Zapraszamy na XIX edycję Limanowa Cup!

Zapraszamy wszystkich na XIX edycję zawodów Limanowa Cup. Zawody odbędą się w dniach 2 - 4 lipca 2022 r. w okolicach Rabki-Zdrój.9.08.2022
Od zakończenia zawodów minął już ponad miesiąc. Nadszedł więc czas podsumowań. Na początek jeszcze raz dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w naszych zawodach. To dla Was organizujemy zawody i dla Was staramy się, by zawody Limanowa Cup były ciekawym wyzwaniem.

W tym roku w zawodach wzięło udział 246 zawodników z Polski, Litwy, Ukrainy, Czech i Izraela.

W dziale "Wyniki" dostępne są wyniki oraz mapy w systemie Livelox. W dziale "Galeria" dostępne są zdjęcia organizatora, jak i relacje autorstwa Andrzeja Krochmala.

Na koniec zapraszamy Was na kolejną, jubileuszową edycję Limanowa Cup. Zawody odbędą się w dniach 21-23 lipca 2023 w okolicach Limanowej. Więcej szczegółów na temat tych zawodów podamy jesienią.


4.07.2022
Zawody Limanowa Cup 2022 przeszły już do historii. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy zwycięzcom. Jak co roku, kilka dni po zawodach uzupełnimy tabelę najlepszych klubów i klasyfikację medalowe. Podsumujemy również szerzej całe zawody.
W zakładce "Wyniki" dostępne są pełne wyniki oraz komplet map umieszczonych w systemie Livelox.
W zakładce "Galeria" umieszczone zostały zdjęcia z trasy Etapu 3 oraz z dekoracji najlepszych zawodników.

Jeszcze raz dziękujemy Wam za obecność!


3.07.2022
Jesteśmy po drugim etapie naszych zawodów.
W zakładce "Wyniki" opublikowaliśmy linki do poszczególnych plików z wynikami oraz link do map umieszczonych w systemie Livelox.
Natomiast w zakładce "Galeria" umieszczone zostały odnośniki do zdjęć z dwóch pierwszych etapów.


1.07.2022
Prezentujemy listy startowe na nadchodzące zawody. Można je znaleźć tutaj

W zakładce "Wyniki" umieściliśmy link do strony orienthaper, gdzie będzie można na bieżąco śledzić przebieg naszych zawodów.


29.06.2022
W najbliższy weekend odbędzie się XIX edycja Limanowa Cup. Niemal wszystko jest już zapięte na ostatni guzik.

W dziale "Biuletyny" umieszczony został komunikat techniczny. Zawiera on wszystkie ważne informacje na temat organizacji zawodów. Są tam również parametry tras.
Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.

Do zobaczenia w weekend!


6.06.2022
Do zawodów pozostał już tylko niestełna miesiąc. Lista startowa powoli się zapełnia. Mamy nadzieję, że wkrótce także wasze nazwisko się na niej pojawi.

W biuletynie zawodów pojawiło się kilka drobnych zmian. Wprowadzono korektę godzin start etapów 2 i 3. Dodano także informacje na temat obiadów i parkingów.


We wszystkie wakacyjne weekendy z Chabówki do Kasiny Wielkiej kursuje pociąg retro. Chętni mogą skorzystać z niego by dostać się na zawody. Szczegółowy rozkład jazdy pociągów i inne informacje można znaleźć na stronie Skansenu Kolejowego w Chabówce


6.04.2022
Prezentujemy biuletyn na tegoroczną edycję Limanowa Cup. Można go znaleźć jak zawsze w zakładce "Biuletyny". Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Są w nim wszystkie ważne na ten moment informacje.

Drobnej zmianie uległ program zawodów. Etap I rozegrany zostanie w lesie w miejscowości Wilkowisko, natomiast etap finałowy będzie miał miejsce w centrum Rabki-Zdrój.


27.10.2021
Witamy na oficjalnej stronie 19. edycji zawodów Limanowa Cup.
W przyszłym zawody zostaną rozegrane w okolicach Rabki-Zdrój. Przygotowujemy dla Was 3 biegi (wydłużony sprint, klasyk i middle), które zostaną rozegrane w zachodniej części Beskidu Wyspowego. Każdy etap będzie innego rodzaju wyzwaniem.

Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

Zawody zorganizowane przez klub UKS Patria Młynne: