Wszyscy zgłoszeni: 310

Patria Młynne (26)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Klaudia Zelek2003K16886351+++
2Małgorzata Sroka2002K16886353+++
3Filip Zelek2009M10-+++
4Oskar Mordarski2008M10-+++
5Dawid Kurnyta2009M10-+++
6Król Maksymilian2008M10-+++
7Duplak Maciej2007M12-+++
8Martyna Zelek2008K10-+++
9Anna Czachura2004K14886352+++
10Olga Kozłowska2001K18-+++
11Filip Fiejtek2010M10N-+++
12Jakub Frey2008M10N-+++
13Łącki Paweł2007M12-+++
14Mamala Magdalena2007K12-+++
15Król Krystian2011KM10R-+++
16Anna Papież2008K10N-+++
17Anna Deska2008K10N-+++
18Julita Mordarska2011KM10R-+++
19Bartłomiej Zelek2012KM10R-+++
20Nikodem Odroniec2010M10N-+++
21Antoni Bałaziński2010M10N-+++
22Karol Bałaziński2006M12-+++
23Anna Juszczak2011KM10R-+++
24Maria Kozłowska2001OPEN-+++
25Sandra Odroniec2008K10N-+++
26Magdalena Fitrzyk2007K12-+--

KS KOŚCIELEC CHRZANÓW (7)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Marta Podgórska2007K122801059+++
2Gabriela Podgórska2009K102801053+++
3Antoni Chodlewski2008M122801057+++
4Szymon Chodlewski2008M102801054+++
5Zuzanna Ohlaszeny2001K188638444+++
6Agata Lechowska2005K142801066+++
7Jerzy Kryjomski1958M60886350+++

WKS WAWEL (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Abu Szajna1972M457204931+++

UKS Azymut Dębów (7)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Jakub Kruk2005M142015836+++
2Agnieszka Leśnicka2002K168008007+++
3Aleksandra Orzechowska2003K16886651+++
4Michał Kruk1999M208636599+++
5Karol Huba2000M188636600+++
6Szymon Roman2003M16886653+++
7Daniel Wołowiec2004M142015829+++

UKS Kometa (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Jolanta Wysocka1956K60886619+++
2Andrzej Wysocki1951M65222893+++

Akademik TU Košice (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Igor Roháč1943M70307263+++
2Ján Kuchta0M602051335+++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Tomasz Domin1975M407504300+++

Górzanka Nawojowa Góra (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Mirosław Dzik1971M45428768+++
2Justyna Dzik1997K21A428767+++
3Zosia Dzik2010KM10R424261+++
4Kamil Janko1996M21A-+++

WKS WAWEL (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Teresa Bugaj1968K502114867+++

UKS Falenica (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Bartosz Niebielski1971M451418723+++

Szarotki RZESZÓW (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Józef Klimasz1962M552023852+++

10BKPanc/Azymut Mochy (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Paweł Golinowski1979M358648666+++
2Elżbieta Golinowska1980K358636514+++

WKS Wawel (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Piotr Niessner1963M558200663+++
2Pola Niessner2007K128635047+++

ATZ Racibórz (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Małgorzata i Justyna Lewandowskie2011KM10R--++
2Piotr Lewandowski1975M402105322-++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Przemysław Mossakowski1960M501411188+++

Wawel (5)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Paweł Moszkowicz1967M352114866+++
2Ania Moszkowicz2005K14-+++
3Julia Moszkowicz2008K10-+++
4Michał Moszkowicz2011KM10R--++
5Aleksandra Moszkowicz2013KM10R--++

KU AZS WAT (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Tadeusz Wolejszo1951M651390888+++

WKS WAWEL (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Stanislaw Kruczek1948M7054021+++

KU AZS WAT (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Jerzy Parzewski1952M651391133+++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Bartłomiej Krasuski1970M459700406+++

HKS Azymut Mochy (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1MARIUSZ PLESINSKI1973M407200192+++

KS Artemis (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Marek Pietrusiński1956M602035173+++

Szarotki/21blog (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Elzbieta Pawlos-Dorocicz1981K352077840+++

InO.Maniak (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Mirosław Marek1978M357205881+++

Patria Młynne (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Piotr Pietroń1987M21E123456+++

WKS Wawel Kraków podsekcja wielicka (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Michał Wojarski1990M21E502201+++

UKS Technik Ruciane-Nida (5)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Małgorzata Bączek2001K188636995+++
2Dariusz Bączek1965M509201530+++
3Mateusz Pańkowski1984M21A9101596+++
4Marek Szczepański1954M608651327+++
5Jędrzej Bączek2010M10N-+++

UKS Sparta Czyżowice (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Maciej Jurczyk1998M202028220+++

Stowarzyszenie Team 360º (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Ilona Śliwczyńska1978K357121278+++

BKS Wataha Warszawa (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Bartosz Stopczyński2006M121986005+++

UMKS ORKAN (6)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Jarosław Bartczak1968M50887093+++
2Halina Biziuk1957K609102814+++
3Janusz Bohaczek1952M65413376+++
4Regina Łuńska1956K60413394+++
5Zbigniew Łuński1952M65413395+++
6Filip Bartczak2012KM10R412001+++

WKS Wawel (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Piotr Dargacz1977M402080320+++
2Anna Podstawa1985K21A-+-+

RCI Kraków (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Marcin Kutkiewicz1980M358650891+++

WKS Wawel (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Wojciech Żesławski1967M509119669+++
2Mateusz Żesławski2004M149119229+++
3Jakub Żesławski2005M149119779+++

WKS Wawel (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Bogusława Słońska1976K401414200+++

Wks Wawel (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Grzegorz Wójcik1974M401415146+++
2Paweł Wójcik2005M141415144+++
3Natalia Wójcik2002K161411019+++

Valvex (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Andrzej Moniak1965M50-+++
2Zofia Moniak2003OPEN-+++

KS Spójnia Warszawa (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Andrzej Krochmal1956M609040156+++
2Piotr Krochmal2010KM10R300612+++

UKS Sparta Czyżowice (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Urszula Czerkawska1962K552036945+++
2Wacław Czerkawski1960M55435239+++
3Piotr Jurczyk1969M452028215+++

KU AZS UMCS Lublin (5)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Ewa Tarnowska1971K45887425+++
2Mirosław Tarnowski1964M50887427+++
3Zbigniew Mańka1954M60887410+++
4Jerzy Hiller1947M70887422+++
5Hubert Szuryga1968M50887415+++

Team 360 (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Urszula Trykozko1969K45900424+++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Tomasz Seredyński1998OPEN7980990+++

UKS OSiR Góra Kalwaria (18)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Olga Wasilewska2008K10418960+++
2Julia Łącka2007K12338298+++
3Lena Borkowska2006K12338293+++
4Barbara Sobiepanek2006K12338299+++
5Paulina Dzwonkowska2006K12418961+++
6Julia Tywonek2001K181422869+++
7Magdalena Machowska-Łącka1983K35301332+++
8Antoni Wasilewski2008M10338295+++
9Jakub Łącki2006M121419866+++
10Karol Dąbrowski2005M14435250+++
11Mikołaj Wasilewski2005M14338300+++
12Jan Tywonek2005M14418964+++
13Jan Majowski2005M141419864+++
14Kacper Podworski2005M141419863+++
15Maksymilian Sobiepanek2004M14338294+++
16Dawid Gładecki2000M181419857+++
17Łukasz Łącki1982M357205049+++
18Władysław Machowski1959M552086529+++

InO.Maniak (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Mirosław Marek1978M357205881+++

10 BKPanc (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Michał Kalata 1989M21E8160889+++
2Grzegorz Stężycki1982M358648671+++

KS ARTEMIS (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Michał Włodarczyk1949M652053628+++

indiwidualnie (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Zygmunt Wronicz1944M70-+++

Jastrzębie-Zdrój (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Patryk Marszałek2005M142032319+++
2Maria Marszałek1974K402032317+++
3Dawid Marszałek2010M10N2032326+++

LKS Górzanka Nawojowa Góra (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Mateusz Wiktorowicz1981M352127779+++

RCI Kraków (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Iwona Lamparska1973K458650892+++

WKS Wawel (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Maja Lamparska2005K148636994+++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Marcin Czyżewski1982M35-+++

Ogre OK/SC (15)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Nauris Neimanis1992M21A9180007+++
2Kristers Sidorovs2005M141399856+++
3Andris Svilans2002M168655433+++
4Ronalds Aleksans2004M141399848+++
5Rudolfs Valters2003M161399844+++
6Audris Odo Vitolins2005M142011724+++
7Emils Fisers2005M141399858+++
8Emils Sulcs2006M121399846+++
9Markuss Peseckis2006M121399860+++
10Renars Grasis2007M121399845+++
11Lukass Silins2007M122119200+++
12Adrians Kugenieks2006M121399855+++
13Emils Gustavs Gulbis2005M141399850+++
14Toms Kalva2006M121006152+++
15Patricija Valaine2007K128663211+++

Australopers Tasmania (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Robert Elson1952M659200580+++
2Jan Hardy1953K651418737+++

KU AZS WAT WARSZAWA (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Jan Kukuryka 1947M701401457+++
2Mirosław Rogala1957M601401472+++

Gymnasion Offenbach (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Martin Garzorz1965M502080318-++

KarMar (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Karina Jezierska1979K351+--
2Marcin Lasocki1979M352+--

MKS MOS Wrocław (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Wiktor Kociuba2008M108644895+++
2Marek Kociuba1980M35-+++

BdsUOT Warszawa (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Jan RAPINCZUK1974M401977306+++

Baník Ostrava (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Vlastimil Dvořák1949M6551370+++

UKS Azymut Dębów (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Anna Kulec1990K21A--++

Indywidualnie (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Wojciech Denkowski1963M55--+-

Polisportiva "G.Masi" (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Karol Gabrowski1980M352084613+++

OLV Landshut (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Meissner Ralph1953M657205957+++
2Meissner Britta1990K21A8123488+++

Ogre OK/SC (5)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Edgars Bremze1974M402021289+++
2Elīze Bremze2005K142086764+++
3Elma Bremze2008K102012421+++
4Elēna Bremze2013KM10R1399859+++
5Dace Stīpniece1976OPEN1399843+++

(1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Marta Siedlecka1971OPEN-+++

UKS Azymut Siedliska (34)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Nikola Malec2007K12430918+++
2Zuzanna Mielko2008K10430913+++
3Ewelina Bożek2007K12430914+++
4Oliwia Sudak2007K12430906+++
5Filip Batyra2008M10N430910+++
6Jakub Kiersztyn2008M10N430908+++
7Daniel Bekier2007M12430904+++
8Dawid Pióro2007M12430915+++
9Maciej Ptak2008M10N430905+++
10Jakub Kardasz2006M12430911+++
11Marlena Wasilewska2007K12430916+++
12Karolina Sokal2007K12430925+++
13Wiktoria Litwin2007K12430934+++
14Jakub Gamza2007M12430928+++
15Igor Czyszkowski2006M12430932+++
16Krzysztof Przegon2007M12430938+++
17Marcin Mnich2006M12430929+++
18Sebastian Bojko2002M16430907+++
19Marcin Smyk2002M16430945+++
20Weronika Stankiewicz2002K162048182+++
21Dawid Makowski2003M162048196+++
22Szczepan Gilewski2003M162048185+++
23Jan Przegon2003M16430939+++
24Jan Grosman1998M202048189+++
25Rafał Ciupa1993M21A430941+++
26Michał Rycaj1995M21A430943+++
27Patryk Niedźwiecki1993M21A2048184+++
28Paweł Grosman2002M16430944+++
29Filip Stankiewicz1997M21A2048179+++
30Anna Grosman1971K452048198+++
31Hanna Grosman2008K10N430912+++
32Dorota Czarny1973K45430917+++
33Szymon Kłoczek1995M21A430902+++
34Jakub Żukowski2008KM10R430948+++

HS Team (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Mateusz Miśtal1989M21A7203232+++

UNTS Warszawa (7)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Kacper Michalak2001M188655941+++
2Tomasz Michalak1969M457300277+++
3Aleksandra Szindler2007K124644435+++
4Bartłomiej Olszewski2002M161403087+++
5Jan Bednarski1998M21E8040198+++
6Joanna Parfianowicz1964K50895011+++
7Julia Mianowska2001K188221001+++

C.S. SPRIA Baia Sprie (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Relu Tămaș0M458637582+++

C.S. NORD Baia Mare (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Lucas Tămaș0M121301770+++

C.S. Garage Racing Baia Mare (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Costan Grigor0M551116667+++

C.S.U Craiova (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Ovidiu Mutiu0M409000105+++

PUKS Młode Orły (8)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Józef Kmieciński1947M702800471+++
2Oliwia ZIELIŃSKA2003K168650819+++
3Magdalena SZMULKOWSKA1997K21A8654431+++
4Dagmara DOMINIAK1997K21E7205967+++
5Natalia Filipczak2000K188640914+++
6Maria Kmiecińska2009KM10R412118+++
7Franciszek Kmieciński2012KM10R412117+++
8Michał Zieliński2008KM10R300688+++

KU AZS UMCS Lublin (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Stanisław Sołowiej1975M407203223+++

OB Tvrdosin (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Juraj Vajduliak1961M45416573+++

OK Kaliningrad (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Sergey Ivanov1980M352090421+++

UMKS Kwidzyn (8)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Hanna Perfikowska2004K168653296+++
2Paweł Perfikowski2007M122090686+++
3Piotr Perfikowski1976M402077834+++
4Władysław Cepurdej2006M12332535+++
5Katarzyna Cepurdej2004K14332546+++
6Nina Cepurdej2003K16332518+++
7Oleksandr Cepurdej1958M60332542+++
8Maciej Gostkiewicz1974M402111028+++

Promehanika.lv-Bearings (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Valters Freidenfelds1969M452008868+++

Górzanka Nawojowa Góra (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Mariusz Skorupa1970M45428775+++

Indywidualny (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Łukasz Mielnik1977OPEN-+++
2Lila Mielnik2010K10N-+++
3Staś Mielnik2010M10N-+++

WKS Wawel (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Monika Topór1970K457204933+++
2Marek Topór1973M451407898+++
3Michał Topór1998M20886305+++

WKS "WAWEL" (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Małgorzata Wicha1991K21E9101800+++

Spójnia Warszawa (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Krzysztof Urbaniak0M50670819+++

HKS Azymut Mochy (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Rafał Walicki1978M408270678+++

PionerSK (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Elena Soloveva1958K552055111+++
2Mikhail Solovev1956M602055122+++
3Boris Krylov1957M607201637+++

Indywidualnie (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Sławomir Janusz1973M45418963+++

WKS Wawel (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Piotr Pisarek1969M451391132+++
2Kordian Pisarek2006M122114852+++

indywidualnie (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Mariusz Bukowiec1985M35-+++

Khimki (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Misha Chernykh2002M168643721+++
2Zoya Chernykh2002K168638312+++
3Sergey Chernykh1962M558638340+++
4Elena Sologubova1964K508643714+++

Lev Hasharon Menashe (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Hagai Lederer1980M352071070+++
2Shalev Lederer2009KM10R--+-

KU AZS UMCS Lublin (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Łukasz Nestorowicz1985M21E887416+++
2Jarosław Parys1989M21A887418+++
3Konrad Koguciuk1991M21A887420+++

Ogre OK/SC (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Liva Eliza Andersone2006K128656804+++
2Jekabs Toms Andersons2004M148656779+++

Krnov (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Jan Hrouza1954M602106888+++
2Jirina Hrouzova1961OPEN2106890+++

5 pułk artylerii Sulechów (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Krzysztof MOL1975M408636515+++
2Katarzyna DURZYŃSKA1992K21A8636511+++

LUKS Azymek Zdzieszowice (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Damian Hyla2001M181394741+++
2Bogumiła Hyla1974K401394733+++
3Natalia Hyla2008K10N-+++

WKS Wawel (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Tomas Tichy1992M21A88629592+++

Orlik Rajbrot (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Weronika Wrzyszcz2006K12-+++
2Patryk Hec0M10N-+++

InO SCI (3)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Kuba Stanny1979M352077795-++
2Agnieszka Stanna2005K142077793-++
3Kasia i Daniel Stanni2010KM10R2077794-++

Sachsen-Marathon (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Werner Klawun1942M758662453+++

OK Saldus (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Elina Andersone1976K407204925+++

WKS Wawel Kraków (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Paweł Biederman1971M45887009+++
2Lilianna Etterle-Biederman1973K45886342+++
3Adrianna Biederman2000K188120200+++
4Marcin Biederman1998M21E8070598+++

Ogre OK/SC (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Patriks Gustavs Rinkevičs2005M148077000+++
2Ieva Štāle1973OPEN-+++

Ogre OK/SC (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Liba Luize Eltermane2006K122011713+++

Strefa Przygód (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Jakub Wolski1987M21A-+++

MKS Metalowiec Łódź (4)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Piotr Wierciński1956M601394894+++
2Hanna Parafiniuk2006K12-+++
3Martyna Śmigielska2008K10-+++
4Weronika Śmigielska2008K10-+++

InO Jura (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Szymon Mysza208M10N-+++

UMKS KWIDZYN (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Zbigniew Mądrzyński1956M609102706+++

KOS BnO Szczecin (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Mateusz Kula2003M188636996+++
2Maja Kula2007K128627923+++

RCI Kraków (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Magdalena Sobczak0K35-+++

Górzanka Nawojowa Góra (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Roman Blimke1946M702036941+++

KU AZS WAT Warszawa (2)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Grzegorz Łoniewski1982M21E7205965+++
2Emilia Romanowicz1990K21A2015828+++

KU AZS WAT Warszawa (1)
lp.Imię i NazwiskoRok ur.KategoriaNr. SIE1E2E3
1Sławomir Kurzawiński0M21E888969+++