Oficjalne wyniki Limanowa Cup 2007 

=================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semerda Aleksandra            UKS PATRIA MŁYNNE    K31             30.52/2       16.46/2       47.38/1  
  2.Fałowska Patrycja             UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             31.24/3       16.42/1       48.06/2  
  3.Guzik Julia                   OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              34.14/4       20.13/3       54.27/3  
  4.Płonka Emilia                 AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             29.31/1       32.32/8       62.03/4  
  5.Nalepko Piotr                 UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             41.54/7       23.22/4       65.16/5  
  6.Moryń Zuzanna                 AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             40.32/6       26.59/6       67.31/6  
  7.Kwaśna Magda                  UKS ORLIK RAJBROT    K35             39.24/5       29.11/7       68.35/7  
  8.Prytko Patrycja               UKS ORLIK RAJBROT    K35             43.21/8       36.05/9       79.26/8  
  9.Tomaszczyk Angelika           LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             55.40/10      26.33/5       82.13/9  
 10.Sobas Aleksandra              WKS WAWEL KRAKÓW     K30             54.05/9       36.49/10      90.54/10 
 PK.Gładysz Aneta                 NADIR JĘDRZEJÓW      T33        PK   55.49/11 PK   21.14/11 PK   77.03/11 
   .Berdychowska Magdalena        UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Odzimek Natalia               UKS PATRIA MŁYNNE    K31         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Mamala Monika                 UKS PATRIA MŁYNNE    K31         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Iwan Sylwia                   OGNIWO PIEKIEŁKO     OP          DNF      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ożga Magdalena                AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             26.17/1       10.00/2       36.17/1  
  2.Wojtynek Roksana              AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             28.37/2       10.54/6       39.31/2  
  3.Drągowska Maria               OKS START OTWOCK     W85             30.21/4        9.15/1       39.36/3  
  4.Bromboszcz Małgorzata         KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             29.30/3       11.05/7       40.35/4  
  5.Golonka Karolina              UKS PATRIA MŁYNNE    K31             31.30/5       10.07/3       41.37/5  
  6.Skorupa Małgorzata            MUKS GLIWICE         S22             31.42/6       10.11/4       41.53/6  
  7.Noworol Sylwia                UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             32.27/7       16.23/14      48.50/7  
  8.Leśniak Kinga                 KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             38.06/10      11.43/9       49.49/8  
  9.Lekan Lidia                   UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             35.52/9       14.58/11      50.50/9  
 10.Lamorska Martyna              UKS KOMETA GLIWICE   S28             35.45/8       16.15/13      52.00/10 
 11.Szymainda Aleksandra          AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             38.39/11      14.51/10      53.30/11 
 12.Bandrowska Sandra             UKS KOMETA GLIWICE   S28             40.30/14      18.59/17      59.29/12 
 13.Mandala Michaela              AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             50.52/19      10.41/5       61.33/13 
 14.Szewczuk Joanna               UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             45.03/15      16.47/15      61.50/14 
 15.Bodziony Ewa                  UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             47.40/16      15.49/12      63.29/15 
 16.Stronka Magdalena             LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             40.05/13      25.19/18      65.24/16 
 17.Florek Nicola                 LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             54.05/20      31.02/20      85.07/17 
 PK.Stanek Karolina               WKS WAWEL KRAKÓW     K30        PK   42.24/21 PKDNF     /   PKNKl     /   
   .Bogucka Aldona                AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47         NKl      /        28.22/19  NKl      /   
   .Nocek Karolina                AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47         NKl      /        11.24/8   NKl      /   
   .Mól Patrycja                  KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48         DNF      /        17.55/16  NKl      /   
   .Cisowska Anna                 UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Rożenko Daria                 LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             48.27/18  NKl      /    NKl      /   
   .Domiter Sylwia                UKS PATRIA MŁYNNE    K31             39.44/12  NKl      /    NKl      /   
   .Jasłowska Anna                UKS KOMETA GLIWICE   S28             48.09/17           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kulczycka Dominika            KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             46.13/4       11.48/1       58.01/1  
  2.Baran Karolina                WKS WAWEL KRAKÓW     K30             40.17/1       17.55/11      58.12/2  
  3.Mól Małgorzata                UKS PATRIA MŁYNNE    K31             42.10/2       18.31/13      60.41/3  
  4.Macheta Justyna               UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             46.07/3       14.48/3       60.55/4  
  5.Konieczna Marianna            SZYBKIE ŻÓŁWIE KRAKÓ SZK             50.49/6       16.30/5       67.19/5  
  6.Kasza Izabela                 REFLEX RYBNIK        S51             52.29/7       18.43/15      71.12/6  
  7.Fałowska Natalia              UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             50.09/5       21.56/22      72.05/7  
  8.Pieka Katarzyna               UKS KOMETA GLIWICE   S28             56.54/9       20.19/19      77.13/8  
  9.Leśniak Klaudia               UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             55.49/8       21.30/21      77.19/9  
 10.Siwy Emilia                   HKBNO TYCHY          S23             61.08/11      17.11/7       78.19/10 
 11.Petelicka Marta               KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             59.09/10      20.13/18      79.22/11 
 12.Gargas Renata                 UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             64.22/13      17.21/10      81.43/12 
 13.Maj Katarzyna                 AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             65.27/14      18.11/12      83.38/13 
 14.Hibner Sylwia                 UKS KOMETA GLIWICE   S28             66.52/16      18.37/14      85.29/14 
 15.Bożek Paulina                 UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             66.26/15      19.31/17      85.57/15 
 16.Baluta Edyta                  UKS PATRIA MŁYNNE    K31             76.45/17      13.08/2       89.53/16 
 17.Gładysz Lucyna                NADIR JĘDRZEJÓW      T33             78.44/18      19.15/16      97.59/17 
 18.Skawina Paulina               UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             84.22/19      15.44/4      100.06/18 
 19.Stankiewicz Dorota            UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             99.16/21      17.15/9      116.31/19 
 20.Szarata Paulina               UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34            111.10/24      17.14/8      128.24/20 
 21.Harasim Beata                 UKS KOMETA GLIWICE   S28            101.30/22      36.56/23     138.26/21 
 22.Grząba Teresa                 NADIR JĘDRZEJÓW      T33            105.02/23      42.22/24     147.24/22 
 23.Sygut Marzena                 NADIR JĘDRZEJÓW      T33            135.18/25      20.37/20     155.55/23 
   .Popowska Woletta              UNTS WARSZAWA        W87         NKl      /        17.09/6   NKl      /   
   .Kulawik Alicja                UNTS WARSZAWA        W87             88.04/20  DNF      /    NKl      /   
   .Lisiecka Angelika             UKS KOMETA GLIWICE   S28             61.12/12  DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Faron Paulina                 UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             38.33/1       13.08/3       51.41/1  
  2.Wicha Małgorzata              UKS OSIR GÓRA KALWAR W81             45.03/2       10.53/1       55.56/2  
  3.Morawska Urszula              WKS FLOTA GDYNIA     G18             49.17/4       13.28/7       62.45/3  
  4.Dyzio Natalia                 WKS WAWEL KRAKÓW     K30             49.48/5       13.48/9       63.36/4  
  5.Kobusińska Adrianna           GRUNWALD POZNAŃ      P69             53.41/9       11.57/2       65.38/5  
  6.Kołosińska Jolanta            UKS OSIR GÓRA KALWAR W81             51.32/7       14.43/10      66.15/6  
  7.Fitrzyk Katarzyna             UKS ORLIK RAJBROT    K35             51.05/6       15.23/13      66.28/7  
  8.Kot Oliwia                    AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             52.28/8       15.17/11      67.45/8  
  9.Dudzińska Paulina             UKS ARKADY RASZKÓW   P35             55.56/11      13.08/3       69.04/9  
 10.Baran Anna                    WKS WAWEL KRAKÓW     K30             55.44/10      15.17/11      71.01/10 
 11.Fałowska Edyta                UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             57.06/12      16.14/17      73.20/11 
 12.Gębka Monika                  AZYMUT PABIANICE     E07             60.33/14      13.12/5       73.45/12 
 13.Sadzik Anna                   WKS WAWEL KRAKÓW     K30             61.06/15      16.42/18      77.48/13 
 14.Sanocka Barbara               UKS KOMETA GLIWICE   S28             67.05/20      13.33/8       80.38/14 
 15.Skorzybót Angelika            UKS ARKADY RASZKÓW   P35             63.44/16      17.51/19      81.35/15 
 16.Chmielecka Małgorzata         UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ    E75             70.08/23      13.13/6       83.21/16 
 17.Goleń Aleksandra              WKS WAWEL KRAKÓW     K30             65.54/18      18.13/20      84.07/17 
 18.Stankiewicz Małgorzata        UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             74.07/24      16.10/16      90.17/18 
 19.Kozak Aleksandra              AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             76.02/25      15.59/15      92.01/19 
 20.Pelc Jadwiga                  UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             77.20/26      18.38/21      95.58/20 
 21.Adamczuk Patrycja             UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             83.50/27      22.12/23     106.02/21 
 22.Mentel Anita                  WKS WAWEL KRAKÓW     K30             87.57/30      23.00/24     110.57/22 
 23.Muszer Kamila                 REFLEX RYBNIK        S51            100.10/32      15.46/14     115.56/23 
 24.Seńczyszyn Agnieszka          HKBNO TYCHY          S23            109.54/33      21.23/22     131.17/24 
 25.Dębska Dorota                 HKBNO TYCHY          S23            110.10/34      25.52/25     136.02/25 
   .Stęchły Aleksandra            REFLEX RYBNIK        S51             66.00/19  DNF      /    NKl      /   
   .Gładkowska Joanna             UKS ORKA GDYNIA      G15         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Kozieł Marta                  UKS SIÓDEMKA RUMIA   G14         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Iwan Magdalena                OLIMPIJCZYK TYMBARK  OT          DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Kaczor Justyna                NADIR JĘDRZEJÓW      T33         NKl      /        28.56/26  NKl      /   
   .Szubka Barbara                ŚLĄSK WROCŁAW        D95             48.01/3   NKl      /    NKl      /   
   .Piłkowska Alicja              UKS OSIR GÓRA KALWAR W81             67.17/21  DNF      /    NKl      /   
   .Baluta Anna                   UKS PATRIA MŁYNNE    K31             58.23/13  NKl      /    NKl      /   
   .Król Monika                   UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             64.25/17  NKl      /    NKl      /   
   .Abramczyk Patrycja            REFLEX RYBNIK        S51             87.33/29  DNF      /    NKl      /   
   .Sułkowska Justyna             REFLEX RYBNIK        S51             83.50/27  DNF      /    NKl      /   
   .Ślęzak Beata                  UKS KOMETA GLIWICE   S28             69.56/22  DNF      /    NKl      /   
   .Okła Angelika                 UKS KOMETA GLIWICE   S28             97.20/31           /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lajn Daria                    AZYMUT PABIANICE     E07             49.02/3       13.38/2       62.40/1  
  2.Majchrzak Marta               AZYMUT PABIANICE     E07             52.14/6       15.56/4       68.10/2  
  3.Gwóźdź Ewa                    UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ    E75             50.11/4       19.52/11      70.03/3  
  4.Tynelska Justyna              UNTS WARSZAWA        W87             58.25/7       16.45/6       75.10/4  
  5.Schmidt Angelika              WKS FLOTA GDYNIA     G18             66.23/8       13.04/1       79.27/5  
  6.Mozdyniewicz Kamila           UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             71.42/9       18.01/7       89.43/6  
  7.Filaber Anna                  UNTS WARSZAWA        W87             78.28/11      15.46/3       94.14/7  
  8.Dusza Anna                    UNTS WARSZAWA        W87             80.24/13      16.18/5       96.42/8  
  9.Lekan Lena                    UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             78.48/12      18.16/8       97.04/9  
 10.Dębska Monika                 NADIR JĘDRZEJÓW      T33             72.39/10      26.33/13      99.12/10 
 11.Kozłowska Joanna              UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             98.54/14      19.26/10     118.20/11 
 12.Czerwieniec Marlena           UKS AZYMUT SIEDLISKA L01            124.18/15      19.07/9      143.25/12 
   .Dudzińska Barbara             UKS ARKADY RASZKÓW   P35         NKl      /        19.55/12  NKl      /   
   .Wójtowicz Sabina              UKS PATRIA MŁYNNE    K31         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Gajda Monika                  UNTS WARSZAWA        W87             48.33/2   DNF      /    NKl      /   
   .Wiśniewska Hanna              ŚLĄSK WROCŁAW        D95             47.38/1   DNF      /    NKl      /   
   .Koconka Anna                  ŚLĄSK WROCŁAW        D95             50.52/5   DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K20/21                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wicha Iwona                   UKS OSIR GÓRA KALWAR W81             51.27/1       13.50/3       65.17/1  
  2.Leśniak Magdalena             WKS WAWEL KRAKÓW     K30             52.42/2       13.19/2       66.01/2  
  3.Pabich Maria                  AZYMUT PABIANICE     E07             52.58/3       13.12/1       66.10/3  
  4.Ewiak Alicja                  UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ    E75             55.18/4       15.22/5       70.40/4  
  5.Wieleba Marlena               WKS FLOTA GDYNIA     G18             61.28/5       14.47/4       76.15/5  
  6.Biniecka Małgorzata           AZYMUT PABIANICE     E07             68.49/6       16.17/6       85.06/6  
  7.Ciołek Justyna                HKBNO TYCHY          S23             91.42/7       19.53/7      111.35/7  
  8.Błażejczyk Ewelina            UKS AZYMUT SIEDLISKA L01            114.58/8       27.48/8      142.46/8  
   .Duplak Małgorzata             UKS PATRIA MŁYNNE    K31         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sobas Joanna                  WKS WAWEL KRAKÓW     K30             72.13/1       16.14/1       88.27/1  
  2.Skorupa Aneta                 MUKS GLIWICE         S22             90.09/3       17.55/2      108.04/2  
   .Porzycz Agata                 WKS FLOTA GDYNIA     G18         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Wróblewska Bogna              UNTS WARSZAWA        W87             88.54/2   DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Michalik Marcin               UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             25.40/1       10.34/1       36.14/1  
  2.Gargas Marek                  UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             30.09/3       11.40/2       41.49/2  
  3.Stankiewicz Filip             UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             28.56/2       17.46/4       46.42/3  
  4.Sander Wojciech               UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             33.03/4       19.56/5       52.59/4  
  5.Fitrzyk Kamil                 UKS PATRIA MŁYNNE    K31             35.52/5       22.36/8       58.28/5  
  6.Majka Dariusz                 UKS ORLIK RAJBROT    K35             38.23/9       26.09/10      64.32/6  
  7.Golonka Daniel                UKS PATRIA MŁYNNE    K31             45.28/12      20.07/6       65.35/7  
  8.Kacik Robert                  UKS PATRIA MŁYNNE    K31             35.56/6       30.59/12      66.55/8  
  9.Tomaszczyk Arkadiusz          LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             41.36/11      31.09/13      72.45/9  
 10.Wójcik Marek                  UKS PATRIA MŁYNNE    K31             57.33/15      15.47/3       73.20/10 
 11.Matras Dawid                  UKS PATRIA MŁYNNE    K31             37.30/8       36.39/17      74.09/11 
 12.Cudejko Dawid                 UKS ORLIK RAJBROT    K35             40.34/10      35.29/16      76.03/12 
 13.Szatan Wojciech               UKS ORLIK RAJBROT    K35             48.34/13      30.58/11      79.32/13 
 14.Mamala Paweł                  UKS PATRIA MŁYNNE    K31             50.17/14      32.42/14      82.59/14 
 15.Zieliński Daniel              UKS ORLIK RAJBROT    K35             61.56/17      25.35/9       87.31/15 
 16.Smoter Sławomir               UKS PATRIA MŁYNNE    K31             58.08/16      33.48/15      91.56/16 
 17.Mamala Piotr                  UKS PATRIA MŁYNNE    K31             90.23/19      48.54/18     139.17/17 
   .Zborowski Marcin              OGNIWO PIEKIEŁKO     OP          DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Gałecki Piotr                 NADIR JĘDRZEJÓW      T33             36.27/7   NKl      /    NKl      /   
   .Matląg Paweł                  UKS PATRIA MŁYNNE    K31             80.56/18  DNF      /    NKl      /   
   .Fitrzyk Oskar                 UKS ORLIK RAJBROT    K35                  /        20.54/7            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Morel Łukasz                  UKS KOMETA GLIWICE   S28             22.41/1        9.16/4       31.57/1  
  2.Antoszczyszyn Radosław        AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             24.35/3        9.38/6       34.13/2  
  3.Smoter Mirosław               UKS PATRIA MŁYNNE    K31             25.02/4        9.59/9       35.01/3  
  4.Sochacki Bartłomiej           UKS PATRIA MŁYNNE    K31             27.59/7        8.05/2       36.04/4  
  5.Siwczyk Patryk                UKS KOMETA GLIWICE   S28             26.33/5       10.34/12      37.07/5  
  6.Gajda Łukasz                  AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             26.38/6       10.53/15      37.31/6  
  7.Tłuczek Wojciech              UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             29.49/9       11.04/17      40.53/7  
  8.Bubula Bartosz                OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              31.59/10       9.36/5       41.35/8  
  9.Friedrich Patryk              LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             33.37/15       8.02/1       41.39/9  
 10.Kubica Arkadiusz              UKS KOMETA GLIWICE   S28             32.17/13       9.54/8       42.11/10 
 11.Guzik Sławomir                OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              33.16/14       9.43/7       42.59/11 
 12.Ratuszniak Adam               AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             34.08/16      10.12/10      44.20/12 
 13.Kalisz Wojciech               OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              23.09/2       22.19/33      45.28/13 
 14.Bubula Jakub                  OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              35.15/17      10.42/13      45.57/14 
 15.Guzik Bartłomiej              OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              28.58/8       18.05/27      47.03/15 
 16.Mól Paweł                     UKS PATRIA MŁYNNE    K31             32.11/12      16.26/26      48.37/16 
 17.Antoszczyszyn Jakub           AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             38.20/18      11.03/16      49.23/17 
 18.Grzesista Igor                LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             39.37/21      10.26/11      50.03/18 
 19.Palka Krzysztof               KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             39.09/20      12.00/22      51.09/19 
 20.Szymkowiak Łukasz             UKS KOMETA GLIWICE   S28             40.07/22      11.13/18      51.20/20 
 21.Friedrich Marek               LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             40.12/23      11.20/19      51.32/21 
 22.Filipiak Mikołaj              OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              41.32/24      13.19/23      54.51/22 
 23.Fesser Arkadiusz              LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             49.12/27       8.37/3       57.49/23 
 24.Wasilewski Kacper             AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             38.41/19      20.39/31      59.20/24 
 25.Chabros Maciej                UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             49.19/28      11.43/21      61.02/25 
 26.Grzesik Piotr                 AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             41.37/25      20.28/29      62.05/26 
 27.Rypała Dawid                  LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             50.21/29      13.29/24      63.50/27 
 28.Czernek Michał                LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             51.49/30      15.20/25      67.09/28 
 29.Kłoczek Szymon                UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             42.19/26      25.45/34      68.04/29 
 30.Demski Mateusz                UKS KOMETA GLIWICE   S28             57.43/34      11.38/20      69.21/30 
 31.Wójcik Wojciech               UKS PATRIA MŁYNNE    K31             61.11/35      10.42/13      71.53/31 
 32.Chraszczyk Mateusz            LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             52.21/31      21.18/32      73.39/32 
 33.Wolak Michał                  LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             56.19/32      19.59/28      76.18/33 
 34.Gładysz Daniel                LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             57.40/33      20.33/30      78.13/34 
 35.Badarycz Szymon               INDYWIDUALNIE        0               64.15/37      26.18/35      90.33/35 
   .Berdychowski Andrzej          UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Guzik Jakub                   OGNIWO PIEKIEŁKO     OP          DNF      /             /    NKl      /   
   .Łużny Sebastian               OGNIWO PIEKIEŁKO     OP          DNF      /             /    NKl      /   
   .Skorupa Marek                 WKS WAWEL KRAKÓW     K30             32.10/11  DNF      /    NKl      /   
   .Domerecki Michał              LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             62.15/36  NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Niedźwiecki Patryk            UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             35.14/1       10.10/1       45.24/1  
  2.Rzeźniczak Piotr              UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             35.49/2       11.16/3       47.05/2  
  3.Markowski Michał              UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             37.37/3       13.03/11      50.40/3  
  4.Ściborski Dariusz             WKS WAWEL KRAKÓW     K30             39.45/4       11.39/6       51.24/4  
  5.Okła Sandro                   UKS KOMETA GLIWICE   S28             39.59/5       12.01/8       52.00/5  
  6.Domiter Artur                 UKS PATRIA MŁYNNE    K31             42.41/7       10.58/2       53.39/6  
  7.Kisiel Bartosz                AZYMUT PABIANICE     E07             41.50/6       12.35/10      54.25/7  
  8.Nalepko Piotr                 UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             43.22/8       13.40/14      57.02/8  
  9.Prajsnar Bartosz              MUKS GLIWICE         S22             45.16/10      11.51/7       57.07/9  
 10.Chodola Tomasz                UKS KOMETA GLIWICE   S28             44.45/9       14.01/16      58.46/10 
 11.Osiak Łukasz                  MKS START LUBLIN     L45             50.18/13      11.24/4       61.42/11 
 12.Skorupa Piotr                 MUKS GLIWICE         S22             51.57/16      12.02/9       63.59/12 
 13.Jaroszek Michał               KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             48.03/11      17.08/21      65.11/13 
 14.Wójtowicz Piotr               UKS PATRIA MŁYNNE    K31             52.31/17      13.27/13      65.58/14 
 15.Mucha Maciej                  OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              51.18/14      16.47/20      68.05/15 
 16.Fitrzyk Janusz                UKS ORLIK RAJBROT    K35             54.06/19      14.05/17      68.11/16 
 17.Glapiński Bartłomiej          UKS ORLIK RAJBROT    K35             49.22/12      19.44/27      69.06/17 
 18.Wilczek Gerald                UKS PATRIA MŁYNNE    K31             51.49/15      17.53/22      69.42/18 
 19.Niedbała Mateusz              KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             57.32/21      13.05/12      70.37/19 
 20.Pelc Leszek                   UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             59.06/23      13.45/15      72.51/20 
 21.Ryniak Radosław               UKS KOMETA GLIWICE   S28             60.15/24      20.22/28      80.37/21 
 22.Ciupa Rafał                   UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             67.45/27      14.40/18      82.25/22 
 23.Palka Andrzej                 KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             64.49/25      18.12/25      83.01/23 
 24.Piela Jarosław                UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             70.12/28      15.03/19      85.15/24 
 25.Gęgotek Piotr                 WKS WAWEL KRAKÓW     K30             65.33/26      22.16/32      87.49/25 
 26.Krzep Janusz                  UKS KOMETA GLIWICE   S28             74.36/29      18.02/23      92.38/26 
 27.Gaworczyk Kuba                UKS ORLIK RAJBROT    K35            104.24/32      11.28/5      115.52/27 
 28.Kucharski Radek               NADIR JĘDRZEJÓW      T33             94.27/30      21.43/30     116.10/28 
 29.Michalik Mateusz              UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34            101.17/31      22.10/31     123.27/29 
 30.Nowak Bartłomiej              NADIR JĘDRZEJÓW      T33            115.19/33      19.28/26     134.47/30 
   .Guzik Maciej                  OGNIWO PIEKIEŁKO     OP          DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Gładysz Patryk                NADIR JĘDRZEJÓW      T33         NKl      /        18.11/24  NKl      /   
   .Dymura Arkadiusz              UKS AZYMUT DĘBÓW     R22         NKl      /        20.43/29  NKl      /   
   .Gontarz Wojciech              UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             58.17/22  NKl      /    NKl      /   
   .Stelmach Kamil                REFLEX RYBNIK        S51             55.21/20  DNF      /    NKl      /   
   .Sporek Mateusz                REFLEX RYBNIK        S51             53.56/18  DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Matyja Rafał                  PAULINUM JELENIA GÓR D93             46.20/3        9.30/2       55.50/1  
  2.Zieliński Jakub               UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ    E75             46.00/2       10.25/5       56.25/2  
  3.Pietrzykowski Tomasz          AZYMUT PABIANICE     E07             47.28/4        9.56/4       57.24/3  
  4.Kaszuba Bartosz               UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             43.36/1       15.21/19      58.57/4  
  5.Mostek Łukasz                 PAULINUM JELENIA GÓR D93             47.48/5       11.29/9       59.17/5  
  6.Anc Mateusz                   UNTS WARSZAWA        W87             49.27/7       11.14/8       60.41/6  
  7.Grochowalski Mateusz          AZYMUT PABIANICE     E07             49.56/8       11.51/11      61.47/7  
  8.Latała Wojciech               REFLEX RYBNIK        S51             54.53/9       11.32/10      66.25/8  
  9.Osiak Mateusz                 MKS START LUBLIN     L45             55.18/10      12.24/15      67.42/9  
 10.Wójcik Krzysztof              UKS PATRIA MŁYNNE    K31             57.02/11      11.51/11      68.53/10 
 11.Witkowski Michał              WKS FLOTA GDYNIA     G18             58.38/12      12.15/14      70.53/11 
 12.Pachnik Wojciech              TUKAN IWINY          D23             65.22/16       9.30/2       74.52/12 
 13.Wnęk Maciej                   UKS PATRIA MŁYNNE    K31             64.37/14      10.58/6       75.35/13 
 14.Miśtal Jędrzej                WKS WAWEL KRAKÓW     K30             64.41/15      12.00/13      76.41/14 
 15.Leśnicki Marcin               UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             66.14/17      11.05/7       77.19/15 
 16.Podziński Rafał               UKS ORIENTUŚ ŁÓDŹ    E75             69.27/18       9.09/1       78.36/16 
 17.Niedźwiecki Adrian            UKS AZYMUT SIEDLISKA L01             59.31/13      22.11/22      81.42/17 
 18.Pietroń Paweł                 UKS PATRIA MŁYNNE    K31             70.02/19      13.06/17      83.08/18 
 19.Rudnicki Dawid                UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             94.01/21      13.04/16     107.05/19 
 20.Waligóra Filip                UKS ARKADY RASZKÓW   P35             92.02/20      15.14/18     107.16/20 
 21.Dawidziuk Tomasz              REFLEX RYBNIK        S51             95.18/22      19.28/21     114.46/21 
   .Osiński Wojciech              UKS ORKA GDYNIA      G15         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Stępień Rafał                 UKS KOMETA GLIWICE   S28         NKl      /        18.35/20  NKl      /   
   .Wojarski Miłosz               MUKS GLIWICE         S22         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Madej Mateusz                 TUKAN IWINY          D23             48.16/6   NKl      /    NKl      /   
   .Mikułka Tomasz                REFLEX RYBNIK        S51            101.18/23  DNF      /    NKl      /   
   .Bekas Mateusz                 REFLEX RYBNIK        S51            113.33/25  DNF      /    NKl      /   
   .Wańkowicz Mateusz             REFLEX RYBNIK        S51            101.58/24  DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jasiński Maciej               AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             42.17/1        7.50/1       50.07/1  
  2.Morawski Jacek                WKS FLOTA GDYNIA     G18             43.31/3       10.03/3       53.34/2  
  3.Hewelt Maciej                 WKS FLOTA GDYNIA     G18             47.49/6        9.40/2       57.29/3  
  4.Kruk Piotr                    UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             48.27/7       11.19/6       59.46/4  
  5.Cygler Sławomir               UNTS WARSZAWA        W87             50.40/8       10.46/4       61.26/5  
  6.Miśtal Mateusz                WKS WAWEL KRAKÓW     K30             54.16/9       12.03/10      66.19/6  
  7.Dzioba Jakub                  PAULINUM JELENIA GÓR D93             57.27/10      11.10/5       68.37/7  
  8.Piłkowski Tadeusz             OKS START OTWOCK     W85             59.04/11      11.26/7       70.30/8  
  9.Bodziony Michał               UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34             63.39/12      12.16/11      75.55/9  
 10.Chorążewicz Bartosz           UNTS WARSZAWA        W87             66.33/15      11.40/8       78.13/10 
 11.Podolak Tomasz                UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             65.05/14      13.37/13      78.42/11 
 12.Frątczak Jakub                AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             78.42/17      13.15/12      91.57/12 
 13.Wojarski Michał               MUKS GLIWICE         S22             89.53/18      11.47/9      101.40/13 
 14.Lekan Adam                    UKS AZYMUT SIEDLISKA L01            108.57/20      14.09/14     123.06/14 
   .Zarzeka Zbigniew              UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Luziński Marcin               ŚLĄSK WROCŁAW        D95         DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Jaros Mariusz                 ŚLĄSK WROCŁAW        D95             68.21/16  DNF      /    NKl      /   
   .Drągowski Kuba                OKS START OTWOCK     W85             47.23/4   DNF      /    NKl      /   
   .Pawlak Bartosz                GRUNWALD POZNAŃ      P69             43.27/2   DNF      /    NKl      /   
   .Stefański Dawid               GRUNWALD POZNAŃ      P69             47.33/5   DNF      /    NKl      /   
   .Czaja Bartosz                 ŚLĄSK WROCŁAW        D95             64.39/13  DNF      /    NKl      /   
   .Wróblewski Mateusz            UNTS WARSZAWA        W87             90.51/19  DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M20/21                    1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wensław Mateusz               WKS FLOTA GDYNIA     G18             43.15/1       10.09/1       53.24/1  
  2.Lubkiewicz Tomasz             WKS FLOTA GDYNIA     G18             48.37/3       11.06/3       59.43/2  
  3.Mazurek Filip                 WKS WAWEL KRAKÓW     K30             55.23/6       10.53/2       66.16/3  
  4.Mucha Karol                   OGNIWO PIEKIEŁKO     OP              70.38/8       26.00/7       96.38/4  
  5.Badarycz Piotr                INDYWIDUALNIE        0               83.26/9       16.27/6       99.53/5  
  6.Tomasiak Jan                  INDYWIDUALNIE        0              104.20/11      30.21/9      134.41/6  
  7.Nowak Michał                  PAULINUM JELENIA GÓR D93            106.55/12      29.09/8      136.04/7  
   .Huber Maciej                  PAULINUM JELENIA GÓR D93         NKl      /7       13.05/5   NKl      /   
   .Pabich Tomasz                 AZYMUT PABIANICE     E07         NKl      /        12.48/4   NKl      /   
   .Kujda Arkadiusz               INDYWIDUALNIE        0           DNF      /    DNF      /    NKl      /   
   .Włodarczyk Kamil              WKS FLOTA GDYNIA     G18             47.04/2   DNF      /    NKl      /   
   .Bobowski Michał               INDYWIDUALNIE        0               86.27/10  DNF      /    NKl      /   
   .Zawodnik Łukasz               WKS OLEŚLICZANKA     D78             52.28/4   DNF      /    NKl      /   
   .Wróblewski Grzegorz           UNTS WARSZAWA        W87             52.35/5   DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Skorupa Stanisław             MUKS GLIWICE         S22             68.49/2       33.36/4      102.25/1  
  2.Piłkowski Paweł               OKS START OTWOCK     W85             83.21/4       19.41/2      103.02/2  
  3.Gadula Jarosław               INDYWIDUALNIE        0               97.18/5       17.01/1      114.19/3  
  4.Kojder Andrzj                 UKS AZYMUT DĘBÓW     R22            143.54/6       24.37/3      168.31/4  
   .vacat                         VACAT                VAC         DNF      /             /    NKl      /   
   .Popowski Jarosław             UNTS WARSZAWA        W87             74.13/3   NKl      /    NKl      /   
   .Skorupa Mariusz               MUKS GLIWICE         S22             55.14/1   DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45                       1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kryjomski Jerzy               KS KOŚCIELEC CHRZANÓ K48             45.23/1       10.48/2       56.11/1  
  2.Drągowski Robert              OKS START OTWOCK     W85             48.03/2       12.30/4       60.33/2  
  3.Podolak Zbigniew              UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             50.24/3       11.06/3       61.30/3  
  4.Wojarski Krzysztof            MUKS GLIWICE         S22             52.31/4       10.38/1       63.09/4  
  5.Klimasz Józef                 UKS AZYMUT DĘBÓW     R22             68.16/5       13.24/5       81.40/5  
   .Poźniak Szymon                INDYWIDUALNIE        0           NKl      /        16.26/6   NKl      /   
   .Wróblewski Tadeusz            UNTS WARSZAWA        W87             74.32/6   DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN                      1.E           2.E       Raz. 2.E       
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lippa Grzegorz                AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             59.07/1       18.00/4       77.07/1  
  2.Oleszek Maciek                LOTNA ZDZIESZOWICE   O27             66.49/2       13.37/1       80.26/2  
  3.Polewski Dariusz              AZYMEK ZDZIESZOWICE  O47             91.48/3       13.55/2      105.43/3  
   .Basta Arkadiusz               UKS STRZAŁA WIELOGŁO K34         NKl      /        14.07/3   NKl      /