Wszyscy zgłoszeni: 370

Belarus (3)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel BLR1955M607204875+++
2Nadzeya KhrapinaPeleng-Vimpel BLR1948K65440310+++
3Aelita SukhadolavaPeleng-Vimpel BLR1962K55254645+++

Belgium (1)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1van Loon MichelMil OL1964M50-+++

Czech Republic (3)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Michał i Hania MastelaOB Havířov2015KM10R2032311+++
2Rafał MastelaOB Havířov1973M352032312+++
3Klawun Kendray Werner GeorgeTJ Lokomotiva Teplice1942M752112867+++

Germany (2)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Lucy ThiermannOLV Potsdam2006K12236096+++
2Sven ThiermannOLV Potsdam1971M458071927+++

Israel (3)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Enrique ZezynskiLev Hasharon - Menashe1959M55590917+++
2Dror Ziporilev hashron1963M508222222+++
3Yoav MathovASA Jerusalem1988M21A2083338--+

Latvia (28)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Martin BurshAUTOSTARTS.LV1975M408485008+++
2Agrita BurshaAUTOSTARTS.LV1977K402011771+++
3Martin PetersonAUTOSTARTS.LV1983M21A8001983++-
4Jēkabs SegliņšAlnisOK/JNSC2004M142036451+++
5Oskars ŠķiņķisAlnisOK/JNSC2004M142102509+++
6Gustavs PlonisAlnisOK/JNSC2006M122102505+++
7Māra KrūmiņaAlnisOK/JNSC2005K122006355+++
8Markuss Brasavs MuižnieksAlnisOK/JNSC2004M142102502+++
9Ričards ZībertsAlnisOK/JNSC2005M122102504+++
10Sindija Letīcija BrakmaneAlnisOK/JNSC2005K122102514+++
11Edvards KrūmiņšAlnisOK/JNSC2005M122102501+++
12Aivis ŠiliņšAlnisOK/JNSC1997M202006352+++
13Arleta ApsīteAlnisOK/JNSC2002K167203234+++
14Māra SegliņaAlnisOK/JNSC2007K102036452+++
15Luīze PloneAlnisOK/JNSC2009K102102506+++
16Laura KrūmiņaAlnisOK/JNSC2007K10364180+++
17Anna BuholcaAlnisOK/JNSC2003K142102515+++
18Kevins ŠvalbeAlnisOK/JNSC2007M108445588+++
19Krista StrautnieceAlnisOK/JNSC1993K21A2102520+++
20Endijs TitomersAlnisOK/JNSC1997M201302611+++
21Rihards KrūmiņšAlnisOK/JNSC2000M181302618+++
22Signe SirmāAlnisOK/JNSC2000K187203256+++
23Ralfs Jānis EižvertiņšAlnisOK/JNSC2002M161302624+++
24Artūrs FreimanisAlnisOK/JNSC2002M161302623+++
25Aiga ŠvalbeAlnisOK/JNSC1981K351418233+++
26Ilze JumiķeAlnisOK/JNSC2007K102102503+++
27Gerda SirmāAlnisOK/JNSC1965K507203476+++
28Inguna ČākureAlnisOK/JNSC1965K502800114+++

Poland (314)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Rysiek Pręcikowski1970M45-+++
2Andrzej Kłak1971M45430372+++
3Józef KlimaszSzarotki RZESZÓW1962M55418956+++
4Ryszard JakielaszekGKS Luzino1949M658631450+++
5Dariusz HanasDrużyna Wilka1971M45--+-
6Oliwia BąbaPatria Młynne2003K14886354+++
7Karol BałazińskiPatria Młynne2006M12413365+++
8Anna CzachuraPatria Młynne2004K14886357+++
9Milena DudekPatria Młynne2008K10N412138+++
10Maciej DuplakPatria Młynne2007M10412173+++
11Krzysztof FitrzykPatria Młynne2002M16-+++
12Magdalena FitrzykPatria Młynne2007K10412359+++
13Olga KozłowskaPatria Młynne2001K162021371+++
14Maria KozłowskaPatria Młynne2001K1620211372+++
15Wiktoria KozłowskaPatria Młynne1999K18345998+++
16Maksymilian KrólPatria Młynne2008M10N413366+++
17Nikodem OdroniecPatria Młynne2010M10N-+++
18Dawid KurnytaPatria Młynne2009M10N-+++
19Piotr MamalaPatria Młynne1999M18413357+++
20Magdalena MamalaPatria Młynne2007K10413353+++
21Katarzyna MatlągPatria Młynne2007K10N-+++
22Oskar MordarskiPatria Młynne2008M10413367+++
23Sandra OdroniecPatria Młynne2008K10N-+++
24Małgorzata SrokaPatria Młynne2002K16886352+++
25Klaudia ZelekPatria Młynne2003K14886351+++
26Filip ZelekPatria Młynne2009M10-+++
27Martyna ZelekPatria Młynne2008K10413362+++
28Antoni BałazińskiPatria Młynne2009M10N-+++
29Magdalena SadzikowskaKOS BNO SZCZECIN2003K142090689+++
30Andrzej SadzikowskiKOS BNO SZCZECIN1971M452090698+++
31Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły1947M702800471+++
32Janusz WiejackiPUKS Młode Orły1965M502800617+++
33Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły2003K14431908+++
34Tomasz ChorośPUKS Młode Orły2000M181403092+++
35Natalia FilipczakPUKS Młode Orły2000K188640914+++
36Magdalena SzmulkowskaPUKS Młode Orły1997K20412394+++
37Dagmara DominiakPUKS Młode Orły1997K21E7205967+++
38Zuzanna WańczykPUKS Młode Orły1997K21E1396729+++
39Magdalena WańczykPUKS Młode Orły1969K45412387+++
40Tomasz Seredyński1998OPEN-+++
41Hanna Fijałkowska1985K35-+++
42Filip JanowskiSpójnia Warszawa2005M128080305+++
43Piotr JanowskiSpójnia Warszawa1965M508020665+++
44Urszula CzerkawskaUKS Sparta Czyżowice1962K552036945+++
45Wacław CzerkawskiUKS Sparta Czyżowice1960M55435239+++
46Julita MordarskaPatria Młynne2011KM10R-+++
47Andrzej KrupińskiPUKS Młode Orły1969M45332597+++
48Weronika MachowskaUKS OSiR Góra Kalwaria1986K21E886315+++
49Adam SzmulkowskiPUKS Młode Orły1993M21E2023845+++
50Jakub PrasałPUKS Młode Orły1993M21A2023858+++
51Łukasz KrupaUKS OSiR Góra Kalwaria1990OPEN7205049+++
52Zosia DzikGórzanka Nawojowa Góra2010KM10R424261+++
53Mirosław DzikGórzanka Nawojowa Góra1971M45428768+++
54Krzysztof WojarskiBielsko-Biała O-Team1960M55412345+++
55Zofia SłońskaWKS Wawel2002K162077837+++
56Antonina SłońskaWKS Wawel2007K122074453+++
57Marek SłońskiWKS Wawel1969M452074452+++
58Artur UrygaWKS Wawel2010KM10R2114865+++
59Sławomir UrygaWKS Wawel1976M402114853+++
60Michał GarbacikWKS Wawel1995M21E8638445+++
61Julia SmieszekPOL, Indywidualny Dolnośląskie2000OPEN7205879+++
62Robert SmieszekPOL, Indywidualny Dolnośląskie1965M507205880+++
63Marek TopórWKS Wawel1973M401415143+++
64Monika TopórWKS Wawel1970K457204933+++
65Magdalena TopórWKS Wawel2001K161407898+++
66Michał TopórWKS Wawel1998M20886305+++
67Anna Klaus-Uryga1975K40-++-
68MARTA PODGÓRSKAKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2007K102801059+++
69SANDRA SIKORAKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2007K102801064+++
70ANTONI CHODLEWSKIKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2008M102801067+++
71JAKUB LUDWINKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2007M102801069+++
72PATRYK KAWALAKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2004M14886343+++
73HANNA DZIERWAKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2001K168636524+++
74ZUZANNA OHLASZENYKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2001K168638444+++
75JERZY KRYJOMSKIKS KOŚCIELEC CHRZANÓW1958M55886350+++
76Grzegorz WójcikWKS Wawel1974M401415146++-
77Paweł WójcikWKS Wawel2005M121415144+++
78Natalia WójcikWKS Wawel2002K161411019+++
79Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa1950M657089011+++
80Kornelia Nowicka-BieleckaUKS Siódemka1974K401390881+++
81Tadeusz BieleckiUKS Siódemka1974M40418925+++
82Aleksandra BieleckaUKS Siódemka2000K18895238+++
83Michał BieleckiUKS Siódemka2004M14418979+++
84Marta BieleckaUKS Siódemka2008K10N361818+++
85Rafał SzablaFarmazony O-Team1988M21A7207727+++
86Feliks SzablaFarmazony O-Team2015KM10R886320+++
87Aleksandra KujańskaFarmazony O-Team1988OPEN-+++
88Adam StalkaAKInO Kraków1995M21A-+++
89Jerzy SudołSudoł1957M6044757+--
90Justyna DzikGórzanka Nawojowa Góra1997K20428767+++
91Michał KalataPaulinum Jelenia Góra1989M21E8160889+++
92Mariusz PLESIŃSKIHKS Azymut Mochy1973M407200192+++
93Paweł WiśniewskiWKS Wawel1974M359101301+++
94Przemysław CzaplaWKS Wawel1974M408281274+++
95Pola NiessnerWKS Wawel2007K128635047+++
96Piotr NiessnerWKS Wawel1963M502057145+++
97Teresa BugajWKS Wawel1968K452114867+++
98Stanisław KruczekWKS Wawel1948M6554021+++
99Lila MielnikWKS Wawel2010KM10R886324++-
100Łukasz MielnikWKS Wawel1977OPEN1391132++-
101Stanisław MielnikWKS Wawel2010KM10R886359++-
102Paweł MoszkowiczWKS Wawel1967M21E886325+++
103Anna MoszkowiczWKS Wawel2005K122114866+++
104Julia MoszkowiczWKS Wawel2008K102114855+++
105Michał MoszkowiczWKS Wawel2011KM10R887006+++
106Ola MoszkowiczWKS Wawel2013KM10R887008+++
107Piotr DargaczGymnasion Offenbach e.V.1977M402080320+++
108Monika MoszkowiczWKS Wawel1976OPEN2114858+++
109Mirosław MarekInO.Maniak1978M357205881+++
110Andrzej MoniakValvex1965M50-+++
111Natalia Delińska1 Brygada Logistyczna1984K21A-+++
112Tymon Litewka1 Brygada Logistyczna2006M12-+++
113Michał WłodarczykKS ARTEMIS1949M652053628+++
114Mariusz Skorupagórzanka nawojowa góra1970M45428775+++
115Julia BonatKS Spójnia1998K202016943+++
116Monika BorkowskaKS Spójnia2003K142016949+++
117Filip JanowskiKS Spójnia2005M128080305+++
118Piotr JanowskiKS Spójnia1965M508280665+++
119Tadeusz PatejkoKS Spójnia1948M65881200+++
120Patrycja PatejkoKS Spójnia1988K21A8623612+++
121Zuzanna PatejkoKS Spójnia2012KM10R7160612+++
122Przemysław PatejkoKS Spójnia1982M352800176+++
123Tomasz Domin1975M40-+++
124Bartosz NiebielskiUKS Falenica1971M401418723+++
125Robert SzajnaWKS Wawel1969M457204931++-
126Jaśmina OlejnikWKS Wawel2008K102114862+++
127Ewa OlejnikWKS Wawel1976K402114868+++
128Tomasz OlejnikWKS Wawel1976M402114869+++
129Katarzyna BiegunWKS Wawel2000OPEN2114851+++
130Sławomir WIERTELAKSzarotki1973M40418963+++
131Bogusława SłońskaWKS Wawel1976K401414200+++
132Ilona Śliwczyńskaindywidualnie1978K357121278+++
133Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa1959M558280359+++
134Małgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa1958K558080258+++
135Zygmunt Wroniczindiwidualnie1944M70-+++
136Marek PietrusińskiKS Artemis1956M602035173+++
137Kacper PodworskiUKS,, OSiR2005M12418960+++
138Jan MajowskiUKS,, OSiR2005M12338297+++
139Jakub ŁąckiUKS,, OSiR2006M12338295+++
140Mikołaj WasilewskiUKS,, OSiR2005M12338300+++
141Karol DąbrowskiUKS,, OSiR2005M12345982+++
142Lena BorkowskaUKS,, OSiR2006K12412166+++
143Paulina DzwonkowskaUKS,, OSiR2006K12418961+++
144Barbara SobiepanekUKS,, OSiR2006K12338299+++
145Julia ŁąckaUKS,, OSiR2007K10338298+++
146Ilona PowichrowskaUKS,, OSiR2004K14889672+++
147Klaudia FijałkowskaUKS,, OSiR2004K14338294+++
148Zuzanna SobiepanekUKS,, OSiR2004K14338293+++
149Dawid GładeckiUKS,, OSiR2000M18435250+++
150Karolina RosochackaUKS,, OSiR2000K18886318+++
151Władysław MachowskiUKS,, OSiR1959M552086529+++
152Magdalena Machowska-ŁąckaUKS,, OSiR1983K21A301332+++
153Patryk RoterGórzanka Nawojowa Góra1996OPEN-+++
154Agnieszka LeśnickaUKS Azymut Dębów2002K168008007+++
155Karol HubaUKS Azymut Dębów2000M188636600+++
156Michał KrukUKS Azymut Dębów1999M188636599+++
157Rafał GąsiorUMKS Kwidzyn2002M162090697+++
158Hanna PerfikowskaUMKS Kwidzyn2004K142077834+++
159Paweł PerfikowskiUMKS Kwidzyn2007M102090686+++
160Natalia PudlisUMKS Kwidzyn2002K162067687+++
161Filomena ChabieraUNTS Warszawa2007K101408271+++
162Anna Gąsienica-SamekUNTS Warszawa2003K141408268+++
163Anna Górnicka-AntonowiczUNTS Warszawa1968K45895015+++
164Julia MianowskaUNTS Warszawa2001K16886685+++
165Antonina MianowskaUNTS Warszawa2007K101408261+++
166Aleksandra NitschUNTS Warszawa2003K148280803+++
167Bartłomiej OlszewskiUNTS Warszawa2002M161403087+++
168Michał PierzchałaUNTS Warszawa2001M16886683+++
169Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa2004M14886671+++
170Feliks KaźmierczakUNTS Warszawa2009M10N886672+++
171Witold WierzbickiUNTS Warszawa2004M141408256+++
172Adam Gąsienica-SamekUNTS Warszawa2006M121408267+++
173Dominik WrzeszczUKS Orlik Rajbrot0M16-+++
174Weronika WrzeszczUKS Orlik Rajbrot0K12-+++
175Bartłomiej JastrzębskiUKS Orlik Rajbrot0M12-+++
176Jarosław BartczakUMKS Orkan1968M45887093+++
177Janusz BohaczekUMKS Orkan1952M65413376+++
178Bartłomiej KrasuskiTeam 3601970M459700406+++
179Mirosław Stępień1982M35-+++
180Józef ForystekWKS Wawel1966M508180366+++
181Adam LisiakUKS Orientuś Łódź2005M127200171+++
182Paweł LisiakUKS Orientuś Łódź1974M40887247+++
183Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl1972M21E7202764+++
184Tomasz MichalakUNTS Warszawa1969M457300277+++
185Kacper MichalakUNTS Warszawa2001M169060601+++
186Andrzej Moniak1965M50-+++
187Maciej ChabrosAzymut Siedliska1995M21A2048185+++
188Karol WęgrzynAzymut Siedliska1997M202048189+++
189Jan GrosmanAzymut Siedliska1998M202048196+++
190Jakub WęgrzynAzymut Siedliska1998M202048198+++
191Joanna BanachAzymut Siedliska2001K16430913+++
192Weronika StankiewiczAzymut Siedliska2002K16430939+++
193Dawid MakowskiAzymut Siedliska2003M14430912+++
194Jan PrzegonAzymut Siedliska2003M14439941+++
195Jan MnichAzymut Siedliska2003M14430918+++
196Szczepan GilewskiAzymut Siedliska2003M14430950+++
197Sandra NiedźwieckaAzymut Siedliska2003K14430936+++
198Paweł GrosmanAzymut Siedliska2002M16430916+++
199Kacper KozakAzymut Siedliska2005M12430902+++
200Kamil RabiegaAzymut Siedliska2005M12430911+++
201Ewelina BożekAzymut Siedliska2007K10430905+++
202Marta SierkowskaAzymut Siedliska2007K10430910+++
203Wiktor Wałczuk PiechAzymut Siedliska2006M10N430943+++
204Zuzanna Wałczuk PiechAzymut Siedliska2001K10N430908+++
205Daniel BekierAzymut Siedliska2006M10N430926+++
206Elżbieta Pawlos-DorociczSzarotki 1981K352077840+++
207Aneta KaźmierczakUKS Orientuś Łódź1995K21E8211095+++
208Jacek OlasUKS Orientuś Łódź1969M457200161+++
209Karolina JahnzBWD WKP-W1984K21A2103951+++
210Jakub DobrowolskiKU AZS UMCS Lublin2003M147203221+++
211Piotr DobrowolskiKU AZS UMCS Lublin1973M402057129+++
212Stanisław SołowiejKU AZS UMCS Lublin1975M407203223+++
213Marek PlichKU AZS UMCS Lublin1964M50887406+++
214Konrad PietrzakKU AZS UMCS Lublin1986M21E7203228+++
215Wiktoria PlichKU AZS UMCS Lublin2014KM10R887414+++
216Marcin WalczakKU AZS UMCS Lublin1983M357203224+++
217Ewa TarnowskaKU AZS UMCS Lublin1971K457203226+++
218Mirosław TarnowskiKU AZS UMCS Lublin1964M507203227+++
219Emilia MurekHKS Azymut Mochy2006K12997824+++
220Patrycja PieśniakHKS Azymut Mochy2006K12505082+++
221Lidia PiwowarHKS Azymut Mochy2002K162801123+++
222Magdalena ZającHKS Azymut Mochy2002K162801125+++
223Monika ŁakomaHKS Azymut Mochy1991K21A8636513+++
224Katarzyna DurzyńskaHKS Azymut Mochy1992K21A8636511+++
225Barbara NowakHKS Azymut Mochy1970K45997889+++
226Paweł MichalczakHKS Azymut Mochy2006M12412422+++
227Alex GrobelnyHKS Azymut Mochy2002M162801121+++
228Nikodem SeidelHKS Azymut Mochy2001M167300453+++
229Krzysztof MolHKS Azymut Mochy1975M408636515+++
230Andrzej GallaHKS Azymut Mochy1959OPEN842660+++
231Elżbieta GolinowskaHKS Azymut Mochy1980K358636514+++
232Paweł GolinowskiHKS Azymut Mochy1979M357200181--+
233Piotr MurawskiHKS Azymut Mochy1973M407200180+++
234Ewa MurawskaHKS Azymut Mochy1972K45412413+++
235Marta MurawskaHKS Azymut Mochy1998K207200182+++
236Rafał MurawskiHKS Azymut Mochy2007M10412404+++
237Mirosław Jerlecki3. RWT SP1965M502086641+++
238Krzysztof Włodarczyk1986OPEN-+++
239Mariusz OpiołaGórzanka Nawojowa Góra1982M21E-+++
240Sławomir KrzyminiewskiUKS Dębołęka1973M407208173+++
241Kamil GuzalUKS Dębołęka1987M21A7208178+++
242Mariusz JarosJW 2399 Świętoszów1990M21E440244+++
243Joanna GrabowskaWKS Wawel1979K35413356+++
244Urszula TrykozkoTeam 3601969K45900424+++
245Waldemar MarszałekJastrzębie-Zdrój1973M352032328+++
246Patryk MarszałekJastrzębie-Zdrój2005M122032319+++
247Maria MarszałekJastrzębie-Zdrój1974K402032317+++
248Dawid MarszałekJastrzębie-Zdrój2010M10N2032326+++
249Zbigniew Wrzosekind. mazowsze1970M457207728+++
250Zuzanna SzymańskaTeam 360º1977K40981643+++
251Kazimierz DuraWKS Śląsk Wrocław1939M7554119+++
252Irena MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1962K45886657+++
253Paweł MorawskiUKS Azymut 45 Gdynia1962M55500661+++
254Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1999K21E9201833+++
255Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1996K21E7204094+++
256Bartłomiej BachIndywidualnie1990M21A-+++
257Mateusz WiktorowiczLKS Górzanka Nawojowa Góra1981M35-+++
258Piotr LewandowskiATZ Racibórz1975M402105322++-
259Małgorzata i Justyna LewandowskaATZ Racibórz2011KM10R2105322+--
260Justyna i Małgorzata LewandowskaATZ Racibórz2014KM10R2105322-+-
261Jan AntonowiczUNTS Warszawa2005M128636188+++
262Lena ChabieraUNTS Warszawa2003K168444999+++
263Jarosław BorgielUKS Sparta Czyżowice1997M202032321+++
264JACEK ŻELAZOStart Kluska Głogów Młp.1970OPEN--+-
265Rafał Walicki17 WBZ Międzyrzecz-hks Mochy1978M352036957+++
266Rafał MianowskiUNTS Warszawa1973M40886687++-
267Karol GaliczBKS Wataha Warszawa1986M21E7771986+++
268Julia KrempińskaUKS Azymut Pabianice2003K168640908+++
269Marta KołodziejczykUKS Azymut Pabianice2003K14887216+++
270Katarzyna KoncUKS Azymut Pabianice1975K407202778+++
271Franek KrempińskiUKS Azymut Pabianice2007M121260703+++
272Kuba WiśniewskiUKS Azymut Pabianice2007M102061725+++
273Maciej SztranekUKS Azymut Pabianice2006M122043890+++
274Jan SztranekUKS Azymut Pabianice2003M141407621+++
275Konrad PłóciennikUKS Azymut Pabianice2000M18887245+++
276Łukasz GryzioUKS Azymut Pabianice1988M21E887235+++
277Tomasz TkaczukUKS Azymut Pabianice1979M357900030+++
278Piotr KrempińskiUKS Azymut Pabianice1976M407202779+++
279Adam WiśniewskiUKS Azymut Pabianice2010M10N887252+++
280Małgorzata WiśniewskaUKS Azymut Pabianice1976OPEN887246+++
281Justyna GarczarekUKS "Grom" Sokolniki1994K21A2048150+++
282Anna WiercińskaMKS Metalowiec Łódź1988K21A2067726++-
283Piotr WiercińskiMKS Metalowiec Łódź1956M601394894++-
284Urszula Byrdy Bielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej (BSRS)1990K21A362806++-
285Władysław Pietrzykowski Bielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej (BSRS)1945M7044760++-
286Kamila Wiśniewska Bielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej (BSRS)2003K14428777++-
287Kacper KucaWKS Wawel1999M21E8636525+++
288Piotr Zwonek1967M50--+-
289Marcin Zwonek2008M10N--+-
290Justyna Zwonek2011KM10R--+-
291Marlena BorychowskaGKS Luzino1988K21E2015830+++
292Mariusz BorychowskiGKS Luzino1972M452066443+++
293Wiesław KoziołGKS Luzino1969M452015825+++
294Grzegorz SkocelasGKS Luzino1990M21A2015823+++
295Natalia KahsGKS Luzino1992K21A2066442+++
296Damian ZagulakGKS Luzino1992M21A2066441+++
297Sławomir Kobierowski7 BOW Słupsk1981M352066446+++
298Mateusz SporyszBSRS1993M21A428780-+-
299Marta MichnoWKS Wawel 2005K122114859+++
300Maciej JurczykUKS Sparta Czyżowice1998M202028220+++
301Piotr JurczykUKS Sparta Czyżowice1969M452028215+++
302Przemek Mossakowski1960M451411188+++
303Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa2002M161986001+++
304Iwona Lamparska3.RWT SP Balice1973K40-+++
305Maja LamparskaWKS Wawel2005K122114854+++
306Michał KrzysztyńskiWKS Wawel2000M181401474+++
307Jakub KijakWKS Wawel2000M188640922+++
308Tomasz NitschUNTS Warszawa1971M458022971+++
309Joanna NitschUNTS Warszawa1973K402043896++-
310Wojciech ŻesławskiWKS Wawel1967M509119669++-
311Arkadiusz Kujda1 Brygada Logistyczna1979M10N1401466+++
312Ignacy SłomczyńskiOrientuś2003M147200167+++
313Robert SłomczyńskiOrientuś1972M45-+++
314Piotr PerfikowskiUMKS Kwidzyn1976M40332526+++

Romania (5)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Tamas ReluSport Club SPRIA Baia Sprie1973M408637582+++
2Tamas DenisaSport Club SPRIA Baia Sprie1999K188632786+++
3Grigor CostanGarage Racing Baia Mare1958M551006665+++
4Lucas TamasSport Club NORD Baia Mare2006M121301770+++
5Mutiu OvidiuUniversity Sport Club Craiova1970M451006666+++

Russian Federation (3)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Boris Krylovprincip1957M607201637+++
2Ilya Temnikovprincip1995M21A1393759+++
3Olya Temnikovaprincip1965K502024949+++

Slovakia (3)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Igor RoháčATU Kosice1943M65307263+++
2Ján KuchtaATU Kosice1957M602051335+++
3Darina PoloniováATU Kosice1947K65416514+++

Sweden (1)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Håkan AnderssonHalmstad ok1974M409741203+++

Switzerland (1)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Matthias Scherrer1952M659737919+++

Ukraine (3)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Tamara Zenchenko1960K551300265+++
2Victor MikhaylovOdessa Team1973M409777503+++
3Andrii KozyrievKSO Korostishev1973M401710000+++