Oficjalne wyniki Limanowa Cup 2006

=================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Końcowe wyniki kategorii           : K10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Semerda Aleksandra       Patria Młynne        31             28.16/2       14.18/1       42.34/1       19.07/3       61.41/1  
  2.Matląg Gabriela          Patria Młynne        31             27.36/1       23.40/5       51.16/2       17.00/1       68.16/2  
  3.Lekan Lidia              Azymut Siedliska     101            30.00/3       21.29/3       51.29/3       17.58/2       69.27/3  
  4.Domiter Sylwia           Patria Młynne        31             32.50/7       19.26/2       52.16/4       25.22/6       77.38/4  
  5.Guzik Julia              Ogniwo Piekiełko     38             32.06/5       22.31/4       54.37/5       25.02/5       79.39/5  
  6.Szewczuk Joanna          Azymut Siedliska     101            32.12/6       23.58/6       56.10/6       26.58/8       83.08/6  
  7.Mamala Monika            Patria Młynne        31             39.34/9       31.44/8       71.18/8       25.40/7       96.58/7  
 PK.Goleń Aleksandra         Wawel Kraków         30        PK   21.13/12 PKNKl     /   PKNKl     /   PK   47.08/9  PKNKl     /   
   .Odziomek Natalia         Patria Młynne        31         DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Kozłowska Wiktoria       Koziołki Kraków      KOZ        NKl      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Skorupa Maja             MUKS Gliwice         22 2230        74.08/11  DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Ciżman Agnieszka         Ogniwo Piekiełko     38             44.23/10  DNF      /    NKl      /        24.38/4   NKl      /   
   .Iwan Sylwia              Olimpijczyk Tymbark  39             34.59/8   DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Noworol Sylwia           Azymut Siedliska     101            30.48/4       28.11/7       58.59/7            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petelicka Marta          KS Kościelec Chrzanó 148            26.45/1       27.16/3       54.01/3       28.56/6       82.57/1  
  2.Golonka Karolina         Patria Młynne        31             30.31/4       22.29/1       53.00/1       30.02/7       83.02/2  
  3.Baluta Edyta             Patria Młynne        31             31.13/5       28.26/4       59.39/4       23.24/3       83.03/3  
  4.Szarata Paulina          Strzała Wielogłowy   34             28.35/2       24.37/2       53.12/2       30.18/8       83.30/4  
  5.Fałowska Natalia         Strzała Wielogłowy   34             29.07/3       41.45/12      70.52/6       24.36/5       95.28/5  
  6.Gargas Renata            Strzała Wielogłowy   34             39.22/9       36.37/9       75.59/11      19.51/1       95.50/6  
  6.Bodziony Ewa             Strzała Wielogłowy   34             37.44/8       33.45/7       71.29/7       24.21/4       95.50/6  
  8.Słaby Katarzyna          Strzała Wielogłowy   34             44.44/11      28.49/5       73.33/8       22.20/2       95.53/8  
  9.Pawlik Monika            Strzała Wielogłowy   34             34.11/6       31.08/6       65.19/5       31.21/9       96.40/9  
 10.Niedźwiecka Iza          Azymut Siedliska     101            47.03/12      41.08/11      88.11/12      34.37/10     122.48/10 
   .Dudek Joanna             Azymut Siedliska     101            55.10/13  NKl      /    NKl      /        47.07/11  NKl      /   
   .Bromboszcz Małgorzata    KS Kościelec Chrzanó 148            37.13/7       38.25/10      75.38/9   NKl      /    NKl      /   
   .Leśniak Kinga            KS Kościelec Chrzanó 148            41.17/10      34.32/8       75.49/10  NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Baran Karolina           Wawel Kraków         30 3001        26.37/1       25.44/2       52.21/1       37.34/6       89.55/1  
  2.Fitrzyk Katarzyna        Orlik Rajbrot        134            29.58/2       25.29/1       55.27/2       34.29/5       89.56/2  
  3.Kulczycka Dominika       KS Kościelec Chrzanó 148            37.15/7       29.59/4       67.14/3       30.45/2       97.59/3  
  4.Mól Małgorzata           Patria Młynne        31 3124        33.32/3       37.09/6       70.41/5       27.26/1       98.07/4  
  5.Magiera Anna             Strzała Wielogłowy   34 3401        37.07/6       42.51/8       79.58/8       32.13/4      112.11/5  
  6.Rączkowska Klaudia       Patria Młynne        31 3132        35.57/5       32.41/5       68.38/4       43.40/9      112.18/6  
  7.Sadzik Anna              Wawel Kraków         30 3018        35.39/4       44.52/9       80.31/9       31.48/3      112.19/7  
  8.Konieczna Marianna       Szybkie Żółwie Krakó ŻÓŁ            39.39/8       39.11/7       78.50/7       40.33/7      119.23/8  
  9.Pałys Patrycja           Wawel Kraków         30 3026        44.15/9       27.52/3       72.07/6       49.41/12     121.48/9  
 10.Bożek Paulina            Azymut Siedliska     101            52.51/12      53.22/11     106.13/10      43.40/9      149.53/10 
 11.Adamczuk Patrycja        Azymut Siedliska     101            49.02/10      57.20/12     106.22/11      43.32/8      149.54/11 
   .Ziółko Urszula           Wawel Kraków         30 3027    NKl      /        45.13/10  NKl      /        47.39/11  NKl      /   
   .Bubula Aleksandra        Ogniwo Piekiełko     38 3812    NKl      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Baluta Anna              Patria Młynne        31             49.13/11  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mozdyniewicz Kamila      Strzała Wielogłowy   34 3442        42.35/2       25.00/1       67.35/1       44.29/2      112.04/1  
  1.Faron Paulina            Strzała Wielogłowy   34 3455        38.35/1       29.03/4       67.38/2       44.26/1      112.04/1  
  3.Baran Anna               Wawel Kraków         30 3002        45.28/3       26.47/2       72.15/3       52.01/4      124.16/3  
  4.Fałowska Edyta           Strzała Wielogłowy   34 3454        47.03/4       28.28/3       75.31/4       48.48/3      124.19/4  
  5.Kalisz Klaudia           Strzała Wielogłowy   34 3456        55.06/8       38.11/6       93.17/7       54.10/5      147.27/5  
  6.Pelc Jadwiga             Azymut Dębów         122            51.30/7       32.36/5       84.06/5       63.22/7      147.28/6  
  7.Król Monika              Strzała Wielogłowy   34 3450        51.06/6       42.10/7       93.16/6       54.13/6      147.29/7  
  8.Błażejczyk Anna          Azymut Siedliska     101            55.36/9       53.18/11     108.54/9       99.39/8      208.33/8  
   .Iwan Magdalena           Olimpijczyk Tymbark  39             76.16/11  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Czerwieniec Marlena      Azymut Siedliska     101            68.13/10      57.16/12     125.29/10  NKl      /    NKl      /   
   .Smoter Edyta             Patria Młynne        31             49.45/5       47.48/10      97.33/8   NKl      /    NKl      /   
   .Żanowska Aleksandra      Wawel Kraków         30 3012       139.17/12      42.29/8      181.46/11  NKl      /    NKl      /   
   .Magiera Daria            Strzała Wielogłowy   34 3453             /        46.49/9            /    NKl      /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : K18-21                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Karnia-Biskups. Anna     Wawel Kraków         30 3088        54.17/1       20.53/1       75.10/1       59.59/1      135.09/1  
  2.Duplak Małgorzata        Patria Młynne        31             59.02/2       28.58/2       88.00/2       91.01/2      179.01/2  
   .Kozłowska Jolanta        UNTS Warszawa        87 8746    NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Moszkowicz Monika        Wawel Kraków         30         NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Wójtowicz Sabina         Patria Młynne        31 3125       105.22/3       29.49/3      135.11/3   DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M10N                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Guzik Bartłomiej         Ogniwo Piekiełko     38             18.38/1       12.12/1       30.50/1       17.14/1       48.04/1  
  2.Smoter Mirosław          Patria Młynne        31             27.49/3       14.48/2       42.37/3       18.01/2       60.38/2  
  3.Bubula Bartosz           Ogniwo Piekiełko     38             25.44/2       16.44/3       42.28/2       19.43/5       62.11/3  
  4.Tłuczek Wojciech         Azymut Siedliska     101            30.55/5       22.24/7       53.19/5       19.22/4       72.41/4  
  5.Gargas Marek             Strzała Wielogłowy   34             32.43/9       20.10/5       52.53/4       20.45/6       73.38/5  
  6.Kacik Robert             Patria Młynne        31             31.26/6       22.11/6       53.37/6       30.53/15      84.30/6  
  7.Skorupa Marek            Wawel Kraków         30             32.59/10      33.11/17      66.10/12      18.39/3       84.49/7  
  8.Dudek Przemysław         Patria Młynne        31             39.17/14      19.02/4       58.19/7       26.48/11      85.07/8  
  9.Stankiewicz Filip        Azymut Siedliska     101            31.46/7       30.54/16      62.40/11      24.52/8       87.32/9  
 10.Bubiłek Grzegorz         Azymut Siedliska     101            39.01/13      23.23/9       62.24/10      25.21/10      87.45/10 
 11.Smoter Sławomir          Patria Młynne        31             30.53/4       28.27/12      59.20/8       29.23/14      88.43/11 
 12.Michalik Marcin          Strzała Wielogłowy   34             37.44/11      22.28/8       60.12/9       36.09/18      96.21/12 
 13.Mamala Piotr             Patria Młynne        31             47.14/18      25.47/11      73.01/15      26.58/12      99.59/13 
 14.Fitrzyk Kamil            Patria Młynne        31             43.07/17      29.48/14      72.55/14      27.05/13     100.00/14 
 15.Mamala Paweł             Patria Młynne        31             42.28/16      24.11/10      66.39/13      33.24/16     100.03/15 
 16.Matras Dawid             Patria Młynne        31             50.27/19      28.34/13      79.01/17      45.27/20     124.28/16 
 17.Golonka Daniel           Patria Młynne        31             51.36/20      30.51/15      82.27/18      42.02/19     124.29/17 
 18.Palka Krzysztof          KS Kościelec Chrzanó 148            38.34/12      35.14/18      73.48/16      52.00/21     125.48/18 
 19.Trzeciak Dawid           Patria Młynne        31             42.16/15      50.56/19      93.12/19      35.56/17     129.08/19 
   .Matląg Paweł             Patria Młynne        31         DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Sowa Mateusz             Patria Młynne        31         DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Golonka Mariusz          Patria Młynne        31         DNF      /    DNF      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Łużny Sebastian          Ogniwo Piekiełko     38             32.20/8   DNF      /    NKl      /        23.31/7   NKl      /   
   .Filipiak Mikołaj         Ogniwo Piekiełko     38                  /             /             /        25.04/9            /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M12                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wójtowicz Piotr          Patria Młynne        31             26.14/4       28.39/5       54.53/4       20.55/1       75.48/1  
  2.Sochacki Bartłomiej      Patria Młynne        31             22.19/2       19.02/1       41.21/1       34.31/13      75.52/2  
  3.Mól Paweł                Patria Młynne        31             31.18/8       23.17/4       54.35/3       21.20/2       75.55/3  
  4.Niedbała Mateusz         KS Kościelec Chrzanó 148            33.19/9       21.06/2       54.25/2       21.32/3       75.57/4  
  5.Pelc Leszek              Azymut Dębów         122            35.39/12      32.35/7       68.14/7       29.49/8       98.03/5  
  6.Markowski Michał         Azymut Dębów         122            25.09/3       49.10/15      74.19/10      23.46/4       98.05/6  
  7.Wójcik Wojciech          Patria Młynne        31             36.40/13      23.12/3       59.52/5       43.46/15     103.38/7  
  8.Kita Rafał               Patria Młynne        31             35.31/11      33.16/8       68.47/8       34.57/14     103.44/8  
  9.Palka Andrzej            KS Kościelec Chrzanó 148            29.22/7       42.14/10      71.36/9       32.47/11     104.23/9  
 10.Michalik Mateusz         Strzała Wielogłowy   34             26.17/5       50.58/16      77.15/12      33.29/12     110.44/10 
 11.Kawalec Jakub            Strzała Wielogłowy   34             47.00/16      43.13/11      90.13/13      32.24/10     122.37/11 
 12.Główka Przemysław        Azymut Siedliska     101            42.50/14      48.46/14      91.36/14      32.04/9      123.40/12 
 13.Fitrzyk Janusz           Orlik Rajbrot        134            59.54/17      41.44/9      101.38/15      27.17/6      128.55/13 
 14.Minorowski Kamil         Azymut Siedliska     101            27.20/6       47.18/13      74.38/11      62.59/16     137.37/14 
 15.Glapiński Bartłomiej     Orlik Rajbrot        134            44.23/15      86.02/17     130.25/16      28.28/7      158.53/15 
   .Nalepko Piotr            Azymut Siedliska     101        NKl      /        30.06/6   NKl      /        24.29/5   NKl      /   
   .Guzik Sławomir           Ogniwo Piekiełko     38         NKl      /    NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
   .Babula Jakub             Ogniwo Piekiełko     38         NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Kalisz Wojciech          Ogniwo Piekiełko     38         NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /    NKl      /   
   .Bubiłek Jakub            Azymut Siedliska     101            20.27/1       44.35/12      65.02/6   NKl      /    NKl      /   
   .Guzik Jakub              Ogniwo Piekiełko     38 3816        35.12/10  NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M14                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Więcław Connor           Wawel Kraków         30 3014        31.19/5       28.08/6       59.27/4       40.28/6       99.55/1  
  2.Rudnicki Dawid           Azymut Dębów         122            31.06/4       24.31/5       55.37/3       44.19/8       99.56/2  
  3.Domiter Artur            Patria Młynne        31 3130        30.01/3       23.54/4       53.55/2       46.16/9      100.11/3  
  4.Wnęk Maciej              Patria Młynne        31 3133        50.05/11      20.17/1       70.22/7       31.42/1      102.04/4  
  5.Rzeźniczak Piotr         Strzała Wielogłowy   34 3464        48.10/9       21.52/2       70.02/6       32.08/2      102.10/5  
  6.Niedźwiecki Patryk       Azymut Siedliska     101            29.13/2       22.25/3       51.38/1       50.39/12     102.17/6  
  7.Ściborski Dariusz        Wawel Kraków         30 3010        33.02/6       32.11/11      65.13/5       58.18/14     123.31/7  
  8.Wojarski Miłosz          MUKS Gliwice         22             40.22/7       37.17/12      77.39/8       46.49/10     124.28/8  
  9.Mucha Maciej             Ogniwo Piekiełko     38 3810        49.49/10      31.34/9       81.23/9       43.07/7      124.30/9  
 10.Matląg Michał            Patria Młynne        31             67.22/16      28.21/7       95.43/13      33.47/3      129.30/10 
 11.Listopad Krystian        Wawel Kraków         30 3038        52.07/14      32.02/10      84.09/10      47.04/11     131.13/11 
 11.Mróz Piotr               Wawel Kraków         30 3022        50.50/12      41.59/13      92.49/12      38.24/5      131.13/11 
 13.Kaszuba Bartosz          Azymut Dębów         122            27.40/1       99.42/14     127.22/14      37.34/4      164.56/13 
   .Ciupa Rafał              Azymut Siedliska     101            52.02/13  NKl      /    NKl      /        53.59/13  NKl      /   
   .Wilczek Gerald           Patria Młynne        31 3126        56.06/15      30.06/8       86.12/11           /             /   
   .Guzik Maciej             Ogniwo Piekiełko     38 3815        46.31/8            /             /    DNF      /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M16                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wojarski Michał          MUKS Gliwice         22 2215        34.29/1       23.01/2       57.30/1       43.00/2      100.30/1  
  2.Bodziony Michał          Strzała Wielogłowy   34 3403        38.05/2       22.12/1       60.17/2       40.42/1      100.59/2  
  3.Miśtal Jędrzej           Wawel Kraków         30 3004        44.43/3       35.58/5       80.41/3       51.32/4      132.13/3  
  4.Pietroń Paweł            Patria Młynne        31 3115        53.22/4       29.29/4       82.51/5       54.40/5      137.31/4  
  5.Leśnicki Marcin          Azymut Dębów         122            55.30/5       25.11/3       80.41/3       64.57/7      145.38/5  
  6.Lekan Adam               Azymut Siedliska     101            58.33/6       44.45/7      103.18/6       55.50/6      159.08/6  
  7.Niedźwiecki Adrian       Azymut Siedliska     101            75.11/7       39.19/6      114.30/7       51.18/3      165.48/7  
 
Końcowe wyniki kategorii           : M18-21                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Moszkowicz Paweł         Wawel Kraków         30             46.46/1       16.36/1       63.22/1       64.43/1      128.05/1  
  2.Kruk Piotr               Azymut Dębów         122            51.38/2       24.22/5       76.00/4       69.53/2      145.53/2  
  3.Miśtal Mateusz           Wawel Kraków         30 3097        54.40/5       23.36/4       78.16/5       99.15/3      177.31/3  
   .Leśniak Piotr            Wawel Kraków         30 3016        53.35/4       21.47/3       75.22/3   DNF      /    NKl      /   
   .Matras Daniel            Patria Młynne        31 3119        53.20/3       21.16/2       74.36/2            /             /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M35                       1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zwonek Paweł             Rowerowanie.pl       ROW            49.08/2       21.53/1       71.01/1       56.38/2      127.39/1  
  2.Klimasz Józef            Indywidualnie        IND            50.11/3       27.58/2       78.09/2       54.17/1      132.26/2  
  3.Konieczny Robert         Szybkie Żółwie Krakó ŻÓŁ            67.24/4       31.12/3       98.36/3      102.08/4      200.44/3  
  4.Lichota Remigiusz        KS Kościelec Chrzanó 148            88.09/5       33.56/4      122.05/4      109.48/5      231.53/4  
  5.Pędowski Wojciech        MUKS Gliwice         22 2206        91.58/6       57.35/5      149.33/5       99.43/3      249.16/5  
   .Skorupa Mariusz          MUKS Gliwice         22 2203        44.09/1   NKl      /    NKl      /    DNF      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki kategorii           : M45-50                    1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kryjomski Jerzy          KS Kościelec Chrzanó 148            25.57/1       22.35/1       48.32/1       48.27/2       96.59/1  
  2.Wojarski Krzysztof       MUKS Gliwice         22 2214        26.23/2       23.21/2       49.44/2       47.19/1       97.03/2  
 
Końcowe wyniki kategorii           : OPEN                      1.E           2.E       Raz. 2.E          3.E       Raz. 3.E       
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gargała Eugeniusz        Indywidualnie        IND            45.30/1       50.54/1       96.24/1       95.21/2      191.45/1  
   .Wojarska Kamila          MUKS Gliwice         22             56.49/2   NKl      /    NKl      /        76.46/1   NKl      /