56/14  NKl      /        87.31/25  NKl      /   
    Chmielecka Małgorzata      Orientuś Łódź        E75  75029    DNF      /        36.29/14  NKl      /        19.01/18  NKl      /        66.43/15  NKl      /   
    Baluta Anna                Patria Młynne        K31  31005        16.47/13  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Szubka Barbara             Śląsk Wrocław        D95  95058    NKl      /        30.12/2   NKl      /        14.37/5   NKl      /        60.40/10  NKl      /   
    Baran Anna                 Wawel Kraków         K30  30002    NKl      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K20/21                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lajn Daria                 Polska Juniorzy      POL               15.34/2       30.45/3       46.19/1       13.05/2       59.24/1       47.43/2      107.07/1  
  2.Gwóźdź Ewa                 Orientuś Łódź        E75  75026        20.07/9       29.18/2       49.25/2       15.56/5       65.21/3       54.47/3      120.08/2  
  3.Sa Maria                   Śląsk Wrocław        D95  95011        14.46/1       37.30/9       52.16/5       21.15/13      73.31/6       55.06/4      128.37/3  
  4.Etterle-Biederman Lilianna Wawel Kraków         K30  30029        17.36/4       33.28/5       51.04/3       12.50/1       63.54/2       65.40/6      129.34/4  
  5.Mikowska Kinga             Orkan Ostróda        N61  61021        19.40/8       34.45/7       54.25/7       15.48/4       70.13/5       60.53/5      131.06/5  
  6.Grzelak Agnieszka          Śląsk Wrocław        D95  95024        17.51/5       33.40/6       51.31/4       18.13/9       69.44/4       77.14/9      146.58/6  
  7.Drewniowska Lucyna         Śląsk Wrocław        D95  95057        17.26/3       38.58/11      56.24/8       18.22/10      74.46/7       78.38/10     153.24/7  
  8.Wysocka Malwina            Kometa Gliwice       S28  28008        19.07/7       44.58/13      64.05/10      18.23/11      82.28/9       72.01/8      154.29/8  
  9.Proga Katarzyna            Orientuś Łódź        E75  75004        23.45/11      53.15/14      77.00/11      22.59/14      99.59/10      86.09/12     186.08/9  
 10.Ciołek Justyna             HKBnO Tychy          S23  23003        21.54/10      60.57/16      82.51/12      17.49/8      100.40/11     113.22/14     214.02/10 
    Ewiak Amelia               Orientuś Łódź        E75  75001    DNF      /        40.02/12  NKl      /        14.02/3   NKl      /        66.14/7   NKl      /   
    Kowalska Marta             Orientuś Łódź        E75  75041    DNF      /        58.53/15  NKl      /        20.57/12  NKl      /        86.26/13  NKl      /   
    Stróżek Monika             Orientuś Łódź        E75  75039    DNF      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /        83.31/11  NKl      /   
    Karwatka Agata             Śląsk Wrocław        D95  95026    DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Wiśniewska Hanna           Śląsk Wrocław        D95           DNF      /        28.59/1   NKl      /    DNF      /    NKl      /        47.29/1   NKl      /   
    Dębska Monika              Nadir Jędrzejów      T33               25.27/12      37.35/10      63.02/9       17.00/7       80.02/8   NKl      /    NKl      /   
    Leśniak Magdalena          Wawel Kraków         K30  30006    NKl      /        33.26/4   NKl      /        15.58/6   NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Karnia-Biskupska Anna      Wawel Kraków         K30  30088        18.03/6       34.54/8       52.57/6   NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K40                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wołowczyk Mariola          UNTS Warszawa        W87  87031        11.07/1       32.33/1       43.40/1       14.47/1       58.27/1       50.20/1      108.47/1  
  2.Frankova Jana              KOB Sokol Kysak      KOB               14.07/2       34.48/2       48.55/2       14.59/2       63.54/2       54.22/2      118.16/2  
 
Końcowe wyniki kategorii           : K50+                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bziuk Halina               Orkan Ostróda        N61  61076        14.53/1       44.28/1       59.21/1       21.07/1       80.28/1       68.58/2      149.26/1  
  2.Olbrycht Anna              Ind Mazowsze         103               22.22/2       72.13/4       94.35/2       43.28/3      138.03/2       80.16/3      218.19/2  
    Paszyńska Małgorzata       Orientuś Łódź        E75  75033    DNF      /        55.08/2   NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Mazurkiewicz Jolanta       Orientuś Łódź        E75  75094    DNF      /        57.30/3   NKl      /        23.10/2   NKl      /        63.19/1   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cupryś Gracjan             Azymut Mochy         P58  58067    12.25 0b.PK/2   25.28 0b.PK/4   37.53 0b.PK/2    7.14 0b.PK/1   45.07 0b.PK/1   29.48 0b.PK/3   74.55 0b.PK/1  
  2.Fitrzyk Kamil              Patria Młynne        K31           13.22 0b.PK/4   21.27 0b.PK/1   34.49 0b.PK/1   14.42 0b.PK/5   49.31 0b.PK/2   36.58 1b.PK/7   86.29 1b.PK/2  
  3.Mamala Piotr               Patria Młynne        K31           13.16 0b.PK/3   30.31 1b.PK/6   43.47 1b.PK/4   14.19 0b.PK/3   58.06 1b.PK/3   30.04 0b.PK/4   88.10 1b.PK/3  
  4.Matras Dawid               Patria Młynne        K31           27.25 0b.PK/9   22.38 0b.PK/2   50.03 0b.PK/7   12.41 0b.PK/2   62.44 0b.PK/4   28.56 1b.PK/2   91.40 1b.PK/4  
  5.Mamala Paweł               Patria Młynne        K31           17.24 0b.PK/7   24.32 0b.PK/3   41.56 0b.PK/3   21.37 1b.PK/9   63.33 1b.PK/6   30.20 0b.PK/5   93.53 1b.PK/5  
  6.Szymysł Dawid              Azymut Mochy         P58  58069    12.16 0b.PK/1   36.28 0b.PK/9   48.44 0b.PK/5   14.19 0b.PK/3   63.03 0b.PK/5   37.26 0b.PK/8  100.29 0b.PK/6  
  7.Kulig Bogdan               Patria Młynne        K31           21.21 0b.PK/8   36.33 0b.PK/10  57.54 0b.PK/8   18.24 0b.PK/6   76.18 0b.PK/7   34.10 0b.PK/6  110.28 0b.PK/7  
  8.Golonka Daniel             Patria Młynne        K31           17.21 0b.PK/6   52.54 1b.PK/11  70.15 1b.PK/9   18.57 0b.PK/7   89.12 1b.PK/8   39.34 0b.PK/10 128.46 1b.PK/8  
    Chwała Bartłomiej          Azymut Siedliska     L01           16.31 0b.PK/5   32.29 0b.PK/7   49.00 0b.PK/6   DNF      /    NKl      /    39.22 0b.PK/9   NKl      /   
    Kłoczek Adam               Azymut Siedliska     L01           64.40 2b.PK/10  34.28 0b.PK/8   99.08 2b.PK/10  DNF      /    NKl      /    60.09 0b.PK/11  NKl      /   
    Pietek Jakub               Orientuś Łódź        E75           DNF      /    30.23 0b.PK/5   NKl      /    21.02 0b.PK/8   NKl      /    28.31 0b.PK/1   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Biederman Marcin           Wawel Kraków         K30  30093        10.30/1       20.01/1       30.31/1        8.38/5       39.09/1       22.17/4       61.26/1  
  2.Firlej Marek               Azymut Mochy         P58  58037        13.00/3       20.11/2       33.11/2       10.47/10      43.58/2       22.04/2       66.02/2  
  3.Nalepko Mateusz            Azymut Siedliska     L01  01035        18.35/9       23.08/5       41.43/5        9.20/6       51.03/5       21.32/1       72.35/3  
  4.Pauch Eryk                 Azymut Mochy         P58  58047        20.37/10      27.35/11      48.12/8        8.21/2       56.33/7       26.09/5       82.42/4  
  5.Pietrasz Patryk            Azymek Zdzieszowice  O47  47053        16.17/6       34.53/13      51.10/9       10.20/7       61.30/9       33.03/7       94.33/5  
  6.Franko Stanislav           KOB Sokol Kysak      KOB               18.03/8       25.34/9       43.37/6       10.45/8       54.22/6       45.59/10     100.21/6  
  7.Jajuga Paweł               Azymek Zdzieszowice  O47  47054        78.17/17      44.15/15     122.32/13      19.30/17     142.02/12     119.24/13     261.26/7  
    Donczew Krzysztof          Azymek Zdzieszowice  O47  47034        12.44/2   NKl      /    NKl      /        14.28/16  NKl      /        38.17/8   NKl      /   
    Wrotny Mateusz             Azymek Zdzieszowice  O47  47052        22.59/12  NKl      /    NKl      /        10.46/9   NKl      /        68.40/12  NKl      /   
    Bawor Karol                Azymut Dębów         R22  22057        40.22/16      30.25/12      70.47/12  NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Węgrzyn Karol              Azymut Siedliska     L01               26.40/13  NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /        45.49/9   NKl      /   
    Węgrzyn Jakub              Azymut Siedliska     L01               21.54/11      24.17/8       46.11/7       11.33/13      57.44/8   NKl      /    NKl      /   
    Bednarczyk Eryk            Azymut Mochy         P58  58041        15.02/4       21.41/4       36.43/3        8.23/3       45.06/3   NKl      /    NKl      /   
    Legięć Kamil               Kościelec Chrzanów   K48  48010    NKl      /        20.17/3   NKl      /         8.27/4   NKl      /        28.17/6   NKl      /   
    Bielka Paweł               Lotna Zdzieszowice   O27               17.32/7   NKl      /    NKl      /        13.31/15  NKl      /        59.14/11  NKl      /   
    Augustyn Mateusz           Lotna Zdzieszowice   O27               28.53/15      41.17/14      70.10/11       8.10/1       78.20/11  NKl      /    NKl      /   
    Warmuz Mateusz             Wawel Kraków         K30  30017    NKl      /        24.03/7   NKl      /        11.20/11  NKl      /        22.05/3   NKl      /   
    Bieńko Mateusz             Wawel Kraków         K30               15.27/5       23.11/6       38.38/4       11.24/12      50.02/4   NKl      /    NKl      /   
    Kustosz Paweł              Wawel Kraków         K30               28.41/14      27.32/10      56.13/10      13.28/14      69.41/10  NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Szuryga Bartosz            Start Lublin         L45  45015         9.31/2       24.09/1       33.40/1       13.49/2       47.29/1       40.28/2       87.57/1  
  2.Dzioba Mateusz             Paulinum J. Góra     D93  93012         8.21/1       28.52/3       37.13/2       13.46/1       50.59/2       37.24/1       88.23/2  
  3.Wiśniewski Łukasz          Siódemka Rumia       G14               10.00/3       34.42/11      44.42/6       17.48/7       62.30/6       42.24/3      104.54/3  
  4.Gajda Łukasz               Azymek Zdzieszowice  O47  47030        10.32/5       33.03/6       43.35/4       18.22/11      61.57/5       56.43/5      118.40/4  
  5.Podsiadły Mateusz          MOS Wrocław          D91               10.21/4       33.34/8       43.55/5       27.12/21      71.07/7       49.22/4      120.29/5  
  6.Kaczmarek Szymon           Azymut Mochy         P58  58035        13.46/10      27.35/2       41.21/3       16.45/5       58.06/3       62.24/9      120.30/6  
  7.Ratuszniak Adam            Azymek Zdzieszowice  O47  47023        13.08/8       36.18/13      49.26/11      23.11/15      72.37/11      64.34/12     137.11/7  
  8.Szostak Adrian             Arkady Raszków       P35  35005        18.35/20      35.46/12      54.21/13      18.12/9       72.33/10      66.44/15     139.17/8  
  9.Rycaj Michał               Azymut Siedliska     L01               14.51/12      38.14/15      53.05/12      18.17/10      71.22/8       70.50/17     142.12/9  
 10.Bubula Bartosz             Ogniwo Piekiełko     K38               28.42/30      37.24/14      66.06/19      18.40/12      84.46/15      59.33/7      144.19/10 
 11.Marszałek Patryk           Azymut Dębów         R22  22049        32.49/31      32.50/5       65.39/18      17.02/6       82.41/12      61.52/8      144.33/11 
 12.Garbacik Michał            Wawel Kraków         K30               15.36/15      33.11/7       48.47/10      34.07/25      82.54/13      63.38/10     146.32/12 
 13.Chrubczyński Adrian        Traper Złocieniec    Z06  06052        17.03/18      43.12/17      60.15/14      28.18/23      88.33/16      64.23/11     152.56/13 
 14.Skorupa Marek              Wawel Kraków         K30  30092        13.24/9       33.41/9       47.05/9       25.10/17      72.15/9       85.27/22     157.42/14 
 15.Musiał Wojciech            HKBnO Tychy          S23  23011        19.38/21      54.08/25      73.46/23      18.04/8       91.50/18      76.27/19     168.17/15 
 16.Wołyniec Jakub             Traper Złocieniec    Z06  06029        15.14/14      30.23/4       45.37/7       47.00/28      92.37/19      77.39/20     170.16/16 
 17.Palka Krzysztof            Kościelec Chrzanów   K48  48001        15.12/13      47.31/19      62.43/15      21.11/14      83.54/14      89.39/23     173.33/17 
 18.Guzik Bartłomiej           Ogniwo Piekiełko     K38  38003        16.43/17      56.59/26      73.42/22      32.07/24     105.49/22      71.31/18     177.20/18 
 19.Chabros Maciej             Azymut Siedliska     L01  01042        14.37/11      48.31/21      63.08/16      27.02/20      90.10/17      91.39/24     181.49/19 
 20.Guzik Sławomir             Ogniwo Piekiełko     K38  38002        26.13/29      68.35/29      94.48/29      26.58/19     121.46/25      65.50/13     187.36/20 
 21.Sekreta Michał             Azymut Dębów         R22               23.49/26      52.37/24      76.26/25      20.56/13      97.22/21     101.50/25     199.12/21 
 22.Dudek Przemysław           Patria Młynne        K31               19.58/22      63.03/28      83.01/26      34.37/26     117.38/24     104.40/26     222.18/22 
    Kłoczek Szymon             Azymut Siedliska     L01               20.28/23  NKl      /    NKl      /        23.53/16  NKl      /        66.23/14  NKl      /   
    Tłuczek Wojciech           Azymut Siedliska     L01  01038        21.31/25      47.49/20      69.20/21  NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Kalitka Miłosz             Azymut Mochy         P58  58031        12.31/7   NKl      /    NKl      /        27.22/22  NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Friedrich Patryk           Lotna Zdzieszowice   O27               20.33/24      43.57/18      64.30/17  NKl      /    NKl      /        67.33/16  NKl      /   
    Pałka Szymon               Orientuś Łódź        E75  75011    DNF      /        43.10/16  NKl      /        16.44/4   NKl      /        58.43/6   NKl      /   
    Sochacki Bartłomiej        Patria Młynne        K31  31001        11.36/6       34.20/10      45.56/8       14.23/3       60.19/4   NKl      /    NKl      /   
    Nowak Maciej               Paulinum J. Góra     D93  93030    DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Moniak Bartosz             Wawel Kraków         K30  30013        24.14/27      62.23/27      86.37/27  DNF      /    NKl      /        78.07/21  NKl      /   
    Listek Michał              Wawel Kraków         K30               16.10/16      51.29/23      67.39/20      26.54/18      94.33/20  DNF      /    NKl      /   
    Kania Adam                 Wawel Kraków         K30               25.44/28      48.45/22      74.29/24      37.10/27     111.39/23  NKl      /    NKl      /   
    Pisarek Adrian             Nadir Jędrzejów      T33               18.00/19      75.30/30      93.30/28  NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Piotr         KWJ Mazowsze         MAZ  87027        11.41/1       21.29/3       33.10/1       11.16/4       44.26/1       37.26/1       81.52/1  
  2.Franko David               KOB Sokol Kysak      KOB               12.45/6       21.47/5       34.32/2       11.44/7       46.16/2       43.02/2       89.18/2  
  3.Jasiński Witold            Orientuś Łódź        E75  75084        12.37/4       22.56/7       35.33/3       11.47/8       47.20/3       48.39/4       95.59/3  
  4.Kurek Tomasz               KWJ Mazowsze         MAZ  81027        14.16/10      24.15/11      38.31/8       12.23/10      50.54/6       50.11/5      101.05/4  
  5.Kruczkowski Michał         Traper Złocieniec    Z06  06030        15.36/21      21.38/4       37.14/5       10.16/1       47.30/4       54.55/12     102.25/5  
  6.Macul Bartosz              Traper Złocieniec    Z06  06026        12.38/5       28.32/25      41.10/13      10.40/2       51.50/8       52.05/8      103.55/6  
  7.Grabiec Mikołaj            Azymut Mochy         P58  58017        13.52/9       26.10/16      40.02/10      12.40/12      52.42/9       51.14/7      103.56/7  
  8.Hetman Grzegorz            KWJ Mazowsze         MAZ  88049        12.12/2       23.56/9       36.08/4       15.36/35      51.44/7       54.38/11     106.22/8  
  9.Nowociński Bartosz         Orkan Ostróda        N61  61033        14.39/17      28.35/26      43.14/21      13.35/19      56.49/17      50.58/6      107.47/9  
 10.Ciupa Rafał                Azymut Siedliska     L01  01011        16.14/26      26.23/17      42.37/20      13.48/22      56.25/16      53.54/9      110.19/10 
 11.Nowak Bartłomiej           KWJ Mazowsze         MAZ  88016        14.19/13      23.05/8       37.24/6       13.05/16      50.29/5       63.22/22     113.51/11 
 12.Niedbała Mateusz           Kościelec Chrzanów   K48  48007        14.20/14      28.14/23      42.34/19      15.53/36      58.27/22      57.12/13     115.39/12 
 13.Lipieński Paweł            KWJ Pomorze          POM  14019        13.30/8       26.54/19      40.24/12      14.33/27      54.57/13      62.04/19     117.01/13 
 14.Klimkiewicz Kacper         Paulinum J. Góra     D93  93099        14.36/15      27.20/21      41.56/17      13.47/21      55.43/14      62.56/21     118.39/14 
 15.Swęda Marcin               KWJ Mazowsze         MAZ  97016        17.17/30      28.23/24      45.40/24      16.46/39      62.26/25      60.26/18     122.52/15 
 16.Matyja Tadeusz             Paulinum J. Góra     D93  93047        16.40/27      33.41/36      50.21/31      13.43/20      64.04/28      59.29/16     123.33/16 
 17.Wilczek Gerald             Patria Młynne        K31  31026        20.48/41      25.08/12      45.56/25      12.50/14      58.46/23      65.25/24     124.11/17 
 18.Bolewicz Patryk            LKO Leszno           P40  40011        15.47/22      24.05/10      39.52/9       17.46/41      57.38/20      67.25/26     125.03/18 
 19.Skorupa Piotr              MUKS Gliwice         S22  22021        16.55/28      29.49/31      46.44/27      19.43/44      66.27/30      59.08/15     125.35/19 
 20.Piechowski Marcin          KWJ Pomorze          POM  14009        13.00/7       28.54/27      41.54/16      15.15/33      57.09/18      68.35/27     125.44/20 
 21.Osiak Łukasz               Start Lublin         L45  45021        16.56/29      29.40/30      46.36/26      14.23/25      60.59/24      66.10/25     127.09/21 
 22.Prasał Jakub               KWJ Mazowsze         MAZ  03005        12.29/3       25.57/15      38.26/7       15.35/34      54.01/11      73.12/30     127.13/22 
 23.Prajsnar Bartosz           MUKS Gliwice         S22  22020        14.18/12      29.24/29      43.42/22      12.29/11      56.11/15      71.52/29     128.03/23 
 24.Galla Jacek                Azymut Mochy         P58  58011        15.24/20      27.02/20      42.26/18      15.10/31      57.36/19      74.22/33     131.58/24 
 25.Gęstwicki Kamil            Orkan Ostróda        N61  61054        18.46/39      30.54/33      49.40/30      13.28/18      63.08/27      69.44/28     132.52/25 
 26.Uściński Marek             KWJ Mazowsze         MAZ  81037        24.40/43      35.32/40      60.12/38      15.10/31      75.22/36      65.03/23     140.25/26 
 27.Wiończyk Przemysław        Śląsk Wrocław        D95  95075        15.57/25      33.26/35      49.23/29      14.54/30      64.17/29      77.49/37     142.06/27 
 28.Szpak Michał               Azymek Zdzieszowice  O47  47020        17.26/31      27.32/22      44.58/23      12.46/13      57.44/21      86.54/39     144.38/28 
 29.Kowalski Cezary            KWJ Mazowsze         MAZ  03006        17.37/33      34.22/38      51.59/32      18.50/43      70.49/31      77.15/36     148.04/29 
 30.Madej Grzegorz             Tukan Iwiny          D23               14.16/10      46.02/48      60.18/39      14.04/23      74.22/35      73.50/31     148.12/30 
 31.Palka Andrzej              Kościelec Chrzanów   K48  48002        17.29/32      35.19/39      52.48/33      20.02/45      72.50/33      77.10/35     150.00/31 
 32.Mały Mateusz               Azymut Mochy         P58  58013        17.52/35      46.27/49      64.19/41      14.27/26      78.46/37      74.16/32     153.02/32 
 33.Stokowski Adam             Reflex Rybnik        S51  51075        15.20/19      44.24/47      59.44/37      23.50/49      83.34/40      97.14/42     180.48/33 
 34.Gontarz Wojciech           Azymut Siedliska     L01  01030        26.30/45      40.02/44      66.32/42      21.03/47      87.35/42      94.54/40     182.29/34 
 35.Mucha Maciej               Ogniwo Piekiełko     K38  38010        18.45/38      35.45/42      54.30/34      32.33/53      87.03/41      95.58/41     183.01/35 
 36.Ryniak Radosław            Kometa Gliwice       S28  28039        18.42/37      40.49/45      59.31/36      21.35/48      81.06/38     105.30/43     186.36/36 
    Mały Patryk                Azymut Mochy         P58  58019        14.37/16      25.30/13      40.07/11      14.37/28      54.44/12  NKl      /    NKl      /   
    Piosik Patryk              Azymut Mochy         P58  58015    NKl      /        20.04/1   NKl      /        18.23/42  NKl      /        60.18/17  NKl      /   
    Okła Sandro                Kometa Gliwice       S28  28036        14.59/18      26.36/18      41.35/15      29.28/51      71.03/32  NKl      /    NKl      /   
    Jaroszek Michał            Kościelec Chrzanów   K48  48006        15.55/24      31.53/34      47.48/28      14.49/29      62.37/26  NKl      /    NKl      /   
    Janik Michał               KWJ Mazowsze         MAZ  82038        23.21/42      33.46/37      57.07/35      15.58/37      73.05/34  NKl      /    NKl      /   
    Stępień Maciej             KWJ Mazowsze         MAZ  81009        18.00/36  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Owczarek Rafał             KWJ Mazowsze         MAZ  81010    NKl      /        29.06/28  NKl      /        11.04/3   NKl      /        57.34/14  NKl      /   
    Szmulkowski Adam           KWJ Mazowsze         MAZ  03004    NKl      /        22.16/6   NKl      /        11.41/6   NKl      /        54.19/10  NKl      /   
    Garbuliński Grzegorz       KWJ Mazowsze         MAZ  97010    NKl      /        36.17/43  NKl      /        13.00/15  NKl      /        62.26/20  NKl      /   
    Dudek Wojciech             KWJ Mazowsze         MAZ  97004        15.53/23      25.41/14      41.34/14      11.31/5       53.05/10  DNF      /    NKl      /   
    Niewiedziała Robert        KWJ Pomorze          POM  14016    NKl      /        20.56/2   NKl      /        12.08/9   NKl      /        48.33/3   NKl      /   
    Nowak Paweł                MUKS Gliwice         S22  22009        61.29/47      52.33/52     114.02/44      24.55/50     138.57/43  NKl      /    NKl      /   
    Kordala Michał             Orientuś Łódź        E75  75024    DNF      /        30.30/32  NKl      /        17.24/40  NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Bartczak Maciej            Orkan Ostróda        N61  61010        17.41/34  NKl      /    NKl      /        13.18/17  NKl      /        76.27/34  NKl      /   
    Gęstwicki Damian           Orkan Ostróda        N61  61053    NKl      /        35.43/41  NKl      /        14.10/24  NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Fitrzyk Janusz             Orlik Rajbrot        K35               19.38/40      41.10/46      60.48/40      20.41/46      81.29/39  NKl      /    NKl      /   
    Czoch Mariusz              Orlik Rajbrot        K35               44.12/46  NKl      /    NKl      /        30.29/52  NKl      /       113.06/44  NKl      /   
    Mróz Piotr                 Wawel Kraków         K30           NKl      /    NKl      /    NKl      /        16.09/38  NKl      /        81.27/38  NKl      /   
    Sporek Mateusz             Reflex Rybnik        S51  51066    DNF      /        52.02/51  NKl      /    DNF      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Spleśniały Karol           Reflex Rybnik        S51  51076        25.32/44      49.30/50      75.02/43  NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Iwaszczyszyn Joachim       Śląsk Wrocław        D95  95074    DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Ostój Piotr                Śląsk Wrocław        D95  95073    DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Wojnowicz Mariusz          Tukan Iwiny          D23           DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Podziński Rafał            Orientuś Łódź        E75  75077        11.32/1       20.49/1       32.21/1       10.29/2       42.50/1       47.58/1       90.48/1  
  2.Zieliński Jakub            Orientuś Łódź        E75  75064        13.20/7       24.49/4       38.09/2       11.45/7       49.54/3       55.39/2      105.33/2  
  3.Pachnik Wojciech           Tukan Iwiny          D23               14.09/10      25.10/6       39.19/7       10.45/3       50.04/4       59.11/4      109.15/3  
  4.Kaszuba Bartosz            Azymut Dębów         R22  22005        13.06/3       25.23/8       38.29/4       13.19/15      51.48/8       61.28/5      113.16/4  
  5.Hoffmann Mateusz           LKO Leszno           P40  40003        14.10/11      24.50/5       39.00/5       11.24/5       50.24/5       66.35/8      116.59/5  
  6.Sokol Juraj                KOB Sokol Kysak      KOB               16.55/20      30.24/19      47.19/16      11.02/4       58.21/14      58.53/3      117.14/6  
  7.Sielicki Władysław         Grunwald Poznań      P69  69002        12.23/2       30.08/17      42.31/12      12.35/11      55.06/10      66.26/7      121.32/7  
  8.Wels Dominik               LKO Leszno           P40  40001        15.10/14      26.44/12      41.54/11      15.34/20      57.28/12      64.10/6      121.38/8  
  9.Mostek Łukasz              Paulinum J. Góra     D93  93086        13.17/6       25.56/9       39.13/6       12.10/10      51.23/6       72.22/14     123.45/9  
 10.Madej Mateusz              Tukan Iwiny          D23               13.30/9       26.05/10      39.35/9       11.52/9       51.27/7       73.30/16     124.57/10 
 11.Matyja Rafał               Paulinum J. Góra     D93  93085        15.27/15      24.07/2       39.34/8        9.34/1       49.08/2       76.46/19     125.54/11 
 12.Miśtal Jędrzej             Wawel Kraków         K30  30004        16.41/19      30.11/18      46.52/15      13.12/14      60.04/15      67.04/9      127.08/12 
 13.Pietrzykowski Tomasz       Azymut Pabianice     E71  71030        13.27/8       26.30/11      39.57/10      17.44/26      57.41/13      71.21/13     129.02/13 
 14.Wojnowicz Marek            Tukan Iwiny          D23               16.21/18      35.33/25      51.54/18      12.37/12      64.31/17      75.49/18     140.20/14 
 15.Lubak Mariusz              Śląsk Wrocław        D95  95050        14.20/12      29.11/15      43.31/14      11.49/8       55.20/11      87.16/22     142.36/15 
 16.Piasecki Bartosz           Śląsk Wrocław        D95  95046        15.05/13      40.27/30      55.32/21      14.08/16      69.40/19      82.03/20     151.43/16 
 17.Kurek Krzysztof            KWJ Mazowsze         MAZ  81026        16.19/17      32.11/22      48.30/17      14.22/17      62.52/16     104.05/24     166.57/17 
 18.Piekarski Ryszard          KWJ Mazowsze         MAZ  81015        17.45/21      37.40/27      55.25/20      18.35/30      74.00/21     105.06/25     179.06/18 
 19.Pietroń Paweł              Patria Młynne        K31  31015        18.07/22      38.09/28      56.16/22      14.27/18      70.43/20     112.03/27     182.46/19 
    Dutkowski Mikołaj          Arkady Raszków       P35  35015    NKl      /        28.06/14  NKl      /        11.31/6   NKl      /        68.46/10  NKl      /   
    Leśnicki Marcin            Azymut Dębów         R22  22001        15.27/15      37.09/26      52.36/19      16.26/24      69.02/18  NKl      /    NKl      /   
    Grochowalski Mateusz       Azymut Pabianice     E71  71009    DNF      /        24.31/3   NKl      /        12.45/13  NKl      /        72.45/15  NKl      /   
    Vakant                                                        DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /   
    Rychły Damian              Azymut Mochy         P58  58007        13.06/3       25.21/7       38.27/3       16.32/25      54.59/9   DNF      /    NKl      /   
    Anc Mateusz                KWJ Mazowsze         MAZ  87037        13.10/5       29.57/16      43.07/13  DNF      /    NKl      /        70.07/11  NKl      /   
    Kubiak Bartłomiej          Orientuś Łódź        E75  75038    DNF      /        32.50/23  NKl      /        18.05/28  NKl      /        82.37/21  NKl      /   
    Chudzik Dominik            Orientuś Łódź        E75  75076    DNF      /        27.59/13  NKl      /        15.39/21  NKl      /        71.17/12  NKl      /   
    Markowiak Sebastian        Orientuś Łódź        E75  75080    DNF      /        30.40/20  NKl      /        17.48/27  NKl      /       108.41/26  NKl      /   
    Michalik Maciej            Orientuś Łódź        E75  75068    DNF      /        33.43/24  NKl      /        16.01/22  NKl      /        75.45/17  NKl      /   
    Byczuk Paweł               Orientuś Łódź        E75  75071    DNF      /        30.47/21  NKl      /        18.32/29  NKl      /        88.27/23  NKl      /   
    Połomski Mateusz           Orientuś Łódź        E75  75057    DNF      /        44.53/31  NKl      /        16.10/23  NKl      /       120.00/28  NKl      /   
    Wnęk Maciej                Patria Młynne        K31  31033    NKl      /        38.59/29  NKl      /        14.57/19  NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Gawroński Tomasz           Nadir Jędrzejów      T33               35.25/23  NKl      /    NKl      /        28.28/31  NKl      /    NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M20                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Morawski Jacek             Polska Juniorzy      POL               12.49/4       27.47/1       40.36/1       11.28/7       52.04/1       49.54/1      101.58/1  
  2.Pawlak Bartosz             Grunwald Poznań      P69  69001        12.31/2       31.06/3       43.37/2       11.07/6       54.44/3       55.42/4      110.26/2  
  3.Hewelt Maciej              Polska Juniorzy      POL               12.14/1       36.01/7       48.15/5       10.03/2       58.18/4       54.42/2      113.00/3  
  4.Jasiński Maciej            Śląsk Wrocław        D95               13.12/5       30.39/2       43.51/3        8.42/1       52.33/2       61.19/5      113.52/4  
  5.Stefański Dawid            Grunwald Poznań      P69  69024        12.41/3       42.44/10      55.25/9       10.21/4       65.46/8       55.34/3      121.20/5  
  6.Papuga Miroslav            KOB Sokol Kysak      KOB               16.30/11      31.26/4       47.56/4       13.38/10      61.34/6       62.01/6      123.35/6  
  7.Galla Franciszek           Azymut Mochy         P58  58003        15.19/9       35.55/6       51.14/7       10.13/3       61.27/5       68.21/8      129.48/7  
  8.Kruk Piotr                 Azymut Dębów         R22  22007        14.55/7       45.37/13      60.32/12      10.44/5       71.16/11      63.20/7      134.36/8  
  9.Wojarski Michał            Wawel Kraków         K30  30047        15.00/8       37.40/8       52.40/8       11.51/8       64.31/7       70.18/9      134.49/9  
 10.Miśtal Mateusz             Wawel Kraków         K30  30097        14.10/6       35.04/5       49.14/6       16.38/11      65.52/9       71.43/10     137.35/10 
 11.Dzioba Jakub               Paulinum J. Góra     D93  93046        18.32/13      39.01/9       57.33/10      12.08/9       69.41/10      78.23/11     148.04/11 
 12.Zych Piotr                 KWJ Mazowsze         MAZ  03003        15.45/10      43.05/11      58.50/11      17.20/12      76.10/12      93.16/12     169.26/12 
 13.Kochn Łukasz               KWJ Mazowsze         MAZ  03002        17.17/12      45.27/12      62.44/13      17.44/13      80.28/13      95.14/13     175.42/13 
    Drągowski Kuba             OKS Otwock           W85           DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowalski Wojciech          Śląsk Wrocław        D95  95033        13.07/2       24.33/1       37.40/1        9.48/3       47.28/1       53.37/2      101.05/1  
  2.Dwojak Wojciech            Śląsk Wrocław        D95  95098        12.37/1       31.38/3       44.15/3        8.56/2       53.11/3       53.18/1      106.29/2  
  3.Nowacki Łukasz             Grunwald Poznań      P69               14.16/4       29.51/2       44.07/2        8.24/1       52.31/2       60.13/3      112.44/3  
  4.Nowak Michał               Paulinum J. Góra     D93               15.07/5       31.56/4       47.03/4       11.34/8       58.37/5       62.02/4      120.39/4  
  5.Kollar Miroslav            KOB Sokol Kysak      KOB               16.51/7       37.16/9       54.07/7       10.38/5       64.45/7       70.45/6      135.30/5  
  6.Zimoń Paweł                Paulinum J. Góra     D93               15.42/6       33.56/6       49.38/6       11.12/6       60.50/6       77.13/7      138.03/6  
    Gmur Karol                 Arkady Raszków       P35  35041    NKl      /        46.42/12  NKl      /        11.45/10  NKl      /        92.10/8   NKl      /   
    Gryzio Łukasz              Azymut Pabianice     E71  71003    DNF      /        32.19/5   NKl      /        11.15/7   NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Vakant                                                        DNF      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /             /    NKl      /   
    Tarasiuk Paweł             Grunwald Poznań      P69               13.44/3       34.11/7       47.55/5       10.27/4       58.22/4   NKl      /    NKl      /   
    Konarczak Dariusz          Grunwald Poznań      P69           NKl      /        36.14/8   NKl      /        12.41/12  NKl      /        64.01/5   NKl      /   
    Galla Marek                Azymut Mochy         P58  58001        17.10/8       41.28/10      58.38/8       12.04/11      70.42/8   DNF      /    NKl      /   
    Majewski Piotr             KWJ Mazowsze         MAZ  88041        20.59/11      44.43/11      65.42/9       11.43/9       77.25/9   DNF      /    NKl      /   
    Matras Daniel              Patria Młynne        K31               17.56/9   NKl      /    NKl      /        13.22/13  NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Mucha Karol                Ogniwo Piekiełko     K38               18.25/10      52.25/13      70.50/10  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Gajkowski Bartosz          Wawel Kraków         K30           NKl      /                                DNF      /    NKl      /                               
 
Końcowe wyniki kategorii           : M21B                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gajdos Tomas               KOB Sokol Kysak      KOB               12.05/1       22.30/1       34.35/1       10.07/1       44.42/1       51.06/2       95.48/1  
  2.Jałocha Robert             Wawel Kraków         K30               13.23/3       23.05/2       36.28/2       10.13/2       46.41/2       50.10/1       96.51/2  
  3.Fazekas Pavol              KOB Sokol Kysak      KOB               12.32/2       26.12/3       38.44/3       12.11/3       50.55/3       57.09/3      108.04/3  
    Lippa Grzegorz             Azymek Zdzieszowice  O47           NKl      /        41.55/4   NKl      /        15.23/4   NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Bobowski Tomasz            Ind Kraków           102           DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35/40                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Cych Piotr                 Śląsk Wrocław        D95  95040        13.36/2       27.37/2       41.13/2       11.29/3       52.42/1       45.55/1       98.37/1  
  2.Franko Valer               KOB Sokol Kysak      KOB               14.48/5       29.51/3       44.39/3       10.04/1       54.43/2       56.48/3      111.31/2  
  3.Biederman Paweł            Wawel Kraków         K30  30095        16.30/8       30.07/4       46.37/4       10.16/2       56.53/4       56.13/2      113.06/3  
  4.Pachnik Dariusz            Tukan Iwiny          D23               15.53/6       32.40/5       48.33/5       12.42/4       61.15/5       61.16/4      122.31/4  
  5.Chabros Piotr              Azymut Siedliska     L01               19.59/9       58.16/9       78.15/8       24.14/8      102.29/7      128.00/10     230.29/5  
    Vakant                                                        DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /   
    Olas Jacek                 Orientuś Łódź        E75  75098    DNF      /        46.30/8   NKl      /        14.52/7   NKl      /        89.09/7   NKl      /   
    Sobczyński Kalikst         Śląsk Wrocław        D95  95049        13.35/1   NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Widziewicz Remigiusz       Śląsk Wrocław        D95  95003        13.49/4   NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Moszkowicz Paweł           Wawel Kraków         K30  30050        13.41/3       27.07/1       40.48/1       14.09/5       54.57/3   DNF      /    NKl      /   
    Moniak Andrzej             Wawel Kraków         K30               24.52/11      62.02/10      86.54/9   DNF      /    NKl      /        97.05/9   NKl      /   
    Szlendak Krzysztof         UNTS Warszawa        W87               16.21/7       41.06/6       57.27/6   NKl      /    NKl      /        93.55/8   NKl      /   
    Kłak Andrzej               Indywidualnie        100               24.49/10      42.02/7       66.51/7       14.31/6       81.22/6   DNF      /    NKl      /   
    Kościelny Wojciech         Ind Kraków           102                                                                                     74.26/6            /   
    Skorupa Mariusz            MUKS Gliwice         S22  22003                                                                              64.01/5            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Franko Stanislav           KOB Sokol Kysak      KOB               15.11/1       39.24/3       54.35/3       12.06/1       66.41/1       53.26/1      120.07/1  
  2.Wojarski Krzysztof         MUKS Gliwice         S22  22014        15.39/2       38.26/2       54.05/2       13.12/2       67.17/2       59.19/2      126.36/2  
  3.Jarny Martin               KOB Sokol Kysak      KOB               19.05/5       31.27/1       50.32/1       17.34/6       68.06/3       63.28/5      131.34/3  
  4.Kollar Jaroslav            KOB Sokol Kysak      KOB               15.44/3       39.29/4       55.13/4       13.31/3       68.44/4       66.31/6      135.15/4  
  5.Gajdos Stanislav           KOB Sokol Kysak      KOB               20.44/6       41.16/5       62.00/5       13.53/4       75.53/5       60.40/3      136.33/5  
  6.Czerkawski Wacław          MUKS Gliwice         S22  22032        21.14/7       47.58/7       69.12/7       30.06/8       99.18/7       89.02/8      188.20/6  
    Dutkowski Adam             Arkady Raszków       P35  35021        17.22/4       46.03/6       63.25/6       18.00/7       81.25/6   DNF      /    NKl      /   
    Żanowski Jerzy             Ind Kraków           102           DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /        68.10/7   NKl      /   
    Klimasz Józef              Szarotki Rzeszów     RZE           NKl      /        49.24/8   NKl      /        15.08/5   NKl      /        61.16/4   NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M50                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kryjomski Jerzy            Kościelec Chrzanów   K48  48005        17.01/3       28.40/1       45.41/2       12.47/1       58.28/2       43.24/1      101.52/1  
  2.Podsiadły Leszek           Wawel Kraków         K30  30064        12.00/1       29.05/2       41.05/1       13.20/2       54.25/1       56.43/3      111.08/2  
  3.Machowski Władysław        KWJ Mazowsze         MAZ  81001        19.18/5       33.11/3       52.29/3       15.19/4       67.48/3       60.28/4      128.16/3  
  4.Olbrycht Janusz            Ind Mazowsze         103               19.04/4       47.03/5       66.07/4       23.15/6       89.22/4       80.31/6      169.53/4  
    Rogala Mirosław            Start Lublin         L45  45024        15.03/2   NKl      /    NKl      /        13.33/3   NKl      /        51.57/2   NKl      /   
    Lewandowski Krzysztof      Orientuś Łódź        E75  75008    DNF      /        71.38/6   NKl      /        31.54/7   NKl      /    NKl      /    NKl      /   
    Woźniak Jerzy              Azymut Pabianice     E71                    /        41.14/4            /        20.41/5            /        66.32/5            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M55+                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parzewski Jerzy            AZS WAT Warszawa     W89  89005         8.54/1       24.11/1       33.05/1       12.42/1       45.47/1       32.10/1       77.57/1  
  2.Wołejszo Tadeusz           AZS WAT Warszawa     W89  89019        11.12/3       31.30/2       42.42/2       17.55/2       60.37/2       41.37/2      102.14/2  
  3.Kruczek Stanisław          Wawel Kraków         K30  30099        13.24/6       37.45/5       51.09/5       24.53/5       76.02/5       42.10/3      118.12/3  
  4.Kukuryka Jan               Start Lublin         L45  45023        10.43/2       36.04/4       46.47/3       20.58/4       67.45/4       52.37/4      120.22/4  
  5.Poźniak Szymon             Indywidualnie        100               12.24/4       35.53/3       48.17/4       19.18/3       67.35/3       61.08/6      128.43/5  
  6.Janowski Konrad            KWJ Mazowsze         MAZ  88017        14.37/7       44.17/6       58.54/6       30.51/6       89.45/6       53.01/5      142.46/6  
    Patejko Tadeusz            KWJ Mazowsze         MAZ  88012        13.21/5   DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E          4.E       Raz. 4.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polewski Dariusz           Azymek Zdzieszowice  O47               24.20/7       31.48/1       56.08/2       14.53/3       71.01/2       39.51/1      110.52/1  
  2.Kojder Andrzej             Szarotki Rzeszów     RZE               18.08/3       34.03/2       52.11/1       14.06/1       66.17/1       44.52/2      111.09/2  
  3.Kiełbasa Marek             Azymut Dębów         R22  22058        16.39/2       39.46/5       56.25/4       17.26/4       73.51/3       51.35/4      125.26/3  
  4.Hyjek Adam                 Azymek Zdzieszowice  O47               20.51/5       37.04/4       57.55/5       22.36/5       80.31/4       58.53/6      139.24/4  
  5.Gargała Eugeniusz          Indywidualnie        100               27.34/8       57.37/9       85.11/8       38.06/7      123.17/6       60.56/7      184.13/5  
    Wacławik Jarosław          Azymek Zdzieszowice  O47           NKl      /    NKl      /    NKl      /        14.37/2   NKl      /        57.54/5   NKl      /   
    Piotrowski Szczepan        Azymek Zdzieszowice  O47           NKl      /        34.09/3   NKl      /    DNF      /    NKl      /        47.43/3   NKl      /   
    Vakant                                                        DNF      /    DNF      /    NKl      /             /    NKl      /             /    NKl      /   
    Galla Andrzej              Azymut Mochy         P58  58065        15.52/1       40.30/6       56.22/3   DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
    Gajdosova Katarina         KOB Sokol Kysak      KOB               23.29/6       47.58/7       71.27/7       27.34/6       99.01/5   NKl      /    NKl      /   
    Oleszek Maciej             Lotna Zdzieszowice   O27               18.37/4       48.09/8       66.46/6   DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /