I EDYCJA "LIMANOWA CUP" 2002 r.
WYNIKI OFICJALNE

 

KATEGORIA K-10N

1.

MÓL MAŁGORZATA

UKS PATRIA

36,07

2.

SŁAWIŃSKA KAROLINA

UKS GIGANT

37,11

3.

ZAJĄC DOROTA

UKS STRZAŁA

38,20

4.

USZKO PAULINA

UKS STRZAŁA

41,11

5.

RĄCZKOWSKA KLAUDIA

UKS PATRIA

42,11

6.

MIKA GABRIELA

UKS GIGANT

42,55

7.

MIKA PATRYCJA

UKS GIGANT

43,12

8.

DYZIO NATALIA

WAWEL

43,29

9.

PAŁYS PATRYCJA

WAWEL

45,59

10.

FAŁOWSKA ANNA

UKS STRZAŁA

46,38

11.

WIŚNIOWSKA EWA

UKS STRZAŁA

48,49

12.

RUCHAŁA DOMINIKA

UKS STRZAŁA

48,52

13.

KĘDRA KAROLINA

UKS PATRIA

49,59

14.

BUBULA ALEKSANDRA

UKS OGNIWO

51,16

15.

USZKO KAROLINA

UKS STRZAŁA

52,39

16.

SOCHACKA KAROLINA

UKS PATRIA

53,14

17.

FURTAK AGATA

UKS PATRIA

53,49

18.

MROŻEK DANUTA

UKS PATRIA

54,25

19.

KONIECZNA MARIANNA

SZYBKIE ŻÓŁWIE

62,16

20.

OPIOŁA MONIKA

UKS PATRIA

132,00

 

KATEGORIA M-10N

1.

MATLĄG MICHAŁ

UKS PATRIA

41,09

2.

KASIŃSKI KRZYSZTOF

UKS PATRIA

45,39

3.

SMOTER PRZEMYSŁAW

UKS PATRIA

50,36

4.

MUCHA MACIEJ

UKS OGNIWO

53,23

5.

ZABRZEŃSKI ALBERT

UKS PATRIA

53,44

6.

WNĘK MACIEJ

UKS PATRIA

53,51

7.

DUDEK MICHAŁ

UKS PATRIA

63,02

8.

LESIAK MICHAŁ

UKS PATRIA

63,08

9.

WILCZEK GERALD

UKS PATRIA

64,02

10.

ZIMIRSKI MATEUSZ

UKS PATRIA

66,11

11.

SOCHACKI BARTŁOMIEJ

UKS PATRIA

66,12

12.

MATRAS KAMIL

UKS PATRIA

70,50

13.

DOMITER ARTUR

UKS PATRIA

75,43

-

ZAMORA SZYMON

UKS PATRIA

NKL

-

WÓJTOWICZ PIOTR

UKS PATRIA

NKL

 

KATEGORIA K-12

1.

MOZDYNIEWICZ KAMILA

UKS STRZAŁA

38,10

2.

FARON PAULINA

UKS STRZAŁA

39,53

3.

DRMLA PATRYCJA

WAWEL

40,47

4..

KRÓL MONIKA

UKS STRZAŁA

45,56

5.

MIKA DOMINIKA

UKS GIGANT

49,20

6.

BĄDEK MAŁGORZATA

UKS PATRIA

50,14

7.

KALISZ KLAUDIA

UKS STRZAŁA

52,22

8.

MAGIERA DARIA

UKS STRZAŁA

52,56

9.

GŁÓD JOANNA

UKS GIGANT

53,02

10.

CZOP BEATA

UKS STRZAŁA

55,09

11.

FAŁOWSKA EDYTA

UKS STRZAŁA

55,34

12.

LOREK KATARZYNA

UKS STRZAŁA

56,56

13.

SMOTER EDYTA

UKS PATRIA

58,35

14.

MICHALIK IZABELA

UKS GIGANT

59,40

15.

MARCISZ IZABELA

UKS OGNIWO

60,08

16.

CZERNEK KATARZYNA

UKS OGNIWO

61,26

17.

PYŁKO KATARZYNA

UKS OGNIWO

62,36

18.

CHUDY KATARZYNA

UKS OGNIWO

68,54

19.

KORNAŚ JOANNA

UKS STRZAŁA

74,57

20.

KOLAWA JOANNA

UKS PATRIA

77,09

21.

ORZESZEK ANITA

UKS OGNIWO

84,27

22.

KITA BEATA

UKS PATRIA

104,08
 

KATEGORIA M-12

1.

BODZIONY MICHAŁ

UKS STRZAŁA

30,17

2.

ZAJĄC MATEUSZ

UKS STRZAŁA

34,24

3.

ZARZEKA ZBIGNIEW

UKS STRZAŁA

41,48

4.

PIETROŃ PAWEŁ

UKS PATRIA

41,53

5.

KAMIŃSKI KAMIL

UKS STRZAŁA

44,20

6.

RYŚ MACIEJ

UKS PATRIA

46,35

7.

MIKA MICHAŁ

UKS GIGANT

49,47

8.

PYZIK TOMASZ

UKS GIGANT

50,37

9.

KONIECZNY MATEUSZ

SZYBKIE ŻÓŁWIE

51,09

10.

ZAJĄC MICHAŁ

UKS STRZAŁA

65,58

11.

MICZOŁEK SZYMON

UKS GIGANT

73,19

12.

JASIŃSKI KRZYSZTOF

UKS GIGANT

75,22

13.

ORLECKI MATEUSZ

UKS GIGANT

91,24

14.

HEJMO TOMASZ

MUKS CHRZANOVIA

98,48

-

KĘDRA BARTŁOMIEJ

UKS PATRIA

NKL

-

SOBCZAK DAWID

UKS PATRIA

NKL

-

ODZIOMEK ALBERT

UKS PATRIA

NKL

-

PTASZEK TOMASZ

UKS PATRIA

NKL

-

SKUPIEŃ MICHAŁ

UKS STRZAŁA

NKL

-

ZAMORA KRZYSZTOF

UKS PATRIA

NKL

-

FURTAK TOMASZ

UKS PATRIA

NKL

-

MROŻEK KRZYSZTOF

UKS PATRIA

NKL

-

WÓJCIK PAWEŁ

UKS PATRIA

NKL
 

KATEGORIA K-14

1.

GÓROWSKA JUSTYNA

UKS STRZAŁA

29,32

2.

RUCHAŁA DOROTA

UKS STRZAŁA

37,10

3.

GONDEK EDYTA

UKS STRZAŁA

42,44

4.

BODZIONY ANNA

UKS STRZAŁA

50,51

5.

LEŚNIAK MAGDALENA

UKS OGNIWO

52,50

6.

ODZIOMEK ANNA

UKS PATRIA

54,17

7.

GOLONKA ANNA

UKS PATRIA

56,17

8.

KALISZ KATARZYNA

UKS OGNIWO

56,34

9.

GŁÓD AGNIESZKA

UKS GIGANT

59,44

10.

GŁÓD DOROTA

UKS GIGANT

60,01

11.

WOJDYLAK MAŁGORZATA

UKS PATRIA

60,24

12.

PTASZEK KAROLINA

UKS OGNIWO

60,36

13.

SARATA IWONA

UKS OLIMPIJCZYK

66,44

14.

WILCZEK IWONA

UKS OGNIWO

68,47

15.

CZERNEK AGNIESZKA

UKS OLIMPIJCZYK

69,12

16.

DUDZIK EWELINA

UKS OLIMPIJCZYK

73,20

17.

WÓJTOWICZ SABINA

UKS PATRIA

88,45

18.

PIĘTOŃ BEATA

UKS OLIMPIJCZYK

90,01

19.

MRÓZEK PAULINA

UKS OGNIWO

95,13

20.

HANUSIAK MARIA

MUKS CHRZANOVIA

100,14

21.

WÓJCIK ANNA

UKS OGNIWO

101,56

22.

SZEWCZYK ANNA

UKS OGNIWO

104,02

23.

KOLAWA MARCELINA

UKS OGNIWO

107,48

24.

SOLSKA MONIKA

UKS OLIMPIJCZYK

110,00

25.

BUBULA MAŁGORZATA

UKS OLIMPIJCZYK

110,20

26.

LEŚNIAK MONIKA

UKS OLIMPIJCZYK

112,00

27.

SZUMILAS MAGDALENA

UKS OLIMPIJCZYK

112,25

28.

KULIG KINGA

UKS OLIMPIJCZYK

118,31

29.

STYPUŁA IWONA

UKS OLIMPIJCZYK

128,35

-

BIERNAT URSZULA

UKS OLIMPIJCZYK

NKL
 

KATEGORIA M-14

1.

ZIAJA MATEUSZ

UKS NAWOJOWIANIE

35,12

2.

MATRAS DANIEL

UKS PATRIA

37,21

3.

MUCHA KAROL

UKS OGNIWO

41,20

4.

SMOTER ARTUR

UKS PATRIA

41,44

5.

CZOP MACIEJ

UKS STRZAŁA

42,45

6.

KINDRAT ADAM

WAWEL

43,09

7.

SOBCZAK MARIUSZ

UKS PATRIA

45,21

8.

KALISZ JERZY

UKS STRZAŁA

46,45

9.

KRÓL SZYMON

UKS OGNIWO

52,29

10.

PIÓRKOWSKI SEBASTIAN

UKS OGNIWO

54,28

11.

GAJDOSZ GRZEGORZ

UKS GIGANT

55,16

12.

WOJDYLAK WOJCIECH

UKS PATRIA

58,53

13.

GÓRECKI MARIUSZ

UKS OGNIWO

60,05

14.

SŁAWIŃSKI TOMASZ

UKS GIGANT

61,28

15.

KITA MARCIN

UKS PATRIA

69,10

16.

KASIŃSKI KRZYSZTOF

UKS OGNIWO

71,58

17.

WIKTOR PIOTR

UKS PATRIA

72,00

18.

ZACZYK MATEUSZ

UKS NAWOJOWIANIE

83,45

19.

OLESIAK NIKODEM

UKS GIGANT

85,35

20.

WOŁOSZCZAKIEWICZ KAMIL

MUKS CHRZANOVIA

88,54

21.

CZERNEK JAROSŁAW

UKS OGNIWO

95,04

22.

LEŚNIAK KAMIL

UKS PATRIA

99,49

23.

ŚMIERCIAK JAROSŁAW

UKS PATRIA

107,07

24.

MALEC JAROSŁAW

UKS OGNIWO

109,07

25.

WIECZOREK SZCZEPAN

UKS OGNIWO

115,00

26.

KARWAŃSKI MICHAŁ

MUKS CHRZANOVIA

123,25

-

SAJDAK WOJCIECH

UKS PATRIA

NKL

-

MROŻEK PAWEŁ

UKS PATRIA

NKL

-

BUBULA GRZEGORZ

UKS OLIMPIJCZYK

NKL

-

CEPIELIK MARCIN

UKS PATRIA

NKL

 

KATEGORIA K-16

1.

GÓROWSKA JOANNA

UKS STRZAŁA

41,12

2.

LEŚNIAK BEATA

UKS STRZAŁA

48,36

3.

DUPLAK MAŁGORZATA

UKS PATRIA

48,46

4.

MYSZKOWSKA EDYTA

5 GIMNAZJUM

59,12

5.

PETERESZAJN KATARZYNA

UKS OGNIWO

62,28

6.

STANKIEWICZ KAROLINA

WAWEL

64,57

7.

STYPUŁA MONIKA

UKS OLIMPIJCZYK

65,06

8.

CZERNEK MARZENA

UKS OLIMPIJCZYK

68,00

10.

BAŁUSZYŃSKA JUSTYNA

5 GIMNAZJUM

69,28

11.

TAJDUŚ DANUTA

UKS OLIMPIJCZYK

71,45

12.

POLAK AGATA

UKS OGNIWO

72,05

13.

WOŹNIAK MAGDALENA

UKS OLIMPIJCZYK

74,04

14.

DUDZIK MAGDALENA

UKS OLIMPIJCZYK

76,59

15.

SOBCZAK ZUZANNA

UKS OLIMPIJCZYK

118,34

16.

NIEĆ JOANNA

5 GIMNAZJUM

137,00

17.

HATLAŚ MONIKA

5 GIMNAZJUM

146,00

18.

LEGUTKO KAROLINA

5 GIMNAZJUM

152,00

-

MORDARSKA SYLWIA

UKS STRZAŁA

NKL

 

KATEGORIA M-16

1.

MAZUREK FILIP

WAWEL

26,25

2.

WARMUZ TOBIASZ

WAWEL

32,14

3.

KAPUSTA JAROSŁAW

UKS STRZAŁA

35,51

4.

KALISZ DAMIAN

UKS STRZAŁA

37,48

5.

PIETROŃ PIOTR

UKS PATRIA

43,59

6.

GÓROWSKI PAWEŁ

UKS STRZAŁA

45,10

7.

LEŚNIAK PIOTR

UKS OGNIWO

47,08

8.

DUCHNIK PIOTR

UKS OGNIWO

50,14

9.

BOJANOWSKI PIOTR

MUKS CHRZANOVIA

60,03

10.

TATKOWSKI JAKUB

UKS PATRIA

68,17

11.

PAPIEŻ MATEUSZ

UKS PATRIA

71,10

12.

WOJTAS MARCIN

MUKS CHRZANOVIA

73,52

13.

POPŁAWSKI DOMINIK

MUKS CHRZANOVIA

77,25

14.

KALISZ MACIEJ

UKS OGNIWO

77,55

15.

TATKOWSKI MATEUSZ

UKS PATRIA

82,24

16.

KITA WALDEMAR

UKS PATRIA

119,00

 

KATEGORIA OPEN

1.

KRYJOMSKI JERZY

MUKS CHRZANOVIA

21,27

2.

KONIECZNY ROBERT

SZYBKIE ŻÓŁWIE

34,09

3.

BOREK EDWARD

UKS NAWOJOWIANIE

34,41

4.

MOZDYNIEWICZ LUCJAN

UKS STRZAŁA

39,45

5.

JĘDRZEJEK MARCIN

UKS PATRIA

42,55

6.

RYŚ PAWEŁ

UKS PATRIA

48,45