Zapraszamy na XVIII edycję Limanowa Cup!

Zapraszamy wszystkich na XVIII edycję zawodów Limanowa Cup. Zawody odbędą się w dniach 26 - 28 czerwca 2021 r. w okolicach Nowego Wiśnicza.7.07.2021
Jak co roku, po chwili odpoczynku, prezentujemy podsumowanie zawodów. Na początek dziękujemy wszystkim startującym za obecność na naszych zawodach. W dzisiejszych epidemicznych czasach udział w zawodach jest trudniejszy niż dawniej. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie już "normalnie" i wszystko wróci do normy.

W tym roku w zawodach wzięło udział 260 zawodników i zawodniczek. Z zagranicy gościliśmy skromną reprezentację Ukrainy i Łotwy. Dla nas frekwencja jest bardzo dobra - spodziewaliśmy się gorszego wyniku.

W dziale "Galeria" pojawiły się linki do zdjęć oraz relacji autorstwa Andrzeja Krochmala. Zachęcamy do obejrzenia tych materiałów.

W tym roku to już koniec emocji. Już dzisiaj zapraszamy na XIX edycję Limanowa Cup, która odbędzie się w przyszłym roku. Pracujemy nad lokalizacją oraz terminem zawodów. Postaramy się ogłosić je jak najszybciej.
Rok później, w 2023 roku odbędzie się jubileuszowa, XX edycja naszych zawodów. Tu jesteśmy pewni lokalizacji. Zawody odbędą się w okolicach Młynnego i Limanowej.
Zapraszamy!


28.06.2021
XVIII edycja zawodów Limanowa Cup przeszła do historii. Dziękujemy wszystkim za udział i zmagania w terenie wokół Nowego Wiśnicza. Mamy nadzieję, że nasze zawody się Wam podobały i zobaczymy się w przyszłym roku.

W zakładce "Wyniki" pojawiły się końcowe wyniki oraz mapy z Etapu 3. Sukcesywnie będziemy publikować zdjęcia z wszystkich etapów.

A co dalej? Już dzisiaj możemy zaprosić, na kolejną, XIX edycję Limanowa Cup, która odbędzie się w przyszłym roku. Więcej szczegółów (termin i miejsce) podamy w późniejszym terminie.


27.06.2021
Za nami już dwa etapy zawodów Limanowa Cup. Pozostał nam już tylko jutrzejszy bieg finałowy w Pogwizdowie.
Prezentujemy minuty startowe na jutrzejszy, 3 etap.

Uzupełniliśmy również dział "Wyniki". Można tam znaleźć wyniki i mapy z dwóch pierwszych etapów.

Do zobaczenia jutro.


25.06.2021
Już jutro rusza długo wyczkiwana, kolejna edycja zawodów Limanowa Cup.
Prezentujemy listy startowe na dwa pierwsze etapy: kategoriami i klubami.

Do zobaczenia jutro w centrum zawodów.


23.06.2021
Prezentujemy komunikat techniczny na zbliżające się zawody. Dostępny jest on w menu po lewej w dziale "Biuletyny".


22.06.2021
Wczoraj minął termin zgłoszeń na zawody. Na liście startowej mamy prawie 250 zawodników. Super wynik!

Przypominamy o możliwości zamówienia obiadów. Koszt: 23 zł.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: witollds@poczta.onet.pl.
Zamówienia przyjmujemy do jutra do 16.

Jutro opublikujemy komunikat techniczny wraz z parametrami tras.


8.06.2021
W centrum zawodów każdego z etapów będzie możliwość zjedzenia obiadu. Koszt: 23 zł. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: witollds@poczta.onet.pl

Postanowiliśmy również o wydłużeniu terminu zgłoszeń - przyjmujemy je do 21 czerwca włącznie. Zachęcamy do zapisywania się.


28.04.2021
Do zawodów zostały tylko dwa miesiące.
Z tej okazji prezentujemy biuletyn zawodów, który zawiera wszystkie istotne informacje na temat zbliżającej się imprezy.
Dostępny jest również formularz zgłoszeniowy - poprzez stronę Polskiego Związku Orientacji Sportowej. Zachęcamy do zapisywania się.


15.02.2021
Po roku przerwy wracamy do kalendarza zawodów na orientację. W 2021 roku zapraszamy Was na zawody o podobnym programie, jaki był planowany na rok 2020. Zawody odbędą się w dniach 26-28 czerwca 2021 r. (od soboty do poniedziałku)

Mamy nadzieję, że się zobaczymy!


10.06.2020
Z uwagi na panujące ograniczenia oraz trudności związane z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń zdecydowaliśmy o przesunięciu zaplanowanej XVIII edycji Limanowa Cup na lipiec 2021 roku (najbardziej prawdopodobny termin to 30.07 - 1.08).

Już dzisiaj serdecznie Was zapraszamy.


29.03.2020
Mimo trudnych czasów postanowiliśmy ruszyć dalej z przygotowaniem do naszych zawodów. Jeśli tylko sytuacja na to pozwoli Limanowa Cup 2020 odbędzie się w planowanym terminie.
Prezentujemy zatem biuletyn z najważniejszymi informacjami na temat zawodów (dostępny jest w zakładce "Biuletyny"). Dostępny jest również formularz zgłoszeniowy. W tym roku nie ma różnych terminów i kwot wpisowego - można więc spokojnie planować udział w naszych zawodach bez niepotrzebnych stresów.

Zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia!


24.11.2019
Witamy na oficjalnej stronie 18. edycji zawodów Limanowa Cup.
W przyszłym zawody zostaną rozegrane w okolicach Nowego Wiśnicza. Przygotowujemy dla Was 3 biegi (wydłużony sprint, klasyk i middle), które zostaną rozegrane na Pogórzu Wiśnickim, które charakteryzuje się przed wszystkim lubianymi przez wszystkich jarami :). Każdy etap będzie innego rodzaju wyzwaniem.

Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy!
Poniżej prezentujemy logo tegorocznych zawodów.