Wszyscy zgłoszeni: 370

M10N (11)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Maksymilian KrólPatria Młynne2008
413366+++
2Nikodem OdroniecPatria Młynne2010
-+++
3Dawid KurnytaPatria Młynne2009
-+++
4Antoni BałazińskiPatria Młynne2009
-+++
5Feliks KaźmierczakUNTS Warszawa2009
886672+++
6Wiktor Wałczuk PiechAzymut Siedliska2006
430943+++
7Daniel BekierAzymut Siedliska2006
430926+++
8Dawid MarszałekJastrzębie-Zdrój2010
2032326+++
9Adam WiśniewskiUKS Azymut Pabianice2010
887252+++
10Marcin Zwonek2008
--+-
11Arkadiusz Kujda1 Brygada Logistyczna1979
1401466+++

K10N (5)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Milena DudekPatria Młynne2008
412138+++
2Katarzyna MatlągPatria Młynne2007
-+++
3Sandra OdroniecPatria Młynne2008
-+++
4Marta BieleckaUKS Siódemka2008
361818+++
5Zuzanna Wałczuk PiechAzymut Siedliska2001
430908+++

KM10R (14)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Michał i Hania MastelaOB Havířov2015
2032311+++
2Julita MordarskaPatria Młynne2011
-+++
3Zosia DzikGórzanka Nawojowa Góra2010
424261+++
4Artur UrygaWKS Wawel2010
2114865+++
5Feliks SzablaFarmazony O-Team2015
886320+++
6Lila MielnikWKS Wawel2010
886324++-
7Stanisław MielnikWKS Wawel2010
886359++-
8Michał MoszkowiczWKS Wawel2011
887006+++
9Ola MoszkowiczWKS Wawel2013
887008+++
10Zuzanna PatejkoKS Spójnia2012
7160612+++
11Wiktoria PlichKU AZS UMCS Lublin2014
887414+++
12Małgorzata i Justyna LewandowskaATZ Racibórz2011
2105322+--
13Justyna i Małgorzata LewandowskaATZ Racibórz2014
2105322-+-
14Justyna Zwonek2011
--+-

M10 (9)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Maciej DuplakPatria Młynne2007
412173+++
2Oskar MordarskiPatria Młynne2008
413367+++
3Filip ZelekPatria Młynne2009
-+++
4ANTONI CHODLEWSKIKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2008
2801067+++
5JAKUB LUDWINKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2007
2801069+++
6Paweł PerfikowskiUMKS Kwidzyn2007
2090686+++
7Rafał MurawskiHKS Azymut Mochy2007
412404+++
8Kevins ŠvalbeAlnisOK/JNSC2007
8445588+++
9Kuba WiśniewskiUKS Azymut Pabianice2007
2061725+++

K10 (16)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Magdalena FitrzykPatria Młynne2007
412359+++
2Magdalena MamalaPatria Młynne2007
413353+++
3Martyna ZelekPatria Młynne2008
413362+++
4MARTA PODGÓRSKAKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2007
2801059+++
5SANDRA SIKORAKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2007
2801064+++
6Julia MoszkowiczWKS Wawel2008
2114855+++
7Jaśmina OlejnikWKS Wawel2008
2114862+++
8Julia ŁąckaUKS,, OSiR2007
338298+++
9Filomena ChabieraUNTS Warszawa2007
1408271+++
10Antonina MianowskaUNTS Warszawa2007
1408261+++
11Ewelina BożekAzymut Siedliska2007
430905+++
12Marta SierkowskaAzymut Siedliska2007
430910+++
13Māra SegliņaAlnisOK/JNSC2007
2036452+++
14Luīze PloneAlnisOK/JNSC2009
2102506+++
15Laura KrūmiņaAlnisOK/JNSC2007
364180+++
16Ilze JumiķeAlnisOK/JNSC2007
2102503+++

M12 (24)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Karol BałazińskiPatria Młynne2006
413365+++
2Filip JanowskiSpójnia Warszawa2005
8080305+++
3Lucas TamasSport Club NORD Baia Mare2006
1301770+++
4Paweł WójcikWKS Wawel2005
1415144+++
5Tymon Litewka1 Brygada Logistyczna2006
-+++
6Filip JanowskiKS Spójnia2005
8080305+++
7Kacper PodworskiUKS,, OSiR2005
418960+++
8Jan MajowskiUKS,, OSiR2005
338297+++
9Jakub ŁąckiUKS,, OSiR2006
338295+++
10Mikołaj WasilewskiUKS,, OSiR2005
338300+++
11Karol DąbrowskiUKS,, OSiR2005
345982+++
12Adam Gąsienica-SamekUNTS Warszawa2006
1408267+++
13Bartłomiej JastrzębskiUKS Orlik Rajbrot0
-+++
14Adam LisiakUKS Orientuś Łódź2005
7200171+++
15Kacper KozakAzymut Siedliska2005
430902+++
16Kamil RabiegaAzymut Siedliska2005
430911+++
17Paweł MichalczakHKS Azymut Mochy2006
412422+++
18Gustavs PlonisAlnisOK/JNSC2006
2102505+++
19Ričards ZībertsAlnisOK/JNSC2005
2102504+++
20Edvards KrūmiņšAlnisOK/JNSC2005
2102501+++
21Patryk MarszałekJastrzębie-Zdrój2005
2032319+++
22Jan AntonowiczUNTS Warszawa2005
8636188+++
23Franek KrempińskiUKS Azymut Pabianice2007
1260703+++
24Maciej SztranekUKS Azymut Pabianice2006
2043890+++

K12 (14)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Antonina SłońskaWKS Wawel2007
2074453+++
2Pola NiessnerWKS Wawel2007
8635047+++
3Anna MoszkowiczWKS Wawel2005
2114866+++
4Lena BorkowskaUKS,, OSiR2006
412166+++
5Paulina DzwonkowskaUKS,, OSiR2006
418961+++
6Barbara SobiepanekUKS,, OSiR2006
338299+++
7Weronika WrzeszczUKS Orlik Rajbrot0
-+++
8Emilia MurekHKS Azymut Mochy2006
997824+++
9Patrycja PieśniakHKS Azymut Mochy2006
505082+++
10Māra KrūmiņaAlnisOK/JNSC2005
2006355+++
11Sindija Letīcija BrakmaneAlnisOK/JNSC2005
2102514+++
12Lucy ThiermannOLV Potsdam2006
236096+++
13Marta MichnoWKS Wawel 2005
2114859+++
14Maja LamparskaWKS Wawel2005
2114854+++

M14 (14)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1PATRYK KAWALAKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2004
886343+++
2Michał BieleckiUKS Siódemka2004
418979+++
3Krzysztof WójtowiczUNTS Warszawa2004
886671+++
4Witold WierzbickiUNTS Warszawa2004
1408256+++
5Dawid MakowskiAzymut Siedliska2003
430912+++
6Jan PrzegonAzymut Siedliska2003
439941+++
7Jan MnichAzymut Siedliska2003
430918+++
8Szczepan GilewskiAzymut Siedliska2003
430950+++
9Jakub DobrowolskiKU AZS UMCS Lublin2003
7203221+++
10Jēkabs SegliņšAlnisOK/JNSC2004
2036451+++
11Oskars ŠķiņķisAlnisOK/JNSC2004
2102509+++
12Markuss Brasavs MuižnieksAlnisOK/JNSC2004
2102502+++
13Jan SztranekUKS Azymut Pabianice2003
1407621+++
14Ignacy SłomczyńskiOrientuś2003
7200167+++

K14 (16)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Oliwia BąbaPatria Młynne2003
886354+++
2Anna CzachuraPatria Młynne2004
886357+++
3Klaudia ZelekPatria Młynne2003
886351+++
4Magdalena SadzikowskaKOS BNO SZCZECIN2003
2090689+++
5Oliwia ZielińskaPUKS Młode Orły2003
431908+++
6Monika BorkowskaKS Spójnia2003
2016949+++
7Ilona PowichrowskaUKS,, OSiR2004
889672+++
8Klaudia FijałkowskaUKS,, OSiR2004
338294+++
9Zuzanna SobiepanekUKS,, OSiR2004
338293+++
10Hanna PerfikowskaUMKS Kwidzyn2004
2077834+++
11Anna Gąsienica-SamekUNTS Warszawa2003
1408268+++
12Aleksandra NitschUNTS Warszawa2003
8280803+++
13Sandra NiedźwieckaAzymut Siedliska2003
430936+++
14Anna BuholcaAlnisOK/JNSC2003
2102515+++
15Marta KołodziejczykUKS Azymut Pabianice2003
887216+++
16Kamila Wiśniewska Bielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej (BSRS)2003
428777++-

M16 (12)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Krzysztof FitrzykPatria Młynne2002
-+++
2Rafał GąsiorUMKS Kwidzyn2002
2090697+++
3Bartłomiej OlszewskiUNTS Warszawa2002
1403087+++
4Michał PierzchałaUNTS Warszawa2001
886683+++
5Dominik WrzeszczUKS Orlik Rajbrot0
-+++
6Kacper MichalakUNTS Warszawa2001
9060601+++
7Paweł GrosmanAzymut Siedliska2002
430916+++
8Alex GrobelnyHKS Azymut Mochy2002
2801121+++
9Nikodem SeidelHKS Azymut Mochy2001
7300453+++
10Ralfs Jānis EižvertiņšAlnisOK/JNSC2002
1302624+++
11Artūrs FreimanisAlnisOK/JNSC2002
1302623+++
12Maciej NowakowskiBKS Wataha Warszawa2002
1986001+++

K16 (18)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Olga KozłowskaPatria Młynne2001
2021371+++
2Maria KozłowskaPatria Młynne2001
20211372+++
3Małgorzata SrokaPatria Młynne2002
886352+++
4Zofia SłońskaWKS Wawel2002
2077837+++
5Magdalena TopórWKS Wawel2001
1407898+++
6HANNA DZIERWAKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2001
8636524+++
7ZUZANNA OHLASZENYKS KOŚCIELEC CHRZANÓW2001
8638444+++
8Natalia WójcikWKS Wawel2002
1411019+++
9Agnieszka LeśnickaUKS Azymut Dębów2002
8008007+++
10Natalia PudlisUMKS Kwidzyn2002
2067687+++
11Julia MianowskaUNTS Warszawa2001
886685+++
12Joanna BanachAzymut Siedliska2001
430913+++
13Weronika StankiewiczAzymut Siedliska2002
430939+++
14Lidia PiwowarHKS Azymut Mochy2002
2801123+++
15Magdalena ZającHKS Azymut Mochy2002
2801125+++
16Arleta ApsīteAlnisOK/JNSC2002
7203234+++
17Lena ChabieraUNTS Warszawa2003
8444999+++
18Julia KrempińskaUKS Azymut Pabianice2003
8640908+++

M18 (9)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Piotr MamalaPatria Młynne1999
413357+++
2Tomasz ChorośPUKS Młode Orły2000
1403092+++
3Dawid GładeckiUKS,, OSiR2000
435250+++
4Karol HubaUKS Azymut Dębów2000
8636600+++
5Michał KrukUKS Azymut Dębów1999
8636599+++
6Rihards KrūmiņšAlnisOK/JNSC2000
1302618+++
7Konrad PłóciennikUKS Azymut Pabianice2000
887245+++
8Michał KrzysztyńskiWKS Wawel2000
1401474+++
9Jakub KijakWKS Wawel2000
8640922+++

K18 (6)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Wiktoria KozłowskaPatria Młynne1999
345998+++
2Natalia FilipczakPUKS Młode Orły2000
8640914+++
3Tamas DenisaSport Club SPRIA Baia Sprie1999
8632786+++
4Aleksandra BieleckaUKS Siódemka2000
895238+++
5Karolina RosochackaUKS,, OSiR2000
886318+++
6Signe SirmāAlnisOK/JNSC2000
7203256+++

M20 (8)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Michał TopórWKS Wawel1998
886305+++
2Karol WęgrzynAzymut Siedliska1997
2048189+++
3Jan GrosmanAzymut Siedliska1998
2048196+++
4Jakub WęgrzynAzymut Siedliska1998
2048198+++
5Aivis ŠiliņšAlnisOK/JNSC1997
2006352+++
6Endijs TitomersAlnisOK/JNSC1997
1302611+++
7Jarosław BorgielUKS Sparta Czyżowice1997
2032321+++
8Maciej JurczykUKS Sparta Czyżowice1998
2028220+++

K20 (4)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Magdalena SzmulkowskaPUKS Młode Orły1997
412394+++
2Justyna DzikGórzanka Nawojowa Góra1997
428767+++
3Julia BonatKS Spójnia1998
2016943+++
4Marta MurawskaHKS Azymut Mochy1998
7200182+++

M21E (11)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Adam SzmulkowskiPUKS Młode Orły1993
2023845+++
2Michał GarbacikWKS Wawel1995
8638445+++
3Michał KalataPaulinum Jelenia Góra1989
8160889+++
4Paweł MoszkowiczWKS Wawel1967
886325+++
5Marcin Krasuskiorienteering.waw.pl1972
7202764+++
6Konrad PietrzakKU AZS UMCS Lublin1986
7203228+++
7Mariusz OpiołaGórzanka Nawojowa Góra1982
-+++
8Mariusz JarosJW 2399 Świętoszów1990
440244+++
9Karol GaliczBKS Wataha Warszawa1986
7771986+++
10Łukasz GryzioUKS Azymut Pabianice1988
887235+++
11Kacper KucaWKS Wawel1999
8636525+++

K21E (7)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Dagmara DominiakPUKS Młode Orły1997
7205967+++
2Zuzanna WańczykPUKS Młode Orły1997
1396729+++
3Weronika MachowskaUKS OSiR Góra Kalwaria1986
886315+++
4Aneta KaźmierczakUKS Orientuś Łódź1995
8211095+++
5Zuzanna MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1999
9201833+++
6Maja MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1996
7204094+++
7Marlena BorychowskaGKS Luzino1988
2015830+++

M21A (12)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Martin PetersonAUTOSTARTS.LV1983
8001983++-
2Jakub PrasałPUKS Młode Orły1993
2023858+++
3Rafał SzablaFarmazony O-Team1988
7207727+++
4Adam StalkaAKInO Kraków1995
-+++
5Yoav MathovASA Jerusalem1988
2083338--+
6Maciej ChabrosAzymut Siedliska1995
2048185+++
7Kamil GuzalUKS Dębołęka1987
7208178+++
8Bartłomiej BachIndywidualnie1990
-+++
9Ilya Temnikovprincip1995
1393759+++
10Grzegorz SkocelasGKS Luzino1990
2015823+++
11Damian ZagulakGKS Luzino1992
2066441+++
12Mateusz SporyszBSRS1993
428780-+-

K21A (11)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Natalia Delińska1 Brygada Logistyczna1984
-+++
2Patrycja PatejkoKS Spójnia1988
8623612+++
3Magdalena Machowska-ŁąckaUKS,, OSiR1983
301332+++
4Karolina JahnzBWD WKP-W1984
2103951+++
5Monika ŁakomaHKS Azymut Mochy1991
8636513+++
6Katarzyna DurzyńskaHKS Azymut Mochy1992
8636511+++
7Krista StrautnieceAlnisOK/JNSC1993
2102520+++
8Justyna GarczarekUKS "Grom" Sokolniki1994
2048150+++
9Anna WiercińskaMKS Metalowiec Łódź1988
2067726++-
10Urszula Byrdy Bielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej (BSRS)1990
362806++-
11Natalia KahsGKS Luzino1992
2066442+++

M35 (12)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Rafał MastelaOB Havířov1973
2032312+++
2Paweł WiśniewskiWKS Wawel1974
9101301+++
3Mirosław MarekInO.Maniak1978
7205881+++
4Przemysław PatejkoKS Spójnia1982
2800176+++
5Mirosław Stępień1982
-+++
6Marcin WalczakKU AZS UMCS Lublin1983
7203224+++
7Paweł GolinowskiHKS Azymut Mochy1979
7200181--+
8Waldemar MarszałekJastrzębie-Zdrój1973
2032328+++
9Mateusz WiktorowiczLKS Górzanka Nawojowa Góra1981
-+++
10Rafał Walicki17 WBZ Międzyrzecz-hks Mochy1978
2036957+++
11Tomasz TkaczukUKS Azymut Pabianice1979
7900030+++
12Sławomir Kobierowski7 BOW Słupsk1981
2066446+++

K35 (6)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Hanna Fijałkowska1985
-+++
2Ilona Śliwczyńskaindywidualnie1978
7121278+++
3Elżbieta Pawlos-DorociczSzarotki 1981
2077840+++
4Elżbieta GolinowskaHKS Azymut Mochy1980
8636514+++
5Joanna GrabowskaWKS Wawel1979
413356+++
6Aiga ŠvalbeAlnisOK/JNSC1981
1418233+++

M40 (26)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Martin BurshAUTOSTARTS.LV1975
8485008+++
2Tamas ReluSport Club SPRIA Baia Sprie1973
8637582+++
3Sławomir UrygaWKS Wawel1976
2114853+++
4Marek TopórWKS Wawel1973
1415143+++
5Grzegorz WójcikWKS Wawel1974
1415146++-
6Tadeusz BieleckiUKS Siódemka1974
418925+++
7Mariusz PLESIŃSKIHKS Azymut Mochy1973
7200192+++
8Przemysław CzaplaWKS Wawel1974
8281274+++
9Piotr DargaczGymnasion Offenbach e.V.1977
2080320+++
10Victor MikhaylovOdessa Team1973
9777503+++
11Tomasz Domin1975
-+++
12Bartosz NiebielskiUKS Falenica1971
1418723+++
13Tomasz OlejnikWKS Wawel1976
2114869+++
14Sławomir WIERTELAKSzarotki1973
418963+++
15Andrii KozyrievKSO Korostishev1973
1710000+++
16Paweł LisiakUKS Orientuś Łódź1974
887247+++
17Piotr DobrowolskiKU AZS UMCS Lublin1973
2057129+++
18Stanisław SołowiejKU AZS UMCS Lublin1975
7203223+++
19Krzysztof MolHKS Azymut Mochy1975
8636515+++
20Piotr MurawskiHKS Azymut Mochy1973
7200180+++
21Sławomir KrzyminiewskiUKS Dębołęka1973
7208173+++
22Piotr LewandowskiATZ Racibórz1975
2105322++-
23Rafał MianowskiUNTS Warszawa1973
886687++-
24Piotr KrempińskiUKS Azymut Pabianice1976
7202779+++
25Håkan AnderssonHalmstad ok1974
9741203+++
26Piotr PerfikowskiUMKS Kwidzyn1976
332526+++

K40 (10)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Agrita BurshaAUTOSTARTS.LV1977
2011771+++
2Anna Klaus-Uryga1975
-++-
3Kornelia Nowicka-BieleckaUKS Siódemka1974
1390881+++
4Ewa OlejnikWKS Wawel1976
2114868+++
5Bogusława SłońskaWKS Wawel1976
1414200+++
6Maria MarszałekJastrzębie-Zdrój1974
2032317+++
7Zuzanna SzymańskaTeam 360º1977
981643+++
8Katarzyna KoncUKS Azymut Pabianice1975
7202778+++
9Iwona Lamparska3.RWT SP Balice1973
-+++
10Joanna NitschUNTS Warszawa1973
2043896++-

M45 (22)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Rysiek Pręcikowski1970
-+++
2Andrzej Kłak1971
430372+++
3Dariusz HanasDrużyna Wilka1971
--+-
4Andrzej SadzikowskiKOS BNO SZCZECIN1971
2090698+++
5Mutiu OvidiuUniversity Sport Club Craiova1970
1006666+++
6Andrzej KrupińskiPUKS Młode Orły1969
332597+++
7Mirosław DzikGórzanka Nawojowa Góra1971
428768+++
8Marek SłońskiWKS Wawel1969
2074452+++
9Mariusz Skorupagórzanka nawojowa góra1970
428775+++
10Robert SzajnaWKS Wawel1969
7204931++-
11Jarosław BartczakUMKS Orkan1968
887093+++
12Bartłomiej KrasuskiTeam 3601970
9700406+++
13Tomasz MichalakUNTS Warszawa1969
7300277+++
14Jacek OlasUKS Orientuś Łódź1969
7200161+++
15Sven ThiermannOLV Potsdam1971
8071927+++
16Zbigniew Wrzosekind. mazowsze1970
7207728+++
17Mariusz BorychowskiGKS Luzino1972
2066443+++
18Wiesław KoziołGKS Luzino1969
2015825+++
19Piotr JurczykUKS Sparta Czyżowice1969
2028215+++
20Przemek Mossakowski1960
1411188+++
21Tomasz NitschUNTS Warszawa1971
8022971+++
22Robert SłomczyńskiOrientuś1972
-+++

K45 (9)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Magdalena WańczykPUKS Młode Orły1969
412387+++
2Monika TopórWKS Wawel1970
7204933+++
3Teresa BugajWKS Wawel1968
2114867+++
4Anna Górnicka-AntonowiczUNTS Warszawa1968
895015+++
5Ewa TarnowskaKU AZS UMCS Lublin1971
7203226+++
6Barbara NowakHKS Azymut Mochy1970
997889+++
7Ewa MurawskaHKS Azymut Mochy1972
412413+++
8Urszula TrykozkoTeam 3601969
900424+++
9Irena MorawskaUKS Azymut 45 Gdynia1962
886657+++

M50 (15)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Janusz WiejackiPUKS Młode Orły1965
2800617+++
2Piotr JanowskiSpójnia Warszawa1965
8020665+++
3Robert SmieszekPOL, Indywidualny Dolnośląskie1965
7205880+++
4van Loon MichelMil OL1964
-+++
5Dror Ziporilev hashron1963
8222222+++
6Piotr NiessnerWKS Wawel1963
2057145+++
7Andrzej MoniakValvex1965
-+++
8Piotr JanowskiKS Spójnia1965
8280665+++
9Józef ForystekWKS Wawel1966
8180366+++
10Andrzej Moniak1965
-+++
11Marek PlichKU AZS UMCS Lublin1964
887406+++
12Mirosław TarnowskiKU AZS UMCS Lublin1964
7203227+++
13Mirosław Jerlecki3. RWT SP1965
2086641+++
14Piotr Zwonek1967
--+-
15Wojciech ŻesławskiWKS Wawel1967
9119669++-

K50 (3)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Gerda SirmāAlnisOK/JNSC1965
7203476+++
2Inguna ČākureAlnisOK/JNSC1965
2800114+++
3Olya Temnikovaprincip1965
2024949+++

M55 (9)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Józef KlimaszSzarotki RZESZÓW1962
418956+++
2Wacław CzerkawskiUKS Sparta Czyżowice1960
435239+++
3Grigor CostanGarage Racing Baia Mare1958
1006665+++
4Enrique ZezynskiLev Hasharon - Menashe1959
590917+++
5Krzysztof WojarskiBielsko-Biała O-Team1960
412345+++
6JERZY KRYJOMSKIKS KOŚCIELEC CHRZANÓW1958
886350+++
7Grzegorz KrochmalKU AZS WAT Warszawa1959
8280359+++
8Władysław MachowskiUKS,, OSiR1959
2086529+++
9Paweł MorawskiUKS Azymut 45 Gdynia1962
500661+++

K55 (4)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Tamara Zenchenko1960
1300265+++
2Urszula CzerkawskaUKS Sparta Czyżowice1962
2036945+++
3Małgorzata KrochmalKU AZS WAT Warszawa1958
8080258+++
4Aelita SukhadolavaPeleng-Vimpel BLR1962
254645+++

M60 (6)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Henadzi TrydzenskiPeleng-Vimpel BLR1955
7204875+++
2Jerzy SudołSudoł1957
44757+--
3Ján KuchtaATU Kosice1957
2051335+++
4Marek PietrusińskiKS Artemis1956
2035173+++
5Boris Krylovprincip1957
7201637+++
6Piotr WiercińskiMKS Metalowiec Łódź1956
1394894++-

M65 (8)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Ryszard JakielaszekGKS Luzino1949
8631450+++
2Matthias Scherrer1952
9737919+++
3Jacenty ŁapanowskiKU AZS WAT Warszawa1950
7089011+++
4Stanisław KruczekWKS Wawel1948
54021+++
5Michał WłodarczykKS ARTEMIS1949
2053628+++
6Tadeusz PatejkoKS Spójnia1948
881200+++
7Igor RoháčATU Kosice1943
307263+++
8Janusz BohaczekUMKS Orkan1952
413376+++

K65 (2)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Nadzeya KhrapinaPeleng-Vimpel BLR1948
440310+++
2Darina PoloniováATU Kosice1947
416514+++

M70 (3)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Józef KmiecińskiPUKS Młode Orły1947
2800471+++
2Zygmunt Wroniczindiwidualnie1944
-+++
3Władysław Pietrzykowski Bielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej (BSRS)1945
44760++-

M75 (2)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Kazimierz DuraWKS Śląsk Wrocław1939
54119+++
2Klawun Kendray Werner GeorgeTJ Lokomotiva Teplice1942
2112867+++

OPEN (12)
lp.Imię i NazwiskoKlubRok ur.PaństwoNr. SIE1E2E3
1Tomasz Seredyński1998
-+++
2Łukasz KrupaUKS OSiR Góra Kalwaria1990
7205049+++
3Julia SmieszekPOL, Indywidualny Dolnośląskie2000
7205879+++
4Aleksandra KujańskaFarmazony O-Team1988
-+++
5Łukasz MielnikWKS Wawel1977
1391132++-
6Monika MoszkowiczWKS Wawel1976
2114858+++
7Katarzyna BiegunWKS Wawel2000
2114851+++
8Patryk RoterGórzanka Nawojowa Góra1996
-+++
9Andrzej GallaHKS Azymut Mochy1959
842660+++
10Krzysztof Włodarczyk1986
-+++
11JACEK ŻELAZOStart Kluska Głogów Młp.1970
--+-
12Małgorzata WiśniewskaUKS Azymut Pabianice1976
887246+++